Ośrodek Diagnostyki Onkologicznej

(33 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Ośrodek Diagnostyki Onkologicznej

Andersa 4

59-220 , Legnica , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Bronisława Chołoniewska

  Psycholog,

  • E

   Dr Bronisława Chołoniewska, cudowny człowiek, profesjonalne podejście do pacjenta, nie czułam się skrępowana, potrafi przekazać bardzo pozytywną energię, ciepła pogodna, bardzo mi pomogła


 • Elżbieta Masternak

  Ginekolog,

  • P

   Szkoda,że w takim profesjonalnym ośrodku, jakim na pewno jest poradnia onkologiczna, pracuje tak słaby lekarz, który nie jest w stanie zdiagnozować stanu zapalnego u pacjentki,pobiera materiał do badan cytologicznych (na ktore dość długo się czeka) i nic z tych badan nie wynika, bo w takim stanie zdrowia nie powinny być przeprowadzone. Lekarz niekontaktowy, nie udziela informacji na zadane pytania. Czułam się jak intruz. Z calym szacunkiem dla wieku i doświadczenia, uważam,że pani doktor powinna już odpocząć, a w nowoczesnej poradni powinien pracować nie tylko doświadczony, ale też i kompetentny lekarz.

  • Bardzo dobry lekarz, dużo czasu poświęca pacjentowi można spokojnie o wszystkim z Panią porozmawiać, zdecydowanie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Alina Krzywoń

  Laryngolog,

  • M

   Poszłam ze zdrowym (wcześniej byłam u pediatry) dzieckiem na rutynową kontrolę, przed zawodami pływackimi. Pani "doktor" stwierdziła że w uszkach dziecka zalega woskowina i zaczęła ją bardzo niedelikatnie usuwać. W rezultacie zamiast usunąć woskowinę to tylko ją dopchnęła dalej. Wieczorem z dzieckiem byłam na ostrym dyżurze w szpitalu, ponieważ rozwinęło się zapalenie ucha. 140 zł recepta. Jak ktoś na czym się nie zna nie powinien za to się zabierać.
   Dr. Krzywoń nie poleciłabym nawet, aby udać się do niej ze swoim czworonożnym pupilem.

  • P

   W porównaniu do innych laryngologów z którymi miałem do czynienia to jest najbardziej rzetelnym lekarzem w tej dziedzinie. Kiedy inni sugerowali wycięcie migdałów pani zasugerowała inne rozwiązanie które przyniosło pozytywne efekty Dzięki czemu migdałki nadal są :) i nie choruję co trzy miesiące Polecam


 • Beata Darska-Nykiel

  Internista, Onkolog,

  • M

   Pani Doktor Beata zasługuje na 6 gwiazdek (a nawet więcej ). i...... i tyle. .Pomogła mi bardzo. Każda wizyta u Pani dr.Beaty coraz bardziej uświadomi każdego w przekonaniu że nowotwór jest chorobą z którą faktycznie da się wygrać a i nie wszystkie badania ,,wstępne" prawdę powiedzą. Trzeba się kontrolować i kontrolować nawet po kontroli :-) . POLECAM GORĄCO - Mariusz-Legnica.

  • E

   Pani doktor Beata Darska Nykiel jest bardzo dobrym lekarzem specjalistą. Rzeczowa i konkretna oraz posiadająca ogromną wiedzę odnośnie chorób onkologicznych.
   Polecam Panią doktor (u kórej się leczę od 5 lat) , bo to lekarka z prawdziwego zdarzenia o ludzkim podejściu do każdego pacjenta któremu przyszło walczyć z tak ciężką chorobą jaką jest nowotwór. Pani doktor jest przyjazna pacjentom , podtrzymuje ich na duchu a tym samym wspiera psychicznie do walki o swoje zdrowie i życie. Gorąco polecam Panią doktor. Pacjentka Ewa z Legnicy


 • Elżbieta Soszyńska

  Radiolog,

  • D

   Najgorszy radiolog u jakiego bylam.Robiac usg tarczycy wykryla 1 guza, ktory mial byc lity.Bedac u endokrynologa stwierdzil on 4 guzki, z ktorych zaden nie byl lity! Do tego niemiła, nie odpowiada na pytania.Blednie opisuje badanie, i wykonuje je pobieżnie.


 • Anna Łukowiak-Sokołowska

  Internista, Onkolog,

  • A
   Lokalizacja: Ośrodek Diagnostyki OnkologicznejUsługa: skierowanie na mammografię

   poszłam po skierowanie na mammografię po czym jej nie wykonałam! Pani Doktor zrobiła mi mętlik w głowie. Po co mi takie badanie, za młoda jestem /42lata, zaleca się od 35 roku życia/. Po informacji ode mnie, że nie mam macicy zadała pytanie czy jestem w ciąży?!?!? pozostawię to bez komentarza!

  • Ś

   Pani Doktor to osoba która wzbudza zaufanie pacjenta. Bardzo szczegółowo zapoznaje się z dotychczasowym rozpoznaniem i wszystkimi badaniami. Jeżeli ma dodatkowe wątpliwości to zleca wykonanie nowych badań. Jest osobą która potrafi słuchać i udzielać informacji. Dziękujemy Pani Doktor i całemu personelowi Oddziału.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Małgorzata Sierpowska

  Radiolog, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: USG piersi

   Na wizytę szłam pełna nerwów i obaw, jednak empatia Pani Doktor i jej spokój, sprawił, że już w pierwszej części badania odczułam ulgę. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam!

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: USG piersi

   Bardzo życzliwa i ciepła osoba. Badanie było dokładne, a pani doktor wszystko jasno i rzeczowo wyjaśnia. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania