Ośrodek Diagnostyczno-Leczniczo-Rehabilitacyjny Elfik

(4 opinie)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Ośrodek Diagnostyczno-Leczniczo-Rehabilitacyjny Elfik

Anieli Krzywoń 16

65-134 , Zielona Góra , lubuskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Napisz pierwszą opinię

Jesteś już po wizycie u Ośrodek Diagnostyczno-Leczniczo-Rehabilitacyjny Elfik? Daj znać, co myślisz. Inni pacjenci będą wdzięczni za pomoc w wyborze najlepszego specjalisty.

Dodaj swoją opinię
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Lesław Mądry

  Doktor mądry to przede wszystkim jeden z najlepszych fachowców dokonujący cudów w swojej dziedzinie którego dobro pacjenta jest najważniejsze. Jestem byłym motocyklistą który uległ ciężkiemu wypadkowi w marcu 2009 r. W skutek którego połamane miałem obydwie nogi w tym lewą ciężko nadającą się do amputacji – zmiażdżone kolano i staw skokowy. Po wielu zabiegach i komplikacjach doktorowi i jego zespołowi udało uratować mi nogę za co im szczerze dziękuję i bardzo polecam. Janusz


  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Lesław Mądry

  Doktor Mądry to jeden z niewielu lekarzy, dla którego dobro pacjenta jest bardzo ważne, poza tym jego zespół też zasługuje na dobrą opinię. Polecam Helena.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Lesław Mądry

  Doktor bardzo mało kompetetny. W nocy złamałam nogę,trafiłam do niego w środku nocy i znacznie dał do zrozumienia,że przeszkodziłam mu w śnie. Nie udzielił żadnych informacji,nie dał zastrzyku przeciwzakrzepowego,jestem ratownikiem medycznym więc wiem co powinnam dostać przy wowczas sytuacji. Doktor Mądry uznał,że " pojadę do siebie i tam wszystko załatwię " , na domiar złego wystawił mi rachunek za konsultacje i założenie longety gipsowej. Nie polecam !

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  G
  Lekarz: Lesław Mądry

  gdyby nie pan doktor to bym skończyła na wózku inwalidzkim. Uratował moją miednicę. Kiedy się czegoś podejmuje, doprowadza sprawe do końca. Polecam


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania