Ortho-Dent Wioletta i Grzegorz Kowalscy

(12 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Ortho-Dent Wioletta i Grzegorz Kowalscy

28 Lutego 29

78-400, Szczecinek, zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Grzegorz Zbigniew Kowalski

  Stomatolog,

  • B

   Pan doktor nie wypełnił mojego zęba do końca, tzn pozostawił w nim szparę, w którą wchodziły najmniejsze cząstki jedzenia. Ból był okropny, nawet nie mogłem dobrze umyć zębów. Poprzez ten brak profesjonalizmu miałem zapalenie miazgi. Następny stomatolog, u którego podjąłem leczenie, w ogóle nie mógł pojąć i nie chciał komentować "pracy" Pana Grzegorza. Teraz ząb nadaje się tylko do leczenia kanałowego.


 • Wioletta Kowalska

  Ortodonta,

  • P
   Lokalizacja: Ortho-Dent Wioletta i Grzegorz KowalscyUsługa: Inny

   Jestem bardzo zadowolony z wizyty w gabinecie, obsługa z jaką się spotkałem przeszła moje oczekiwania. Nadmieniam że boje się bólu i dentystów...choć moje podejście już się zmieniło. Polecam wszystkim, którzy mieli obawy. Nie lękajcie się...:)

  • E
   Lokalizacja: Ortho-Dent Wioletta i Grzegorz KowalscyUsługa: Inny

   Z czystym sumieniem mogę polecić gabinet, bardzo miły i kompetentny personel. U doktor
   Kowalska leczę się w zakresie ortodoncji. Podczas konsultacji zostały mi przedstawione różne opcje leczenia oraz koszty, uzyskałam fachową poradę dotycząca planowanego leczenia. W gabinecie panuje miła i przyjazna atmosfera, a co za tym idzie każda wizyta jest pełna pozytywnych odczuć oraz pozbawiona stresu. Na każdym etapie leczenia można odczuć pełne zaangażowanie, troskę oraz profesjonalizm na najwyższym poziomie. Każdemu serdecznie polecam gabinet dr. Wioletta Kowalska

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu