Lider usług medycznych w zakresie opieki ambulatoryjnej na terenie Opolszczyzny. To ponad 20 lat doświadczeń, rozwoju, poznawania potrzeb naszych pacjentów, wytyczania kierunków i metod dalszego dział... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Optima Medycyna w Prudniku

Nyska 1

48-200 , Prudnik , opolskie

Pokaż dane kontaktowe +48 77 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Optima Medycyna w Prudniku

Ogrodowa 2a

48-200 , Prudnik , opolskie

Pokaż dane kontaktowe +48 77 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Lider usług medycznych w zakresie opieki ambulatoryjnej na terenie Opolszczyzny. To ponad 20 lat doświadczeń, rozwoju, poznawania potrzeb naszych pacjentów, wytyczania kierunków i metod dalszego działania. Z całą pewnością osiągnęliśmy sukces.

Dzisiaj nasze duże Przychodnie znajdują się w: Prudniku, Opolu, Nysie, Paczkowie, Otmuchowie, w Kamieńcu Ząbkowickim oraz jesteśmy mocno związani z Olesnem. Posiadamy również mniejsze ośrodki w Chróścinie Opolskiej, Dytmarowie i Racławicach Śląskich.Optima dzisiaj, to nie ta Optima z początku roku 2000. Teraz, w Prudniku, mamy nowoczesny, odremontowany budynek, który wyposażony jest we wszystkie wymagane urządzenia służące pacjentom, zapewniające im komfort i wysoką jakość usług.Oprócz rozbudowania i poprawy infrastruktury Przychodni w Prudniku przy ul. Nyskiej, w 2010 roku uruchomiona została wielospecjalistyczna Przychodnia w Opolu (ul. Dambonia 171), która teraz jest połączona z POZ Ośrodkiem Zdrowia w Chróścinie i dużą Poradnią Kardiologiczną w Opolu przy ul. Kośnego 8.

W 2019 roku przenieśliśmy POZ i nocną opiekę w Nysie do budynku w samym centrum miasta – ul. Bracka 1, gdzie oprócz POZ jest już szereg różnych specjalistów, m.in. laryngolog, urolog, kardiolog, rehabilitacja i inni.Stworzyliśmy nasze przychodnie na miarę XXI wieku, zbudowaliśmy zespół pracowników, którzy z pewnością wyróżniają się zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem w podejściu do naszych Pacjentów.

Optima z łaciny oznacza dążenie do optimum, czegoś najlepszego. Zgodnie z tą zasadą od samego początku kładziemy ogromny nacisk na jakość świadczonych przez nas usług medycznych.

Od 2005 roku Optima realizuje świadczenia Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej -najpierw w powiatach prudnickim i nyskim, a od 2010r. w Opolu.

Nasza oferta

- Podstawowa Opieka Zdrowotna dla dzieci i dorosłych,
- Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna,
- Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna,
- Medycyna Pracy,
- Stomatologia,
- Domowa Pielęgniarska Opieka Długoterminowa.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dominika Anna Makota-Glazder Inny

  B. dobra lekarka . Pierwszy raz miałem robione bardzo dokładne i szczególowe badania.
  Polecam Panią Doktor .!!!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bernard Maryniak Inny

  Pan doktor jest pediatrą mojej córki już 11 lat i z czystym sumieniem polecam. Dzięki panu doktorowi uniknęliśmy notorycznego podawania antybiotyków. Dzięki doktorowi trafiliśmy na oddział pulmonologii dziecięcej w Kup, gdzie została dokonana pełna diagnostyka mojej córki.


  C
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Robert Stępień konsultacja laryngologiczna

  Lekarz nie zebrał dokładnego wywiadu, nie zapytał nawet jakie leki zażywam, uszy obejrzał niedokładnie, pobieżnie, badanie trwało może minute, w gabinecie byłam łącznie może 5 minut. Lekarz stwierdził zapalenie zewnętrzne ucha, wypisał leki i do widzenia. Wizyta 160 zł a tyle samo można wywnioskować z internetu. Nie oczekuje od lekarza ze będzie mnie niańczyć ale może chociaż trochę zainteresowania skoro płacisz już 160 zł . Nie polecam ;)


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Janusz Butkiewicz Inny

  Lekarz, który podchodzi rzeczowo do pacjenta. Krótka, rzetelna konsultacja online. Polecam tego lekarza.


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Nowicki Inny

  Moja opinia jest negatywna na temat tego lekarza ponieważ jego zachowanie i brak zainteresowania pacjentem jest nie do zaakceptowania. Poszłam do niego z nadzieją na diagnozę i wskazówki do dalszego leczenia , ale to co zapamiętam z wizyty to ból w czasie badania pracy serca i siniaki w miejscu gdzie badał jego pracę. Zwróciłam mu uwagę , że mnie boli to badanie, nie przejął się i stwierdził że ma boleć. A jak mi się nie podoba to mogę iść do innego lekarza. O zastosowanych lekach nie mogę nic powiedzieć , bo nic nie zapisał . ( ?) Badanie Holterem za dwa miesiące i zero informacji co dalej z moim stanem zdrowia, Spuchnięte nogi w kostkach to norma usłyszałam i nie ma się czym przejmować. Na pewno więcej do niego nie pójdę.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Womperski Inny

  Pan Doktor uratował mi wczoraj 10 grudnia, życie swoją zdecydowaną i bezbłędną interwencją kardiologiczną na Oddziale Rehabilitacji Pulmonologicznej Szpitala MSWiA w Głuchołazach. To chyba najlepsza rekomendacja dla wszystkich pacjentów. Dzięki wielkie, Panie Doktorze!


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Andrejczuk chirurgia urologiczna

  Pan Doktor jest bardzo kompetentny i rzeczowy. Dobry fachowiec, posiadający doświadczenie w szybkim i sprawnym wykonywaniu zabiegów. Dziękuję Panie Doktorze za pomoc, dzięki Panu pozbyłem
  się problemu. Polecam wszystkim Pana Doktora. Pozdrawiam Zbigniew


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: Robert Stępień Inny

  Lekarz konkretny i rzeczowy, bada dokładnie i tłumaczy wszystko w sposób zrozumiały. Polecam wizytę.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bernard Maryniak Zapalenie ucha

  Niestety nie polecam tego lekarza.. Kiedyś słyszałam o nim tyle dobrych opinii.. W neidzielę przyjechaliśmy z roczną córeczka.. Mała miała temperaturę.. Była placzliwa.. Powiedziałam, że podejrzewam zapalenie ucha(już raz miała i objawy były identyczne). Pan doktor nawet nie sprawdził uszu! Tylko dotknął.. I powiedział.. No tak może być lekkie zapalenie.. Przepisał kropelki bez recepty.. Następnego dnia trafiliśmy z temp 39.9 do innego lekarza. Skończyło się antybiotykiem.. Ostre zapalenie ucha! A mógł odrazu porządnie zbadać dziexko.. Nie polecam


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aleksandra Sosnowska badania diagnostyczne

  Wspaniała Pani Dobktor!! Podejście do pacjenta na 6+ bardzo wyrozumiała i pomocna. Gorąco polecam !


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania