Informacje o placówce

Gabinety

Optima Medycyna w Prudniku

Nyska 1

48-200 , Prudnik , opolskie

Pokaż dane kontaktowe +48 77 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Optima Medycyna w Prudniku

Ogrodowa 2a

48-200 , Prudnik , opolskie

Pokaż dane kontaktowe +48 77 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

3.5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bernard Maryniak Zapalenie ucha

  Niestety nie polecam tego lekarza.. Kiedyś słyszałam o nim tyle dobrych opinii.. W neidzielę przyjechaliśmy z roczną córeczka.. Mała miała temperaturę.. Była placzliwa.. Powiedziałam, że podejrzewam zapalenie ucha(już raz miała i objawy były identyczne). Pan doktor nawet nie sprawdził uszu! Tylko dotknął.. I powiedział.. No tak może być lekkie zapalenie.. Przepisał kropelki bez recepty.. Następnego dnia trafiliśmy z temp 39.9 do innego lekarza. Skończyło się antybiotykiem.. Ostre zapalenie ucha! A mógł odrazu porządnie zbadać dziexko.. Nie polecam

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aleksandra Sosnowska badania diagnostyczne

  Wspaniała Pani Dobktor!! Podejście do pacjenta na 6+ bardzo wyrozumiała i pomocna. Gorąco polecam !

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bogusława Szlęzak leczenie bezpłodnisci

  Niezawodna, bardzo profesjonalna, ciągle doszkalajaca się Pani Doktor. Konkretna, nie owija w bawełne, robi wszystko aby pomóc. Pełne zaangażowanie w leczenie. Bardzo polecam, dzięki Pani Doktor mam 2 cudownych dzieci, inni nie dawali mi na to szans.

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agata Wisła choroba

  Bardzo miła i kompetentna. Zna się na tym co robi. Serdeczna i pomocna. Jeśli nie wie co zrobić kieruje dalej a nie próbuje leczyć na siłę. Doczytuje jak czegoś nie wie. Otwarta na nowości. Interesuje się losem małego pacjenta i wspiera w chorobie dziecka rodziców. Można liczyć na słowa otuchy. "Cudzych" pacjentów też traktuje bardzo dobrze(wiem z doświadczenia-bo my też chodziliśmy kiedyś jako "obcy pacjent")

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrea Jazłowiecka-Kroczak

  Oprócz tego, że dr Kroczak jest wspaniałym, doświadczonym fachowcem, jest również człowiekiem z sercem na dłoni. Świetnie nawiązuje kontakt z dzieckiem, stawia trafną diagnozę, zwraca uwagę na szczegóły, które każdy inny by przeoczył. Do tego nie zasypuje rodziców małego pacjenta zbędnymi lekami i komercjalnymi specyfikami. Polecam panią doktor.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania