Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Opacz Centrum Rehabilitacji to profesjonalna placówka medyczna, która świadczy usługi z zakresu rehabilitacji, ortopedii, neurologii, regeneracji i odnowy biologicznej. Nasze Centrum oferuje Państwu opiekę medyczną na najwyższym poziomie, zaczynając od dokładnego badania i postawienia diagnozy, przez proces leczenia zachowawczego, a kończąc na ustaleniu programu ćwiczeń oraz zasad ergonomii do stosowania w pracy i w domu.

Nasi specjaliści mogą pochwalić się dużym doświadczeniem klinicznym oraz naukowym. Wyróżnia nas konstruktywna współpraca na linii lekarz-fizjoterapeuta. Wspieramy i uzupełniamy się wzajemnie, aby zoptymalizować proces leczenia oraz "stawiania pacjenta na nogi".
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (20)

Ogólna ocena

  D
  Profil zweryfikowany
  mgr Michał Woźniak Terapia manualna

  Michał jest bardzo zaangażowany w swoją pracę i dostosowuje plan wizyt z pacjentem do jego indywidualnych potrzeb. Dokładnie wyjaśnia co się dzieje co pomaga zrozumieć sytuacje i co robić aby polepszyć stan zdrowia. Pierwszy raz spotkałam fizjoterapeutę, który z wielką pasją podchodzi do swojej pracy i szuka rozwiązań na podstawie szczegółowych pytań. Michał faktycznie mi pomógł zająć się przyczyną powracających od lat bólów pleców.

  mgr Michał Woźniak

  Dziękuję, bardzo miło jest czytać takie opinie!

  Ż
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Andrzej Łahoda Terapia manualna

  Polecam bardzo serdecznie Pana Andrzeja. Kompetentna, zaangażowana i sympatyczna osoba. Na każdej wizycie czuje się bardzo zaopiekowana i przede wszystkim widzę skuteczność i postępy w leczeniu. Stosowana terapia przynosi efekty. Pozdrawiam i dziękuję Panie Andrzeju.

  E
  Profil zweryfikowany
  mgr Rafał Pluciński Terapia manualna

  Klasa i profesjonalizm.
  Pan Rafał potrafi precyzyjnie zlokalizować i zidentyfikować przyczyny dolegliwości, a potem skutecznie się z nimi rozprawić. Prezentuje wysoki poziom fachowości, co daje poczucie pewności i zaufania. Zawsze wyjaśnia proces leczenia, dostarcza jasnych informacji na temat diagnozy i proponowanych terapii. To nie tylko skutkuje chwilową poprawą, ale także pomaga zrozumieć, jak dbać o siebie w codziennym życiu.
  Osobowościowo to bardzo otwarty, sympatyczny i empatyczny fachowiec. Stworzył także świetny zespół wysokiej klasy specjalistów i świetnych ludzi – bywanie w tym gronie to prawdziwa przyjemność (mimo zwyczajowych okoliczności takiego bywania). Polecam każdemu.

  E
  Profil zweryfikowany
  mgr Patrycja Rybakowska konsultacja fizjoterapeutyczna

  Terapia manualna w wykonaniu Patrycji to czysta magia! Zawsze trafnie rozpoznaje, co ze mną nie tak i zawsze wie jak z tym walczyć. Mimo, że bywa boleśnie, jej podejście sprawia, że człowiek zaciska zęby, dzielnie daje radę i jeszcze wychodzi z wizyty zadowolony. Naprawdę zna się na rzeczy. Zawsze tłumaczy, co i dlaczego robi, co pomaga zrozumieć, jak działa moje ciało, dlaczego coś boli, a co ważniejsze, co z tym można zrobić. Zawsze daje porady, pozwalające lepiej radzić ze swoimi „przypadłościami” i samodzielnie zadbać o własne zdrowie. A do tego wszystkiego zawsze z uśmiechem i zawsze pozytywnie.

  G
  Profil zweryfikowany
  mgr Patrycja Rybakowska Inny

  Super fizjoterapeuta. Korzystam z terapii manualnej. Dzięki Pani Patrycji ,która znajduje źródło bólu i go eliminuje mogę lepiej funkcjonować w życiu . Szczerze polecam

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Patrycja Rybakowska konsultacja fizjoterapeutyczna

  Pani Patrycja jest świetnym specjalistą. To przyjemność do Niej chodzić na terapię. Ból pleców minął i się lepiej patrzy na Świat.

  K
  Profil zweryfikowany
  mgr Lech Rusek

  Pan Rusek jest bardzo dobrym specjalistą. Zawsze stara się znaleźć źródło problemu, z którym się do niego przychodzi. Dokładnie tłumaczy na czym polega ćwiczenie, proponuje również szereg ćwiczeń do wykonania w domu. Profesjonalnie podchodzi do pacjentów, zawsze ostrzega zanim dotknie delikatnych miejsc.

  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Lech Rusek

  Bardzo polecam Pana Leszka !
  Ogromne kompetencje i wiedza, dodatkowo niezwykle miły i dokładny specjalista. Jestem ogromnie wdzięczna za trafną diagnozę i skuteczną terapia. Gorąco polecam !

  B
  Profil zweryfikowany
  mgr Rafał Pluciński Terapia manualna

  Polecam Pana Rafała jako bardzo dobrego i skutecznego fizjoterapeutę. Jest zaangażowany, dokładnie analizował stan mojego kręgosłupa i wyniki badań. Po wizytach u kilku fizjoterapeutów wcześniej wreszcie poczułam się właściwie zaopiekowana, a co najważniejsze odczuwalna jest duża poprawa i znaczące zmniejszenie dolegliwości. Bardzo dobrze wyposażony gabinet mający do zaoferowania wiele pomocnych w terapii zabiegów. Wszystko w 1 miejscu.

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Andrzej Łahoda Terapia manualna pacjentów w ostrym stanie dyskopatii lędźwiowej

  Pan Andrzej to mistrz w swoim fachu! Trafiłam do Niego z ogromnym bólem promieniującym od kręgosłupa szyjnego, praktycznie uniemożliwiającym funkcjonowanie (ból szyi, łopatki i całej prawej ręki). Przyjmowałam wiele leków przeciwbólowych, które niewiele pomagały. Pan Andrzej w czasie 6-7 wizyt sprawił, że ból praktycznie zniknął, do tego jest przemiłym człowiekiem. Dodam, że neurochirurg, u którego byłam na konsultacji powiedział, że tylko Pan Andrzej może mi pomóc, inaczej zaprasza na operację. Bardzo dziękuję za pomoc i do zobaczenia:)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Centralna 27, 05-816 Opacz-Kolonia Pokaż w Google Maps
Signal Iduna, Allianz, PZU Zdrowie

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania