Olsztyński Ośrodek Onkologiczny "Kopernik" sp. z o.o.

(5 opinii)

Olsztyński Ośrodek Onkologiczny "Kopernik" sp. z o.o. prowadzi działalność diagnostyczną i leczniczą dla pacjentów z problemem onkologicznym. W skład Ośrodka wchodzą Poradnia Chirurgii Onkologicznej o... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Olsztyński Ośrodek Onkologiczny "Kopernik" sp. z o.o.

Kopernika 30

10-513 , Olsztyn , warmińsko-mazurskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Olsztyński Ośrodek Onkologiczny "Kopernik" sp. z o.o. prowadzi działalność diagnostyczną i leczniczą dla pacjentów z problemem onkologicznym. W skład Ośrodka wchodzą Poradnia Chirurgii Onkologicznej oraz Poradnie Chemioterapii - w których przyjmują lekarze specjaliści. Dodatkowo Ośrodek prowadzi Oddziały Leczenia Jednego Dnia z zakresu Chirurgii Onkologicznej oraz Chemioterapii. Świadczenia wykonywane są w ramach kontraktu z NFZ oraz prywatnie.
Ostatnio oferta komercyjna Ośrodka wzbogaciła się o wykonywanie biopsji tarczycy.

Zabiegi

 • porada specjalistyczna
 • konsultacja lekarska
 • zabiegi chirurgiczne zmian skórnych
 • zabiegi chirurgii piersi
 • biopsja aspiracyjna tarczycy
 • chemioterapia
więcej

Choroby

 • Rak piersi
 • Nowotwory skóry
 • Guzy tarczycy
 • Zmiany łagodne piersi
 • Zmiany barwnikowe skóry
więcej

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Napisz pierwszą opinię

Jesteś już po wizycie u Olsztyński Ośrodek Onkologiczny "Kopernik" sp. z o.o.? Daj znać, co myślisz. Inni pacjenci będą wdzięczni za pomoc w wyborze najlepszego specjalisty.

Dodaj swoją opinię
  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Robert Wojsław Inny

  Profesjonalizm, kultura osobista, wyczerpujące i przystępne informacje, przyjazny gabinet, skuteczność przepisanego leczenia, gorąco polecam.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Robert Wojsław Inny

  Pod koniec lutego poddałem się zabiegowi proktologicznemu, który przeprowadził dr n med. Robert Wojsław.
  Pan doktor przeprowadził zabieg z wielką starannością i profesjonalizmem informując mnie w miły sposób w jego trakcie o poszczególnych fazach prowadzonych czynności.
  Również wcześniej podczas konsultacji jak i po zabiegu doktor przedstawił w przejrzysty sposób jak będzie wyglądał zabieg i co należy robić w okresie rekonwalescencji. Po zabiegu zdecydowanie poprawił mi się komfort życia.
  Dzięki takim profesjonalistom jak dr n med. Robert Wojsław zabiegi są mniej stresujące dla pacjentów.
  Bardzo dziękuję Panie Doktorze.

  Wdzięczny pacjent Zdzisław P


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Robert Wojsław operacja zołądka

  Mijają właśnie 2 lata , jak Pan doktor usunął mi żołądek z nowotworem ratując mi życie lub znacznie je przedłużając.Pan doktor to człowiek ,dla którego pacjent jest najważniejszy .Nie mam słów wdzięcznoci i podziękowania za otrzymaną pomoc.Ekspert i fachowiec i bardzo serdeczny człowiek.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Robert Wojsław

  Wspaniały lekarz i człowiek. Wszystko wytłumaczył, a nawet więcej niż chciałam. Prócz głównego problemu sam z siebie doradził mi również sporo na moje pozostałe schorzenia, na których też jako chirurg się zna. Kompetentny, ciepły, cierpliwy, po prostu ludzki. Polecam z całego serca.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Robert Wojsław choroba nowotworowa

  Pan doktor uratował życie mojemu tacie. Proces nowotworowy i brak wiedzy poprzedniego lekarza doprowadził mojego ojca do niedrożności jelit. Doktor od razu położył tatę na oddział i podjął się operacji ratującej życie. Dzięki Panu doktorowi mój tata żyje i ma się dobrze. Muszę jeszcze dodać, że jest bardzo troskliwy i miły, z każdym problemem lub pytaniem można było się do niego zwrócić i otrzymać wyczerpującą odpowiedź. Każdego dnia przychodzi do pacjentów i sam osobiście sprawdza ich stan. Oby więcej było takich fachowców.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania