Oddział Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Zdrowie w Wyszkowie

(37 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Oddział Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Zdrowie w Wyszkowie

Prosta 15

07-200, Wyszków, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Katarzyna Ziętara

  Ginekolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Gabinet Prywatny

   Z czystym sercem mogę każdemu polecić panią doktor. Przyszłam do niej z rozregulowanym cyklem, myślałam że wezmę jakieś hormony i sprawa się ureguluje. Niestety - na USG dowiedziałam się, że mam guza jajnika i to bardzo dużego - 10x10cm. Pani doktor od razu wypisała skierowanie do szpitala na operację, ale jeszcze wcześniej wysłała mnie do laboratorium w celu zrobienia markerów nowotworowych, USG piersi, tarczycy, jamy brzusznej. Po wykonaniu wszystkich badań i pewności, że nie był to rak, tylko najprawdopodobniej torbiel czekoladowa, lub endometrioza zapisałam się do szpitala. Wszystko poszło bardzo sprawnie. Pani doktor Ziętara osobiście mnie operowała i to dzięki niej wyszłam z tego wszystkiego właściwie bez szwanku. Gdyby zrobiono mi zabieg laparoskopowy, najprawdopodobniej musiałabym stracić oba jajniki, co w wieku 21. lat jest niestety swego rodzaju wyrokiem. Dzięki Pani doktor i jej zarządzeniu, że zabieg będzie tradycyjny, poprzez cięcie - pozbyłam się guza, który zaczął już oblepiać wszytko dookoła.
   Chciałam również podkreślić jak cudowne podejście do Pacjenta ma Pani doktor. Dzięki niej, perspektywa operacji była trochę bardziej znośna a sama obiecała mi, że będzie mnie operować jak córkę.
   Wiele osób narzeka na kolejki do Pani doktor, ale te kolejki świadczą jedynie o tym, jak dobrym jest specjalistą i ile osób do niej przychodzi.
   Bardzo, bardzo polecam.

  • Witam.Byłam u dr Ziętary miesiąc temu poniewaz wykryto u mnie łożysko przodujące.Pani dr jak najbardziej miła,uprzejma,troskliwa,wytłumaczyła mi jak postępować w takim przypadku(czego nie zrobił lekarz stwierdzający łożysko przodujące).Ponieważ nie było mnie stac na dalsze wizyty prywatne pani doktor zaprosiła mnie do Radzymina,gdzie przyjmuje na NFZ.Kazała mi wejsc do gabinetu i powiedzieć,że mam problem z łożyskiem,ze byłam u niej w innym gabinecie a ona mnie przyjmie i poprowadzi moją ciążę do końca.Zrobiłam tak i niestety zawiodłam się bardzo-pani doktor spóźniła się półtorej godziny więc nie przyjęła wielu nawet tych pań,które były zapisane na godzinę z numerkami.Jeśli chodzi o mnie stwierdziła,że mnie nie pamięta i nie wie o co chodzi,więc może mnie przyjmie a może nie,bo jest tylko do 13,po czym w pewnym momencie wyszła do pacjentek i poinformowała,ze więcej nikogo nie przyjmie choć była dopiero 12......Tak więc wrociłam do domu bez kontrolnego USG i odrobinę zła...Cóż,dalej chodze do innego lekarza...

  Zobacz wszystkie opinie (42) o tym lekarzu