Informacje o placówce

Gabinety

NZOZ "ZDROWIE" Andrzej Martynow

ul. Kościelna 4

58-160 , Strzegom , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Michał Laska

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • B
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wałbrzych, ul. Uczniowska 16Usługa: konsultacja internistyczna

   Lekarz z powołania a nie z wyboru,osoba która potrafi pomóc ludziom,jest dla ludzi a nie dla pieniędzy ,podczas wizyty pan doktor o wszystkie dolegliwości dopytał,zbadał,przepisał laki które pomogły ,a dla jasności to mój organizm nie na każdy lek reaguje


 • Małgorzata Trzęsicka-Tyrcz

  Lekarz Rodzinny, Pediatra,

  • P

   Najlepszy lekarz jakiego spotkałem. Ma podejście do pacjenta, w szczególności do dzieci. Zawsze miła i sympatyczna. Wszystkie badania skrupulatnie wykonuje, nie trzeba prosić o skierowanie, co u innych lekarzy się nie zdarza.

  • M

   Ma podejście do pacjenta, nie olewa niczego. Nie trzeba prosić się o skierowania, potrafi doradzić dobrze.
   Jedyny minus to taki, że czasami jak ma zły dzień to widać po odnoszeniu się do pacjenta.


 • Izabela Bernacka

  Lekarz Rodzinny,

  • M

   Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Kompetentna i wyjątkowo sympatyczna. Korzystam z porad p.doktor od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Jako jedyny lekarz zainteresowała się dolegliwością, która dokuczała mi od ponad 20 lat (i to nawet nie specjalizacja p.doktor). Wyleczyła mnie. To było dla mnie niesamowite. Jest ciepłą osobą, dającą poczucie bezpieczeństwa.

  • P

   Bardzo sympatyczna Pani dr, wręcz dusza-człowiek, jest też laryngologiem, seredecznie polecam!!!


 • Barbara Lenard

  Pediatra,

  • D

   Miałam dziś nieprzyjemność być u tej pani na wizycie z 7-mies. córeczką. Niestety, od razu zaznaczyła, że nie ma czasu, bo ma poślizg, bo inne dzieci czekają. Zadała kilka pytań, na które nie chciała słuchać odpowiedzi, przerywała w połowie słowa. Nie omieszkala jednak wyrazic swojej opinii, że z katarem się nie przychodzi. Byłam cały czas poganiana żeby szybciej rozbierać dziecko. Moja wizyta trwała może 7 min. i nie miałam możliwości wypowiedzieć jednego zdania: moje dziecko nie jest w stanie oddychać podczas karmienia piersią, stąd moja wizyta. Niestety, panią doktor niewiele interesowało, co miałam do powiedzenia.

  • J

   Dwa razy miałam przyjemność być u tej Pani i niestety jestem zawiedziona - unika jakiejkolwiek rozmowy na temat stanu dziecka, oczekuje tylko suchych informacji, niemiła, sprawie poczucie że chce się pacjenta jak najszybciej pozbyć z gabinetu. Bagatelizuje objawy i jest antypatyczna. Z pewnością już do niej nie wrócę.


 • Andrzej Szumilas

  Internista,

  • R
   Lokalizacja: NZOZ Usługa: leczenie bólu

   Pojawiłem się z bólem pleców, przy pierwszej wizycie nie przeprowadził badania, sam wywiad. Zostałem odesłany na prześwietlenie kręgosłupa. Po pozytywnej opini z prześwietlenia stwierdził, że to korzonki, zalecił zastrzyki. Zacząłem tłumaczyć, że to nie mogą być korzonki. Przy drugiej wizycie przeprowadził badanie i stwierdził, że to jednak biodro. W ciągu 4 minut zmienił diagnozę, wypisał receptę. Poprosiłem o skierowanie do specjalisty. Nie polecam, szkoda marnować czasu na wizytę.

  • U

   Omijać bardzo szerokim łukiem. Leczy nie to co trzeba, nie zleca żadnych badań. Np. Przypisuje leki trwa to jakiś czas , żadnej poprawy po kilku wizytach zmienia leki. Po wizycie u innego lekarza okazuje sie , że jestem chora na zupełnie coś innego . Inne leki i po kołku dniach znacząca poprawa.


 • Marek Otręba

  Ginekolog,

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Szczerze polecam Doktora Otrębę, który mi również został polecony. Lekarz z poczuciem humoru, dokładnie tłumaczący, odpowiadający na pytania, mający czas, delikatny. Polecam

  • R
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: Inny

   To był "mój" ginekolog przez wiele lat. Prowadził też moją ciążę. Byłam zadowolona i polecałam go koleżankom. Miałam potem kilkuletnią przerwę z wizytami. Po powrocie bardzo się rozczarowałam, dkr nie miły, na zadawane pytania wywraca oczami i nie chce mu się chyba odpowiadać, a mój problem jest poważny i chciałam się na ten temat dowiedzieć czegoś więcej, niestety nie udało się. Do tego błędna analiza wykonanego USG. Ogólnie odniosłam wrażenie że doktor już zmęczony i wypalony zawodowo, bez zaangażowania. Takie moje odczucia po wizycie, także ja szukam nowego "swojego" ginekologa.
   P.s. Nawet jego żarty nie były już zabawne, poczułam się trochę jak idiotka.
   ** Dwie gwiazdki z mojej strony tylko ze względu na "dawne" czasy.

  Zobacz wszystkie opinie (37) o tym lekarzu