Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

NZOZ Kardio-Plus świadczy usługi komercyjne w ramach:
- Poradni Kardiologicznej
- Poradni Kardiologicznej Dzieci
- Poradni Chorób Naczyń (Angiologicznej)
- Gabinetu Fizykoterapii
- Poradni Dietetycznej
Placówka wyposażona jest w najwyższej klasy sprzęt do pełnej, nieinwazyjnej diagnostyki chorób układu krążenia oraz dysponuje nowoczesną aparaturą do prowadzenia zabiegów fizjoterapeutycznych.
Placówka posiada akredytację Pracowni ultrasonograficznej klasy A Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (218)

Ogólna ocena

  H
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Witold Streb konsultacja kardiologiczna (pierwsza wizyta)

  Wspaniały Lekarz z ogromną empatią dla człowieka. Czuć, że jest to powołanie. Wprowadza bardzo miłą atmosferę, potrafi słuchać. Diagnoza i zastosowane leki zdały egzamin. Zna się na swojej pracy jak nikt inny.

  I
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Stanisław Morawski konsultacja kardiologiczna (kolejna wizyta)

  Kiedy w lipcu trafiłam prosto ze szpitalnego SOR-u do gabinetu Pana Doktora, byłam przerażona, zdezorientowana i blada jak śmierć. Pan Doktor wykonał szereg badań i przedstawił dokładnie własny, konkretny plan leczenia. Jego profesjonalne podejście, dokładność, motywacja i ogromna kultura osobista sprawiły, że zaufałam Panu Doktorowi i poddałam się leczeniu zgodnie z Jego zaleceniami. Plan leczenia okazał się skuteczny, moje serce już po pierwszym miesiącu leczenia się uspokoiło, i tak jest do dnia dzisiejszego. Jestem wdzięczna za to, że ze wszystkich kariologów, trafiłam właśnie do Pana Doktora Morawskiego. Dalej pozostaję pod profesjonalną opieką Pana Doktora i z serca Go polecam, z serca, które dzięki Panu Doktorowi bije prawidłowo. Dziękuję :)

  E
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Stanisław Morawski konsultacja kardiologiczna (kolejna wizyta)

  Wspaniały lekarz bardzo dobrze dobrał mi leki dzięki czemu jakość mojego życia poprawiła się diametralnie Bardzo miły posiadający dużo empatii dla pacjentów

  J
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Katarzyna Mitręga konsultacja kardiologiczna (kolejna wizyta)

  Jestem po kolejnych konsultacjach i badaniach, zleconych przez Panią Doktor i jestem zachwycony jej postawą - Pani Doktor to osoba kompetentna i rzetelna, zaangażowana w pomoc pacjentowi, przyjaźnie do niego nastawiona i zawsze uśmiechnięta. Potwierdzam skuteczność podjętego przez nią leczenia i wiem, że zawsze mogę na nią liczyć. Serdecznie polecam, dziękuję za okazana pomoc i pozdrawiam!

  O
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jadwiga Obrębska konsultacja kardiologiczna (kolejna wizyta)

  Właściwy człowiek na właściwym miejscu.Bardzo uważna i pomocna Pani doktor.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Katarzyna Mitręga Inny

  Lekarz marzeń = Pani doktor Katarzyna Mitręga

  Podczas konsultacji Pani Doktor aktywnie słuchała z jakimi zmagam się problemami, zadając również własne bardzo istotne pytania, a także dokładnie mnie zbadała – na początku miałem zrobione EKG, a potem Pani Doktor bardzo starannie wykonała mi i szczegółowo opisała echo serca.

  Ponadto Pani Doktor cierpliwie odpowiedziała na wszystkie moje pytania, poświęcając mi naprawdę dużo czasu i uwagi. Jednocześnie przez cały czas Pani Doktor była dla mnie bardzo miła i uprzejma.

  Pani Doktor w jasny sposób zdiagnozowała wszystkie moje dolegliwości, a następnie zaproponowała mi najlepsze rozwiązania lecznicze. Dzięki temu przestałem mieć polekowy kaszel, który miałem po innym leku zanim przyszedłem do Pani Doktor, a także czuję się naprawdę dobrze, co potwierdzają moje wyniki pomiarów ciśnienia tętniczego oraz badań krwi.

  Bardzo Pani Doktor dziękuję za ogromne zaangażowanie i prawdziwą chęć pomocy. Naprawdę wiele dla mnie znaczy wsparcie Pani Doktor. Wierzę, że dzięki tak wybitnym jednostkom jak Pani Doktor dam sobie radę z każdym problemem.

  Szczerze polecam Panią Doktor Katarzynę Mitręgę jako wybitnego kardiologa, dla której dobro pacjenta jest najważniejsze.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Witold Streb konsultacja kardiologiczna (kolejna wizyta)

  Lekarz godny polecenia. Pełne zaangażowanie, wszystko szczegółowo tłumaczy . Bardzo dobre podejście do pacjenta.

  Ł
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jadwiga Obrębska konsultacja kardiologiczna (pierwsza wizyta)

  Bardzo mi się podobało, że Pani doktor wymaga od innych ale również od siebie jest to bardzo profesjonalne podejście. Dzięki temu można szybko dojść do źródła objawów.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Katarzyna Mitręga konsultacja kardiologiczna (kolejna wizyta)

  Jestem pacjentem pani doktor od 2018r. Ponieważ nie lubię się powtarzać , stwierdzam po tych latach kontaktów z panią doktor , iż wszystko co zostało o niej dobrego powiedziane jest prawdą.
  Dlatego bardzo gorąco polecam zainteresowanym, korzystajcie z usług pani dr n. med. Katarzyny Mitręgi. Mnie bardzo pomogła za co jej bardzo dziękuję.

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Agnieszka Liberska konsultacja kardiologiczna (pierwsza wizyta)

  Bardzo dobry kontakt z pacjentem 1 z nielicznych lekarzy którzy słuchają i potrafią pomóc 10/10 polecam serdecznie

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Rybnicka 64, 44-310 Radlin Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania