Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

NZOZ GASTROMED - Centrum Gastrologii Białystok

Wiosenna 12 lok. 1

15-322 , Białystok , podlaskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marta Stachurska Inny

  Mam mieszane uczucia gdyż badanie gastroskopii oraz kolonoskopii Pani dr zrobiła perfekcyjnie, natomiast sam wywiad u niej leży. Zero empatii i zaangażowania. Dobor leków też średnio na jeża.


  U
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jacek Romatowski kolonoskopia

  Konkretny i z wyczuciem. Pełen profesjonalizm co do przeprowadzenia badania i omówienia wyników. Nie przepisuje nadmiarowych leków. Skupienie na pacjencie.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marta Stachurska Inny

  Pani dr Stachurska bardzo mi pomogła przy moich dolegliwościach. Po przeprowadzonych badaniach diagnoza była szybka i trafna. Leczenie bardzo szybko przyniosło efekty. Pani dr jest wybitnym specjalista, jest rzeczowa i profesjonalna. Wystawiając swoją opinie chciałabym również serdecznie podziękować za leczenie i pomoc jaką otrzymałam. Całym sercem polecam dr Stachurska.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Andrzej Penpicki endoskopia

  Człowiek Renesansu i doskonały specjalista. Od listopada do końca grudnia miałem 3 zabiegi. Każdy udany choć były trudne. Zabiegi na znieczuleniu ogólnym były komfortowe. Pełny raport przebiegu zabiegu przed i po wizycie. Pełen profesjonalizm. Dziękuję.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marta Stachurska Inny

  Inteligentna, empatyczna i sluchajaca pacjenta. Dr Stachurska wyroznia sie niewatpliwie zdrowym rozsadkiem, otwartoscia i precyzja. Co wazne dzieli sie wiedza medyczna i jest zorientowana w najnowszych osiagnieciach medycyny swiatowej. Polecam


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Agnieszka Janke Inny

  Przemila Pani Doktor. Bardzo przyjazne podejscie do pacjenta. Pani Dr. Agnieszka Janke wysluchala dokladnie wszystkiego, poswiecila bardzo duzo czasu i nie pospieszala. Opowiedziala szczegolowo na wszytskie watpliwosci, zadawala duzo pytan. Zostalo podjete leczenie. Serdecznie polecam:)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Andrzej Penpicki gastroskopia bezstresowa (przez nos)

  Gastroskopia bezstresowa jest naprawdę bezstresowa. Mistrzostwo świata. Jeszcze tak dobrze tego badania nigdy nie znosiłem jak u Pana Dr. Penpickiego. Metoda tradycyjna jest dla mnie o wiele bardziej trudna do zniesienia niezależnie gdzie bym miał ją wykonywaną. Ale tą bezstresową polecam w wykonaniu Pana doktora to bez porównania najbardziej komfortowa gastroskopia.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania