NZOZ GASTROMED - Centrum Gastrologii Białystok

(75 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

NZOZ GASTROMED - Centrum Gastrologii Białystok

Wiosenna 12 lok. 1

15-322 , Białystok , podlaskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marek Ołdytowski

  Proktolog, Chirurg, lek.

  • T
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED, Białystok, ul. Komisji Edukacji Narodowej 50/U4Usługa: Konsultacja proktologa (od 18 r.ż.)

   Wizyta przebiegła: szybko, konkretnie i fachowo ,z ogromna troską o pacjeta,przyjazny Pan doktor, który rozwiał moje wszelkie wątpliwości co do stanu mojego zdrowia. Polecam! Brawo.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED, Białystok, ul. Komisji Edukacji Narodowej 50/U4Usługa: Konsultacja proktologa (od 18 r.ż.)

   Konkretny lekarz, jasno wyjaśnia sytuacje na temat, z jakim się przychodzi. Sensownie rozmawia o zaistniałych schorzeniach. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (46) o tym lekarzu


 • Jacek Romatowski

  Gastrolog, Internista, dr n. med.

  • K

   Pan doktor postawił mi szybką i trafną diagnozę. Zaoszczędził mi stresu z stykania się z innymi lekarzami. Szczerze polecam mimo że wizyta kosztuję 90 zł to i tak się oszczędza czas i nerwy. Pan Jacek jest sympatyczny a panie w recepcji jeszcze milsze

  • E

   Od kilku lat cierpie na polipowatość jelita grubego, miałam już wykonywaną kilka razy kolonoskopie więc wiem co to znaczy.Ostatnio zgłosiłam się do gabinetu Pana Dr Romatwskiego na kolonoskopie, zaskoczona byłam,że po raz pierszy nie bolało mnie w trakcie badania. Wszystko odbyło sie bardzoo szybko, po raz pierwszy nie była to dla mnie trauma, po badaniu pan doktor wytłumaczył mi bardzo cierpliwie, jak będzie wyglądało moje leczenie.
   Mogę polecić pana doktora każdemu kto ma dolegliowości jelita lub brzucha.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Maciej Kralisz

  Gastrolog, Internista, dr n. med.

  • Serdeczne podziękowanie za opiekę, poradę i bezinteresowne okazanie ludzkiego serca. Chylę czoło przed profesjonalizmem pana dr. Kralisza. Szanuję ludzi, którzy szanują innych. Z poważaniem wdzięczna pacjentka Wanda Horosz.

  • R

   Polecam! Miałem robioną kolonoskopię pod znieczuleniem ogólnym. Zabieg był kompletnie bezbolesny i przeprowadzony sprawnie.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Mariusz Gryko

  Chirurg, Proktolog, dr hab. n. med.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne MedrexUsługa: żylaki kończyn dolnych

   Polecam Pana Doktora! Jestem bardzo zadowolona z wizyt, przyjeżdżałam do Doktora z Warszawy na laserowe usunięcie żylaków kończyn dolnych. Przed pierwszym zabiegiem byłam bardzo zestresowana, ale jak się okazało zupełnie niepotrzebnie. Doktor dokładnie wszystko tłumaczy, nie śpieszy się, ma czas dla pacjenta i troszczy się o niego. Odpowiedział na wszystkie moje pytania, jest profesjonalny, kulturalny i kompetentny. Od pierwszej wizyty wiedziałam, że Doktorowi można zaufać;-)

  • T
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Ostre zapalenie wyrostka robaczkowego

   Zabieg w II Klinice Chirurgii Ogólnej i Gastroenterologicznej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.
   Jestem bardzo zadowolony z wykonanego zabiegu. Doktor jest profesjonalistą w swoim zawodzie. Jest też bardzo miły i troszczy się o pacjenta.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Jacek Lewandowski

  Chirurg,

  • L
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: przetoka okołoodbytowa

   Z ropniem okołoodbytowym zmagałam się 3 lata. W końcu po którymś nacięciu w 2017 roku podjęłam decyzję o radykalnej operacji usunięcia przetoki. Od początku trafiałam do Śniadecji i skierowano mnie do jedynego tam proktologa.
   Niestety moje cierpienie się nie skończyło. Po 3 miesiącach po wykonaniu wycięcia przetoki nastąpił nawrót. Po zrobieniu USG (prywatnie) okazało się, że wykonana operacja nie przyniosła efektu, ponieważ wycięto tylko zewnętrzną część zmiany. Operacja taka powinna być wykonywana przez proktologów w taki sposób, że opierając się na swoim doświadczeniu, tak wywarzyć pomiędzy ryzykiem powikłań a usunięciem chorobowych zmian, aby to poprawiło komfort życia pacjenta. Niestety nie stało się tak w moim przypadku i mój komfort wręcz się pogorszył, operacja ta sprawiła mi ogromne niepotrzebne cierpienie i nie przyniosła ratunku.
   Poza tym zero informacji, nawet zapytany nie opowiada na pytania - zetknęłam się z nim już wcześniej w poradni chirurgicznej. Po operacji był na obchodzie rano i nie poinformował mnie nawet lakonicznie o przebiegu. Ani słowa. Po nawrocie znowu nacięcie, a jak się nie goiło to zero pomocy w poradni. Dosłownie wzruszenie ramionami i po skończonym długim zwolnieniu zakończenie leczenia.
   Nie wymagam od lekarza, żeby był miły, naprawdę! Wystarczy mi fachowa i rzetelna pomoc.
   Jest na szczęście nadzieja dla chorych. Zostałam wyleczona. Znalazłam lekarza, który mnie naprawił. Jestem 1,5 roku po reoperacji i mam nadzieję, że tak zostanie.


 • Andrzej Penpicki

  Internista, Gastrolog, Diagnostyk, dr

  • M
   Lokalizacja: NZOZ GASTROMED - Centrum Gastrologii BiałystokUsługa: gastroskopia bezstresowa (przez nos)

   Gastroskopia bezstresowa jest naprawdę bezstresowa. Mistrzostwo świata. Jeszcze tak dobrze tego badania nigdy nie znosiłem jak u Pana Dr. Penpickiego. Metoda tradycyjna jest dla mnie o wiele bardziej trudna do zniesienia niezależnie gdzie bym miał ją wykonywaną. Ale tą bezstresową polecam w wykonaniu Pana doktora to bez porównania najbardziej komfortowa gastroskopia.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badanie endoskopowe

   Polecam Pana doktora, jeżeli ktoś musi wykonać kolonoskopię czy gastroskopię. Profesjonalista w swoim fachu. :)

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Agnieszka Janke

  Gastrolog, Internista, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Jestem pod ogromnym wrażeniem posiadanej wiedzy i umiejętności jej przekazania pacjentowi. Pani doktor ma indywidualne podejście do pacjenta, odpowiada szczegółowo na wszystkie pytania i rozwiewa wszelkie watpliwości. Do tego przeprowadziła wnikliwe badanie palpacyjne. Lekarz skupia się przede wszystkim na problemie. Nie traci czasu na zbędne „gadki-szmatki”. Przekazuje informacje w sposób bardzo jasny i zrozumiały, po prostu „po ludzku”. Plus za bardzo duże zaangażowanie i wyraźnie odczuwalną chęć pomocy. Ponadto bardzo miła i przyjemna osoba. Nie stwarza bariery lekarz-pacjent. Już dawno nie trafiłam na tak znakomitego lekarza. Serdecznie polecam!!!

  • B
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: złe samopoczucie

   Przemiła, uśmiechnięta, konkretna. Po podejściu do pacjenta i dokładności badania widać, że zależy jej na postawieniu właściwej diagnozy i jak najlepszej pomocy potrzebującemu. Polecam.


Powiązane wyszukiwania