Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

EUROKLINIKA jest komfortową i nowoczesną placówką medyczną z siedzibą w Katowicach – Ligocie. Nasza klinika posiada sale operacyjne i pooperacyjne oraz gabinety lekarskie. Ośrodek wyposażony jest w sprzęt medyczny najnowszej generacji. Uzupełnieniem całości są komfortowe pokoje pobytowe dla pacjentów. Wszelkie warunki bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów zapewnia wykwalifikowany zespół medyczny, a do każdego rodzaju interwencji chirurgicznych stosuje się najnowsze osiągnięcia techniki medycznej. Klinika zapewnia całodobową opiekę lekarską i pielęgniarską. Początki działalności Eurokliniki sięgają 1992 r. – wtedy dr Jerzy Wilgus wykonywał zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, po kliku latach w trosce o pacjentów rozszerzyliśmy działalność do wielu dziedzin medycznych. Dzisiaj oprócz zabiegów chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej proponujemy Państwu najlepszych specjalistów w dziedzinie: chirurgii ogólnej, chirurgii onkologicznej, neurochirurgii, kardiologii czy dermatologii. Zapraszamy do Katowic, zapraszamy do EUROKLINIKI!
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

NZOZ EUROKLINIKA
Stolarska 17, 40-767 Katowice
NZOZ EUROKLINIKA logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (16)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Jerzy Wilgus operacja plastyczna nosa

  Jest już prawie rok od operacji nosa, więc wykluczam opuchliznę. Występuje deformacja pollybeak.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Jerzy Wilgus operacja plastyczna piersi

  Problem: piersi, które utraciły jędrność po wykarmieniu dwójki dzieci i po utracie wagi, asymetria.
  Zabieg: podniesienie piersi.
  W przypadku doktora Wilgusa liczyłam na doświadczenie, poczucie estetyki jako artysty i postawę nastawioną na pomoc swoim pacjentkom.
  Zabieg poprawił kształt moich piersi, ale to jedyna rzecz, z której mogę być zadowolona.
  Brodawki zostały wycięte nierówno, a w kwestii asymetrii nie poprawiło się nic. Pionowe szycia wykonano niechlujnie, tworząc grube, poszarpane kreski. Na końcu jednego z pionowych szwów zostawiono fragment wystającej skóry. Doktor na kontroli przekonywał mnie, że czasem powstają takie przerosty, a ja widocznie mam do tego tendencję. Zaproponował mi poprawę tego elementu, ale za dodatkową opłatą...
  Nigdy nie wyrażam swojej opinii na forach, ale w tym wypadku musiałam. Być może dzięki niej któraś z Was uniknie rozczarowania i utraty oszczędności, które przeznaczyłyście na realizację swojego marzenia.

  I
  Profil zweryfikowany
  lek. Jerzy Wilgus Inny

  Nie lubię wystawiać negatywnych opinii, ale niestety tutaj muszę. 5 lat temu miałam operacje nosa, już od początku nos mi się nie podobał, ale nie wiedziałam co wtedy robić (miałam 18 lat) Zaczęłam przeszukiwać fora i grupy na ########, tam znalazłam mnóstwo złych opinii o doktorze. Mam wystawione pismo od laryngologa, że przegroda wciąż jest krzywa (a miała być wyprostowana podczas operacji) jak i opadł mi czubek nosa tworząc pollybeak. Nos nie podoba mi się wizualnie, a dodatkowo ciężko mi się oddycha przez nos. Aktualnie czekam na drugą operacje w Albanii gdzie czeka mnie przeszczep z kości, żeby naprawić nos.

  ODRADZAM.

  Z
  Profil zweryfikowany
  lek. Jerzy Wilgus operacja plastyczna piersi

  Cudotwórca. Polecam z całego serca po operacji podniesienia i zmniejszenia piersi.

  I
  Profil zweryfikowany
  lek. Jerzy Wilgus Inny

  Personel miły ale sam lekarz pracuje utartym schematem zero podejścia indywidualnego. Po konsultacji z innym specjalistą nos po zabiegu nadaje się do rekonstrukcji jest zapadniety, nawet uzupełnienie kwasem jest niemożliwe że względu na bliznowiec w najbardziej wyciętej jego części. Mam nadzieję że tak jak wiele moich znajomych uświadomiłam tak teraz będą widziały moja opinie aby następne już więcej pytać nie musiały.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Jerzy Wilgus operacja plastyczna piersi

  Dzień dobry
  Miałam robione pomniejszanie piersi w klinice dr Wilgusa niestety po powrocie do domu spod piersi wystawal szew o długości ok 20 cm pod pachami mam brzydkie zrosty w kształcie stożka, brodawki zostały umieszczone za wysoko. Gdy ubieram biustonosz brodawki wystają. Dobre słowo mogę powiedzieć o kobietach które tam pracują . Dobrze zajmują się pacjentami. Na sam koniec powiem krotko: spodziewałam się lepszego efektu po takim specjaliście. Ta opinia jest sprzed kilku lat teraz po takim czasie jeszcze bardziej żałuję swojej decyzji piersi mnie szpecą widać blizny. Pan doktor nawet nie raczył ustosunkować się do tego komentarza. Czas skontaktować się osobiście z klinika żeby poprawili to co zepsuli

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Jerzy Wilgus Inny

  W lutym miałam operowane dolne i górne powieki. Celowo czekałam kilka miesięcy z opinią, aby ocenić właściwe efekty. Górne powieki mogą być, chociaż na lewej ciągnie się skóra po wewnętrznej stronie, a po lewej zwisa. Gorzej wyglądają powieki dolne. Co prawda pozbyłam się dużych worków tłuszczowych poniżej, ale pod okiem mam nadal mniejsze podwójne worki oraz coś w rodzaju wypustki przy jednym oku (zgrubienie skóry). Byłam już na 3 czy 4 wizytach kontrolnych i żałuję tego wyboru.

  B
  Profil zweryfikowany
  lek. Jerzy Wilgus operacja plastyczna nosa

  Każda kolejna wizyta u dr Wilgusa potwierdza kompetencje, zaangażowanie i wielki profesjonalizm. Miałam wykonywana operacje plastyczna nosa, która została wykonana przez wielkiego fachowca a cały Zespół, jaki Pan Doktor stworzył to personel grzeczny, zaangażowany i chcący pomóc. Godna polecenia również Pani anestezjolog. Nie było to moje pierwsze znieczulenie ogólne i muszę przyznać, ze jedno z lepszych wprowadzeń i wybudzeń. Brak jakichkolwiek objawów ubocznych i praktycznie po 15 minutach stałam o własnych siłach. Na końcowe efekty będę musiała jeszcze poczekać ponieważ jest to dopiero 8 doba po zabiegu. Jednak już uzyskałam drożność dróg oddechowych poprzez zniwelowanie krzywych przegród nosowych. Mam nadzieje, ze moj duży i garbaty nos zmieni również swój wygląd. Polecam serdecznie Pana Doktora, który oprocz wszelkich cech, profesjonalizmu, empatii, staranności i wielkiemu zaangażowaniu jest wyjątkowo skromna osoba wzbudzającą zaufanie. Wielki szacunek Doktorze!!!

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Jerzy Wilgus operacja plastyczna nosa

  Doktor Wilgus zoperował mój nos w części kostnej i chrzęstnej usuwając garb, zwężając końcówkę oraz prostując przegrodę. Pomimo utrzymującej się opuchlizny, która jest normalna nawet do 3 miesięcy po zabiegu, jestem bardzo zadowolona z efektu operacji. Odbyłam 4 wizyty kontrolne po zabiegu i przez cały czas mogłam liczyć na fachową opiekę. Mogę gorąco polecić zabiegi w tej klinice. Jedyny minus to brak wykonania komputerowej symulacji planowanego wyglądu nosa przed operacją, który pozwoliłby pacjentowi upewnić się co do zmian zaproponowanych przez lekarza.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Justyna Chmielińska konsultacja ortopedyczna

  Zawsze uśmiechnięta i bardzo sympatyczna Pani Doktor. Pełny profesjonalizmem i fachową wiedzę łączy ze wspaniałym i jednocześnie indywidualnym podejściem do pacjenta.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania