EUROKLINIKA jest komfortową i nowoczesną placówką medyczną z siedzibą w Katowicach – Ligocie. Nasza klinika posiada sale operacyjne i pooperacyjne oraz gabinety lekarskie. Ośrodek wyposażony jest w sp... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

NZOZ EUROKLINIKA

Stolarska 17

40-767 , Katowice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

EUROKLINIKA jest komfortową i nowoczesną placówką medyczną z siedzibą w Katowicach – Ligocie. Nasza klinika posiada sale operacyjne i pooperacyjne oraz gabinety lekarskie. Ośrodek wyposażony jest w sprzęt medyczny najnowszej generacji. Uzupełnieniem całości są komfortowe pokoje pobytowe dla pacjentów. Wszelkie warunki bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów zapewnia wykwalifikowany zespół medyczny, a do każdego rodzaju interwencji chirurgicznych stosuje się najnowsze osiągnięcia techniki medycznej. Klinika zapewnia całodobową opiekę lekarską i pielęgniarską. Początki działalności Eurokliniki sięgają 1992 r. – wtedy dr Jerzy Wilgus wykonywał zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, po kliku latach w trosce o pacjentów rozszerzyliśmy działalność do wielu dziedzin medycznych. Dzisiaj oprócz zabiegów chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej proponujemy Państwu najlepszych specjalistów w dziedzinie: chirurgii ogólnej, chirurgii onkologicznej, neurochirurgii, kardiologii czy dermatologii. Zapraszamy do Katowic, zapraszamy do EUROKLINIKI!

Nasz sprzęt

 • RTG, USG
 • laser

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jerzy Wilgus operacja plastyczna nosa

  Doktor Wilgus zoperował mój nos w części kostnej i chrzęstnej usuwając garb, zwężając końcówkę oraz prostując przegrodę. Pomimo utrzymującej się opuchlizny, która jest normalna nawet do 3 miesięcy po zabiegu, jestem bardzo zadowolona z efektu operacji. Odbyłam 4 wizyty kontrolne po zabiegu i przez cały czas mogłam liczyć na fachową opiekę. Mogę gorąco polecić zabiegi w tej klinice. Jedyny minus to brak wykonania komputerowej symulacji planowanego wyglądu nosa przed operacją, który pozwoliłby pacjentowi upewnić się co do zmian zaproponowanych przez lekarza.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Justyna Chmielińska konsultacja ortopedyczna

  Zawsze uśmiechnięta i bardzo sympatyczna Pani Doktor. Pełny profesjonalizmem i fachową wiedzę łączy ze wspaniałym i jednocześnie indywidualnym podejściem do pacjenta.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jerzy Wilgus chirurgiczne leczenie ginekomastii

  Dr Jerzy Wilgus ma profesjonalne podejście do pacjenta.
  Wg mnie wieloletnie doświadczenie doktora daje gwarancje, że jest bardzo dobrym fachowcem. Wyjaśnia cierpliwie wszelkie wątpliwości i doradza to co naprawdę jest najkorzystniejsze dla swoich pacjentów.
  Po zabiegu nie odczuwałem żadnych dolegliwości bólowych, szybko doszedłem do pełnej sprawności i wróciłem do życia zawodowego. Bardzo polecam.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jerzy Wilgus Operacja nosa

  Minął dokładnie rok od mojej operacji nosa. Niestety nie jestem zadowolona. Fakt dr zrobił z profilu nosek lekko po łuku taki jaki chciałam, ale... właśnie, w tym miejscu zaczyna się problem. Nos jest krzywy, przegroda tak jak była krzywa jest nadal i dalej źle mi się oddycha przez nos. Niestety mimo, że atmosfera bardzo miła, ale chodzi w tej kwestii o wynik operacji, a ten niestety nie jest zadowalający.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jerzy Wilgus lifting piersi

  Witam! Dr Wilgus to niesamowity specjalista! Pod koniec marca miałam przeprowadzony zabieg podnoszenia piersi wraz z symetryzacją. Bez użycia implantów Dr Wilgus stworzył mi przecudne, „katalogowe” piersi. Z rozmiaru 65H na 65C. Już dwa tygodnie po operacji wyglądają cudownie! Jestem zachwycona! Opieka po zabiegu na piątkę! Przekochane, miłe Panie Pielęgniarki, służące pomocą! Polecam!!!


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mariusz Maliszewski

  Gorąco polecam!!! Rzeczowy, spokojny i profesjonalny lekarz!!!
  Pan doktor po konsultacji przeprowadził u mnie blokadę kręgosłupa lędźwiowego. Wszystko się udało!. Teraz rehabilitacja! Panie doktorze serdecznie dziękuję!


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jerzy Wilgus

  Doktor Wilgus poprawiał u mnie kilka rzeczy.
  Pierwszym zabiegiem była operacja odstających uszu. Niestety uszy „odskoczyły” od głowy po pewnym czasie. Wiem, że takie rzeczy się zdarzają, bo ludzkie ciało jest nieprzewidywalne. Kiedy zgłosiłem się z tym problemem do dr. Wilgusa, przeprowadził ponowny zabieg nieodpłatnie. Uszy wyglądają bardzo dobrze. Kolejną operacją była całkowita korekta nosa. Jestem bardzo zadowolony z efektu. Operacja i rekonwalescencja były raczej niebolesne. Dostałem leki przeciwbólowe, których nie musiałem zażywać, bo ból był nieznaczny, lub go nie było. Nos wygląda bardzo dobrze, w porównaniu ze stanem wyjściowym wygląda wręcz rewelacyjnie. Nie jest nienaturalnie symetryczny, po amerykańsku „plastikowy”. Jest mniejszy, zgrabniejszy, bardziej prosty, pasujący do twarzy. Niedawno byłem na kolejnej konsultacji w sprawie operacji powiek. Konsultacja trwała kilka minut i poruszone zostały wszystkie najważniejsze aspekty.
  Podsumowując, osobiście jestem zadowolony z pomocy dr. Wilgusa. Jeśli ktoś ma zdrowe, realne oczekiwania co do efektów operacji, jeśli rozumie, że ciało i procesy gojenia są czasem nie do przewidzenia, jeśli ktoś nie oczekuje „plastikowego” amerykańskiego nosa jak od linijki, to będzie zadowolony.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jerzy Wilgus operacja plastyczna brzucha

  Dr Wielgus jest jednym z najlepszych fachowców jeśli chodzi o chirurgie plastyczną. Konkretnie stawia diagnozę, wszystko zrozumiałe wyjaśnia, jest bardzo dokładny, oprócz tego miły i sympatyczny człowiek. 4 mce temu zoperowalam brzuch i pozbyłam się paskudnej fałdy. Już teraz wyglądam fantastycznie a na efekt końcowy trzeba czekać. Dziękuję do zobaczenia następnym razem.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania