Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Novena Clínica

Szpitalna 37

22-100 , Chełm , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Kiwiński powiększanie ust

  Witam,wczoraj w środę dnia 10-04-2019 o godzinie 10:20 powiększałam usta u Pana doktora i jestem bardzo zadowolona,zrobił to profesjonalnie ,prawie bezboleśnie,delikatnie co najwazniejsze jestem drugi dzień po zabiegu i nie ma widocznych siniaków,żadnych krwiaków czy ślady wbicia po igle.Chciałabym bardzo podziękować Panu doktorowi za profesjonalne zrobienie ust.W 100% spełnia moje oczekiwania,a w swiecie jak to bywa jest tyle opini ile ludzi i nie kazdemu dogodzi,trzeba znać umiar i wiedzieć czego się chce i wtedy będzie wszystko oki tak jak i w moim przypadku,dlatego polecam Pana doktora i z pewnością nie raz będę korzytać z profesjalności Pana doktora.
  Irena Łukacz( Modelinka,Polsat,Polo Tv)
  Serdeczności;)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Kiwiński

  Nie rozumiem samych pochlebnych opinii, miałam wykonywany zabieg przez doktora po czym po 5 dniach pojawiła się zmiana dwukrotnie większa. Podczas wizyty "kontrolnej " zostały usunięte tylko szwy i to przez pielęgniarke. Pan doktor nawet nie spojrzał i nie zaproponował poprawy wykonanego przez niego zabiegu. Widocznie trzeba były przyjść kolejny raz i zapłacić za "porade"i kolejny zabieg. Kompletny brak podejścia do pacjenta i zainteresowania ze strony lekarza.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania