Niepubliczny Zespół Leczniczo-Rehabilitacyjny Centrum Kompleksowej Rehabilitacji

(26 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Niepubliczny Zespół Leczniczo-Rehabilitacyjny Centrum Kompleksowej Rehabilitacji

Gąsiorowskiego 12/14

05-510, Konstancin - Jeziorna, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Lidia Darda-Ledzion

  Neurolog, Lekarz Rehabilitacji Medycznej,

  • K
   Lokalizacja: CKIR Ordynator Rehabilitacji

   Pani doktor to świetny fachowiec. Cierpliwie wysłuchuje pacjenta i zawsze stara się pomóc jak tylko może. Wspiera pacjenta na każdym etapie leczenia i zawsze służy pomocą. Gorąco polecam syn wieloletniej pacjentki

  • R

   To jest tak że o Pani Doktor mógłbym pisać i pisać.
   Bardzo się koncentrując tak możliwie krótko.
   Wyrok SM otrzymałem na 40 urodziny. Do Pani Doktor trafiłem (z miesiąc wcześniej postawioną diagnozą SM) z polecenia. Zanim zaczeliśmy jakiekolwiek leczenie otrzymałem pierwszy rzut. Prawie przestałem widzieć. To Pani Doktor od razu wszystko zobaczyła. Skierowała mnie do szpitala. Zadzwoniła do mnie następnego dnia wieczorem - w sumie tylko po to żeby zapytać jak się czuje.
   Po wyjściu ze szpitala zajęła się mną. Wymyśliła lekarstwo główne i leki wspierające. Zawsze spokojnie mnie słucha. Wszystko tłumaczy.
   Jest moją czarodziejką. Na SM nawet czarodzieje nie mają ostatecznego rozwiązania. Ale znów widzę. Żyje. Pracuje. Głos Pani Doktor jest ukojeniem.
   Tak tak. Obowiązków jest dużo. Ale Pani Doktor robi to wszystko co można aby pomóc. Wszystkim życzę aby mieli szczęście mieć tak wspaniałe wsparcie w naprawdę słabych sytuacjach.

  Zobacz wszystkie opinie (34) o tym lekarzu