Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krynicy-Zdroju

(6 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krynicy-Zdroju

Kraszewskiego 49

33-380 , Krynica-Zdrój , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Zdzisław Chuchro

  Lekarz Rodzinny, Internista, dr n. med.

  • A

   Mieszkam w Piasecznie k. Warszawy, ale pracowałem kiedyś w Krynicy i Pan Zdzisław był naszym lekarzem zakładowym. Kilka tygodni po przyjeździe, chyba wskutek szoku klimatycznego, ciężko zaniemogłem. Gorączka prawie 40 stopni, dreszcze, krwotoki i na dokładkę ropień na podniebieniu. Ponieważ odwiedzam lekarza tylko w ostateczności licząc na samoleczące zdolności organizmu, kilka dni zwlekałem z wizytą i chodziłem sobie do pracy z gorączką. Niestety, musiałem dać za wygraną, bo organizm zaczynał mi odmawiać posłuszeństwa. Po pięciu dniach poszedłem do Pana Zdzisława, który zdiagnozował u mnie jednoczesne zapalenie jamy ustnej, gardła, krtani i oskrzeli, opieprzył mnie za odwlekanie wizyty strasząc sepsą i przepisał jakieś paskudztwa, które w ciągu trzech dni postawiły mnie na nogi. Lekarz starej daty, ale cholernie skuteczny, poza tym dowcipny, z nutą sarkazmu. Takiego lekarza rodzinnego chciałbym mieć, choć rzadko korzystam z usług medycznych.
   Z jego osobą wiąże się też pewna zabawna historia. Przyjechałem do Krynicy w sierpniu 2002 r., akurat trwała kampania przed wyborami do samorządu. W korytarzu biurowca naszej firmy były dwie gabloty - w jednej aktualni członkowie rady miejskiej, w tym Pan Zdzisław Chuchro z klubu AWS, a w drugiej kandydaci na radnych w nadchodzących wyborach, wśród nich - Pan Zdzisław Chuchro, kandydat z listy SLD.

  • M

   znam doktora od bardzo dawna, i nie jest on dla mnie fachowcem, raczej biurokratą, dla którego liczy się pieniądz ( niestety). Nie jest lekarzem który dba o dobro pacjenta.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu