Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Zdrowia Piotr Pelcer

Młyńska 7

84-242 , Luzino , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Chlebek - Gustkowicz Inny

  Moja kochana Pani Doktor, pracuje w przychodni od lat. Dobrze poprowadziła mi trudną ciążę. Jak coś 'nie gra' i widać to przy okazji wizyty i obrazowania USG to zawsze zareaguje i zasugeruje odpowiednie leczenie czy badanie.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Teresa Obrocka Inny

  Lekarz nie zauważa bardzo ważnych postaw. Nie robi sobie nic z ujemnych wyników. Widząc wyniki nie przypisuje żadnych lekarstw. Nie dokładna zrobiła mi tylko jedno USG i raz zbadala puls dziecka i nie zauważyła że łożysko jest za nisko i że mam wyniki w moczu ujemne i nie przepisala żadnych lekarstw. Skutek był tym że poronilam w 17 tygodniu. Nie polecam!!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Szemryk Inny

  jak byłam na kolejnej wizycie to powiedział że nie będzie prowadził mojej ciąży bo nie miałam zrobionych badań prenatalnych i mial pretensje że nie bylam na kilku wizytach ze względu na pandemie. jak badal na poprzedniej wizycie powiedział że będzie chłopak a teraz że niewie jaka płeć. nie polecam.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Teresa Obrocka prowadzenie ciąży

  Lekarka działa na zasadzie: przyjąć pacjenta i odesłać do domu, jedyne co robi to bada puls dziecka na każdej wizycie i pyta jak się pani czuje. Usg zrobiła tylko raz, na samym początku, potem kierowała już tylko do innych gabinetów aby zrobić prywatnie. Doszło do tego że jadąc na porodówkę, nie wiedziałam nawet jakie jest ułożenie dziecka oraz ile będzie ważyło i mierzyło. Jednym słowem - nie polecam do prowadzenia ciąży (może do innych, kontrolnych badań ginekologicznych tak).


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz