Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRAWOBRZEŻE - MEDYK

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRAWOBRZEŻE - MEDYK

Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRAWOBRZEŻE - MEDYK
Kostki Napierskiego 6c, 70-783 Szczecin
Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRAWOBRZEŻE - MEDYK logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (8)

Ogólna ocena

  B
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Katarzyna Strojny Inny

  Pani dr jest niesamowitą osobą, przy której człowiek zupełnie się nie stresuje, z ogromną wiedzą i wspaniałym podejsciem do pacjenta. Już 20 lat temu Pani Kasia przeprowadziła mnie przez
  ,,trudną" ciążę, zapewniając niesamowitą opiekę lekarską i do dziś od tyłu lat z takim samym pełnym zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy, dba o dobro pacjentów, zupełny profesjonalizm, ogromna empatia. Dziękuję za wszystko i polecam w 100%

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Izabela Bałszan-Kowalska Konsultacja endokrynologiczna

  Polecam! Do Pani Bałszan-Kowalskiej przez lata chodziła moja mama, chodzę i ja. Pani doktor zawsze jest punktualna, rzeczowa, skupiona, uważnie słucha, dokładnie wszystko tłumaczy. Potrafiła odpowiedzieć na moje pytania, na które inni endokrynolodzy rozkładali bezradnie ręce. W jej gabinecie zawsze czuję się dobrze zaopiekowana. Najbardziej wdzięczna jestem chyba za zalecenie Pani doktor, aby wykonać biopsję zmian widocznych na USG - szybko upewniłam się, że są to zmiany łagodne i nie muszę martwić się nimi w ciąży, ani niepotrzebnie stresować. Jeszcze raz polecam :)

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Katarzyna Strojny Inny

  Znakomita lekarz, empatyczna, przyjazna, merytoryczna. Dzisiaj trafiłam w ogromnym strachu, badanie szczęśliwie uspokoiło mnie, co prawda przyczyny bólu muszę szukać u innych specjalistów, ale wydaje się być mniej groźnie. Bez chwili namysłu Pani doktor pozwoliła mnie 'dorejestrować' i przyjęła od razu co miało dla mnie ogromne znaczenie, ze względu na sytuację rodzinną.Tylko podziękować i życzyć takich lekarzy każdemu.

  C
  Profil zweryfikowany
  Ireneusz Mikołajewicz Inny

  Polecam tego lekarza z całego serca- szczegółowy wywiad, holistyczne spojrzenie na pacjenta, pozytywna atmosfera. Pan doktor jest osoba kompetentna, posiadająca dużą wiedzę jak i emanująca spokojem. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.

  R
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Izabela Bałszan-Kowalska Inny

  Wspaniały lekarz. Pani doktor jest spokojna, empatyczna, kompetentna. Skupiona na pacjencie, wynikach badań. Wracam do Pani doktor na wizyty kontrolne. Pani doktor jwst zainteresowana pacjentem, wszystko tłumaczy, słucha i odpowiada cierpliwie na pytania czy wątpliwości. Poza byciem świetnym fachowcem, Pani doktor jest również ciepłym człowiekiem.

  V
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Izabela Bałszan-Kowalska Inny

  Bardzo mi tęskno za Panią doktor, ponieważ byłam ostatnim razem chyba ze 3 lata temu, jednakże z powodu przeprowadzki nie mam już możliwości leczenia u tej Pani doktor, nad czym bardzo ubolewam bo mimo upływu takiego czasu, nie znalazłam godnego lekarza do jej zastępstwa. Podpinam się gorąco pod resztą pozytywnych komentarzy i pozdrawiam serdecznie Panią doktor.

  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Katarzyna Strojny Inny

  Anioł nie kobieta. Najlepsza jaką znam lekarza. Przemila,delikatna z poczuciem humoru. Dziękuję za wszystko P. Kasiu .

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Izabela Bałszan-Kowalska konsultacja endokrynologiczna

  Dr Bałszan jest bardzo kompetenta a przy tym niezmiernie cierpliwa. Z powagą podchodzi do każdego pacjenta, nie pozostawia go z domysłami, wszystko tłumaczy lub uspokaja zlecając dodatkowe badania. Przy tym wszystkim jest wspaniałym człowiekiem, uspokaja, wycisza i prostymi słowami potrafi zmienić perspektywę pacjenta względem jego zdrowia i ogólnego podejścia, mimo jego najczarniejszych myśli. A to jest naprawdę bezcenne. Do Pani dr całymi latami chodziła moja Mama - prowadzona doskonale i miała takie same odczucia. Traktuję Panią dr trochę jak część rodziny. Oprócz doskonałego leczenia podsuwa grunt pod nogi. To więcej niż zwykły lekarz.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania