Niepubliczna Przychodnia Stomatologiczna

(3 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Niepubliczna Przychodnia Stomatologiczna

Budowlanych 5

67-200 , Głogów , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Janina Stefaniak Inny

  Wielu ludzi chwali dr. Stefaniak, ale ja mam koszmarne wspomnienia. Byłam jeszcze dzieckiem i wyrósł mi krzywo stały ząb trzonowy, który kompletnie zablokował w żuchwie sąsiedni ząb. Sytuacja była jasna na zdjęciu rentgenowskim. Ekstrakcja dwóch zębów jednocześnie trwała ok. 40 minut. Moje zęby są mocno ukorzenione i nawet dla takiego fachowca jak doktor Stefaniak było to wyzwanie - jak sama mówiła "Nikt w Głogowie by się tego nie podjął". To wszystko działo się w znieczuleniu miejscowym. Czułam okropny ból, szarpanie głową, słyszałam chrzęst kości i czułam smak krwi. Asystentka w pewnym momencie odebrała telefon i powiedziała: "Pani doktor operuje". To mnie jeszcze bardziej przeraziło, bo całkiem dotarło do mnie, że to normalna operacja! Nie rozumiem do tej pory, dlaczego pani doktor nie odesłała mnie i mojej mamy do przychodni, gdzie dostałabym ogólne znieczulenie - bez cierpienia i strachu. Pani doktor jest uśmiechnięta i przyjazna - zgoda, mnie też powtarzała, że to tylko było nieprzyjemne. Od tego czasu minęło wiele lat i do tej pory boję się, że kiedyś będę musiała mieć usuwany ząb. Jeśli tak, to tylko w znieczuleniu ogólnym, bo ślad pozostał nie tylko w żuchwie, ale i w mózgu. Zazdroszczę wszystkim tym, którym pani doktor usunęła ząb w 5 minut.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Janina Stefaniak chirurgia szczękowo-twarzowa

  Nie da się opisać z jakim zaangażowaniem Pani Doktor podchodzi do pacjenta. Nie da sie także ocenić wyżej jak 5 gwiazdek ale Pani Doktor zdecydowanie zaluguje na 10. Nie czuć bólu, uspokaja psychicznie i przede wszystkim jest bardzo uczciwa i profesjonalna. Serdecznie polecam wszystkim.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Janina Stefaniak ekstrakcja zęba

  Aga Kaft. Pani Doktor jest cudownym , ciepłym wręcz gorącym Człowiekiem, przesympatyczna. Jako specjalista- geniusz, jak rwać to tylko u Pani Doktor, z całego serca polecam


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania