Specjalista Kardiolog- Dr. n. med Krystian Nowak, Specjalista Neurolog- Lek med. Grzegorz Szelążek, Ginekolog- Dr.na.med Dominika Zalewska, Specjalista Urolog- - Lek med. Jarosław Mazur, Specjali... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Neuromed Centrum Medyczne

Kościuszki 24B

59-900 , Zgorzelec , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Specjalista Kardiolog- Dr. n. med Krystian Nowak,
Specjalista Neurolog- Lek med. Grzegorz Szelążek,
Ginekolog- Dr.na.med Dominika Zalewska,
Specjalista Urolog- - Lek med. Jarosław Mazur,
Specjalista Ortopeda- Lek med. Jarosław Zalewski,
Lekarz Medycy Estetycznej- lek med Dominika Szczygieł,
Psycholog- mgr Ewa Walorska
Rehabilitacja - Jakub Janulis ( terapia suchą igłą, Pnf, Kinesiotaping)
Rehabilitacja-mgr Jolanta Wielewicka( terapia metodą McKeziego)
Rehabilitacja dzieci-mgr Magdalena Adamska
Masaż Leczniczy- Włodzimierz Półtoranos
Doradca Żywieniowy-mgr Agnieszka Rajczakowska - Strach


PUNKT BADAŃ LABORATORYJNYCH PODSTAWOWYCH I SPECJALISTYCZNYCH

Zabiegi

 • USG SERCA, EKG, HOLTER
 • EMG/ENG, VEP
 • USG DOPLER TĘTNIC SZYJNYCH
 • USG PIERSI, USG TARCZYCY, USG NEREK, USG JAMY BRZUSZNEJ
więcej

Badania

 • BADANIA LABORATORYJNE PODSTAWOWE I SPECJALISTYCZNE

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz Szelążek Inny

  Dr bardzo sympatyczny, profesjonalne podejście do pacjenta. Przedstawił plan leczenia i ewentualne wykonanie dodatkowego badania. Szczerze polecam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz Szelążek Inny

  Bardzo uprzejmy lekarz. Słucha pacjenta i wszystko szczegółowo wyjaśnia. Wizyta punktulana. Bardzo polecam Pana Doktora widać że ma pojęcia na temat tego czym sie zajmuje.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Cwynar Inny

  Bardzo dobry ortopeda !! Polecam ,wszystkim ludziom którzy szukają pomocy od specjalisty ortopedy.dziekuje


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz Szelążek Inny

  Jedyny lekarz, który zareagował od razu, w trakcie wizyty nie dość, że dostałam skierowanie do szpitala to jeszcze zostałam umówiona na oddział(przyjęto mnie praktycznie od razu dzięki temu). Wszystko zostało bardzo jasno wyjaśnione i jestem bardzo zadowolona. Na pewno wrócę na wizytę kontrolną. Polecam Pana doktora z całego serca.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dominika Zalewska Inny

  Pełna zaangażowania i profesjonalizmu, dokładna i konkretna Pani Doktor, wszystko wyjaśni i uspokoi w trakcie wątpliwości. Opieka nad pacjentką nie kończy się wraz z wizytą. Pani Doktor jest w stałym kontakcie z pacjentkami, służy radą oraz pomocą również poza oficjalnymi godzinami pracy. Serdecznie polecam.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dominika Szczygieł Zabieg kwasem hialuronowym

  Jestem mile zaskoczona profesjonalizmem i przemiłą aparycją pani doktor Dominiką Szczygieł .Przed zabiegiem pani doktor dokładnie wypytała mnie jakie leki zażywam i czy jestem na coś uczulona.Od razu poczułam się bezpiecznie.Zabieg wykonany dokładnie ,bez pospiechu. Pani Dominika bardzo dokładnie opowiedziała jak będzie wyglądał zabieg wstrzykiwania kwasu hialuronowego przy użyciu kaniuli i jakich efektów moge sie spodziewać.Jestem mega zadowolona z efektu a moja twarz wyglada zdecydowanie młodziej i co najważniejsze po zabiegu z kaniulą nie pojawiły się żadne siniaki ani krwiaki.Polecam wszystkim .Pozdrawiam.Sylwia Cz


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Cwynar

  Pan Doktor to człowiek dusza..ja z tak ludzkim doktorem spotykam się po raz pierwszy w życiu i nie przesadzam!! Pan Doktor po operacji wyciągnięcia zespolenia, wszystko dokładnie wyjaśnił, interesuje się stanem pacjenta do samego końca.Serdeczny,bardzo kontaktowy,zawsze uśmiechnięty i pomocny, jestem pewna ze tego doktora nie spaczą lata pracy bo to po prostu taki typ człowieka.Bardzo dziekuję Panie Doktorze za wszystko.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Cwynar Płaskostopie

  Pan doktor potrafi cierpliwie wysłuchać pacjenta, bardzo trafnie stawia diagnozę. Szczegółowo tłumaczy na czym będzie polegała ( w moim przypadku), likwidacja płaskostopia. Polecam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Cwynar

  Idąc do przychodni na wizytę miałam mieszane uczucia. Obawiałam się, że jest to młody lekarz z niewielkim doświadczeniem. Po wizycie byłam w szoku jaki to wspaniały lekarz i człowiek. Zostałam dokładnie wysłuchana i zbadana, uzyskałam odpowiedź na wszystkie pytania , których miałam wiele. Nie miałam wrażenia jak przy wizytach u innych lekarzy, że jestem ponaglana bo na korytarzu czekają inni. Doktor poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałam, aby wyjść z wizyty w pełni usatysfakcjonowana i uspokojona. Wielu starszych wiekiem i stażem lekarzy mogło by się od doktora Cwynara uczyć kultury i dobrego wychowania. Oprócz bycia skromnym i dobrym, człowiekiem, doktor ma rozległą wiedzę w dziedzinie ortopedii i stawia trafne diagnozy. Z informacji zasłyszanych w poczekalni od innych pacjentów dowiedziałam się, że doktor pracuje też w szpitalu i tam również jest bardzo pozytywnie oceniany. Jego rola nie kończy się w momencie wykonania operacji, ale po wszystkim przychodzi, interesuje się, pyta, doradza, informuje. Gratuluję takiej postawy Panie doktorze, proszę utrzymać taki poziom i życzę Panu samych sukcesów.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jakub Janulis

  Świetny Lekarz, gorąco polecam! Szybka diagnoza, jeszcze szybsze leczenie. Obawiałem się przed wizytą co mi może dolegać, ale obawy szybko minęły.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania