Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Przychodnia

Gabinety

 • MS Dent Praktyka Stomatologiczna lek. stom. Marzena Smaluch

  Miła 3 A

  40-464, Katowice, śląskie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dorota Popiołek

  Stomatolog, lek. dent.

  • Lokalizacja: MSdent

   Najlepszy dentysta jakiego znam. Leczy się u Pani Doktor cała moja rodzina. 8 letnia córka nie może się doczekać kolejnej wizyty. Zawsze skrupulatnie wyjaśni co jest do zrobienia i profesjonalnie wykona zabieg. Wizyty u dentysty to dla nas sama przyjemność. Gorąco polecam.

  • Dr Popiołek to najlepsza dentystka z jaką miałam do czynienia w swoim życiu!! Pełna profesjonalizmu, opanowana, zawsze znajdzie najlepsze rozwiązanie dla pacjenta - tłumaczy wszystko krok po kroku. Delikatna i dokładna. Gorąco polecam! Dałabym 10 gwiazdek jakby można było!

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Marzena Smaluch

  Stomatolog,

  • Lokalizacja: Ms Dent Praktyka Stomatologiczna Marzena SmaluchUsługa: leczenie kanałowe

   Pani doktor Marzena Smaluch Robi wszystko profesjonalnie i ma "ludzkie" podejście do pacjentów! Mam do niej pełne zaufanie i wiem, że każdy wykonany przez nią zabieg jest przeprowadzony na najwyższym poziomie. Rewelacyjna osoba, każda wizyta jest precyzyjna i bezbolesna.
   Jak najbardziej polecam!

  • Pani doktor Smaluch to osoba miła, cierpliwa, delikatna i co najważniejsze profesjonalna. Do każdego pacjenta ma indywidualne podejście, dostosowane do jego potrzeb oraz możliwości finansowych. Jestem jej pacjentką od kilku lat i zawsze z gabinetu wychodzę zadowolona. Pomimo złych predyspozycji genetycznych i problemów z próchnicą już w wieku dziecięcym, nie boję się o moje zęby, bo wiem, że są w dobrych rękach. Ostatnio zdecydowałam się nawet na wybielanie i chociaż obie jedynki górne są leczone kanałowo, efekt przeszedł moje oczekiwania :) Z czystym sercem polecam !

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu