MS Dent Praktyka Stomatologiczna lek. stom. Marzena Smaluch

(24 opinie)

Informacje o placówce

Gabinety

MS Dent Praktyka Stomatologiczna lek. stom. Marzena Smaluch

Miła 3 A

40-464, Katowice, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marzena Smaluch

  Stomatolog,

  • Ł
   Lokalizacja: Ms Dent Praktyka Stomatologiczna Marzena SmaluchUsługa: leczenie kanałowe

   Pani doktor Marzena Smaluch Robi wszystko profesjonalnie i ma "ludzkie" podejście do pacjentów! Mam do niej pełne zaufanie i wiem, że każdy wykonany przez nią zabieg jest przeprowadzony na najwyższym poziomie. Rewelacyjna osoba, każda wizyta jest precyzyjna i bezbolesna.
   Jak najbardziej polecam!

  • E

   Pani doktor Smaluch to osoba miła, cierpliwa, delikatna i co najważniejsze profesjonalna. Do każdego pacjenta ma indywidualne podejście, dostosowane do jego potrzeb oraz możliwości finansowych. Jestem jej pacjentką od kilku lat i zawsze z gabinetu wychodzę zadowolona. Pomimo złych predyspozycji genetycznych i problemów z próchnicą już w wieku dziecięcym, nie boję się o moje zęby, bo wiem, że są w dobrych rękach. Ostatnio zdecydowałam się nawet na wybielanie i chociaż obie jedynki górne są leczone kanałowo, efekt przeszedł moje oczekiwania :) Z czystym sercem polecam !

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Dorota Popiołek

  Stomatolog, lek. dent.

  • J
   Lokalizacja: MSdent

   Pani Doktor bardzo miła i kompetentna. Ma doskonale podejście do dzieci. Spokojna i cierpliwa. Pełen profesjonalizm. Polecam serdecznie

  • W

   Dzięki pani doktor przestałam mieć uraz do stomatologów i teraz z przyjemnością chodzę na wszystkie wizyty. Jest bardzo delikatna, miła, ma profesjonalne podejście do pacjentów. Mogę liczyć na nią w każdej sytuacji.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu