Mind Concept

Mind Concept

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

ZAPRASZAMY DO POSŁUCHANIA NASZYCH SPECJALSITÓW, PODCAST:

https://www.mindconcept.pl/podcast/


Jesteśmy placówką oferującą kompleksowe usługi w zakresie dobrostanu i zdrowia psychicznego. Naszą kadrę tworzą specjaliści z różnych dziedzin m.in. psychologowie, dietetyk, terapeuta uzależnień czy seksuolog.
Naszym celem jest zapewnienie pomocy dostosowanej do potrzeb pacjentów. Usługi świadczymy w duchu współpracy i życzliwości, respektując cele, potrzeby i przekonania pacjentów. Jako zespół współpracujemy i stale poszerzamy swoje kwalifikacje.
Pomocy udzielamy zarówno dorosłym, jak i dzieciom czy też młodzieży. Planujemy działać również w lokalnej społeczności, zapewniając wsparcie w postaci warsztatów czy inicjatyw profilaktycznych.
Dowiedz się więcej

Sprzęt

 • Analizator składu ciała

Języki

 • Angielski
Zobacz więcej

Adresy (2)

Zobacz więcej
Mind Concept
Kardynała Stefana Wyszyńskiego 107/4, 50-307 Wrocław
Mind Concept logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Aktualności

Logo
Mind Concept

Topolowa 12, 55-080 Smolec

Zapraszam do umawiania wizyt w Mind Concept przez ZnanyLekarz, bądź telefonicznie: 797-031-769
przypominamy o konieczności zapoznania się z regulaminem, który można znaleźć na stronie www.mindconcept.pl

Dowiedz się więcej

09/02/2023

Mind Concept logo

Opinie o specjalistach (66)

Ogólna ocena

  F
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Marzena Tkaczyk Konsultacja psychologiczna

  Właśnie skończyłem terapię u Marzeny i jestem bardzo zadowolony. Przerobiliśmy wiele tematów na przestrzeni kilku miesięcy i czuję, że przepracowaliśmy wszystkie ważne sprawy. Wszystko w bardzo miłej atmosferze - czułem się na spotkaniach bardzo komfortowo. Kontakt poza gabinetem - w celu umówienia czy przesunięcia spotkania - również przebiegał bez problemów. Szczerze polecam.

  Z
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Katarzyna Tabiś psychoterapia uzależnień

  Polecam Panią Kasię z całego serca. Profesjonalne podejście do pacjenta na bardzo wysokim poziomie

  K
  Profil zweryfikowany
  mgr Ewelina Płoskonka-Kozłowska konsultacja online

  Miałam szczęście trafić na panią Ewelinę - właśnie zakończyłyśmy ponad roczną współpracę w zakresie psychoterapii. Jestem niesamowicie wdzięczna za proces, który przeszłyśmy wspólnie. To niesamowicie empatyczna, kompetentna i ciepła osoba. Rewelacyjna decyzja. Trafiłam do poradni w dużym kryzysie, pełna niepokoju i z chaosem na wielu płaszczyznach mojego życia… Dziś mam zasoby, żeby poradzić sobie z każdą trudnością, mam w sobie spokój i jestem pełna optymizmu. Jestem szczęśliwa. Będę wspominać ciepło. Jeszcze raz dziękuję z całego swojego serca

  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Patrycja Skórzak-Wojtachnio konsultacja psychologiczna dzieci i młodzieży

  Pani Patrycja doskonale zajęła się moim synkiem, od początku wzbudzając zaufanie spokojnym usposobieniem i ciepłą osobowością. Nie minęło wiele czasu, a synek tak ją polubił, że tylko wyczekiwał kolejnej wizyty. Właśnie zakończyliśmy terapię i udało się pomyślnie uporać z trudnościami, z którymi przyszliśmy. Dodatkowo, dzięki krótkim spotkaniom tuż po wizycie mogłem być na bieżąco co do postępów w gabinecie, jak i informować o moich obserwacjach odnośnie zmian w zachowaniu synka poza gabinetem. Ogólnie: nie wiem, czy mogłoby być lepiej. Polecam z całego serca.

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Marta Kotapka Konsultacja psychologiczna

  Komfortowa i spokojna atmosfera, szczerze polecam Panią Martę.

  P
  Profil zweryfikowany
  mgr Marzena Tkaczyk terapia indywidualna - kolejna wizyta

  Pani Marzena łączy wiedzę z doświadczeniem, dzięki czemu spotkanie jest prowadzone widocznie profesjonalnie. Miła atmosfera i otwartość sprzyjają przepływowi pozytywnej energii. Mam nadzieję, że jest to początek dość dobrej przygody terapeutycznej, która wyjdzie mi na zdrowie ;)

  B
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Marzena Tkaczyk Konsultacja psychologiczna

  Poczułam zrozumienie. Po każdej wizycie czuje się inna osobą na co dzień, spokojną za to dziękuję.

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Gabriela Wlezień konsultacja psychologiczna dzieci i młodzieży

  Córka (10lat) dopiero niedawno zaczęła chodzić do pani Gabrieli, wiec nie powiem duzo na temat zmian jakie zaszly u dziecka ale jej doświadczenia są pozytywne. "Pani Gabriela jest spoko, i fajnie się z nią rozmawia", córka czuje się bardzo komfortowo podczas spotkań i nie było do tej pory żadnych oporów przed wyjsciem na wizytę. To pierwszy psycholog z jakim corka ma styczność wiec mogę polecić Panią Gabrielę jako "pierwszy kontakt".

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Gabriela Wlezień konsultacja psychologiczna dzieci i młodzieży

  Polecam! Moje dziecko było zadowolone z wizyty. Pani psycholog wszystko jasno wyjaśniła i wytłumaczyła na czym polega problem. Wskazała sposób, w którym spróbują podążać aby dziecku było lepiej wśród rówieśników.

  Z
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Marzena Tkaczyk Diagnoza osobowości MMPI

  Bardzo, bardzo polecam spotkania z Panią Marzenką. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i ogromne serce! A co najważniejsze widoczne efekty po terapi. Polecam z całego serducha oraz jeszcze raz dziękuję za podejście i przyjazną atmosferę oraz pomoc.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania

 • Porady z jakiego zakresu oferuje Mind Concept, Smolec?
  Mind Concept, Smolec dysponuje dużym zespołem o następujących zakresach porad: psychologia, psychoterapia, psychoonkologia, dietetyka, psychologia dziecięca.
 • Oferta Mind Concept obejmuje 34 usług. Poniżej wybrane usługi świadczone przez zespół tej placówki: Konsultacja psychologiczna, terapia indywidualna - pierwsza wizyta, Diagnoza osobowości MMPI, Badanie inteligencji, wywiad poprzedzający diagnostykę psychologiczną, psychoterapia uzależnień, interwencja kryzysowa, bezpłatna konsultacja wstępna - telefoniczna, psychological consultation in English, psychoterapia indywidualna.
 • Tak, Mind Concept oferuje konsultacje online. Wybierz konsultację online podczas umawiania wizyty, a zobaczysz dostępne terminy.
 • Mind Concept ma zawsze aktualny kalendarz na ZnanyLekarz. Wystarczy, że wybierzesz termin, który najbardziej Ci odpowiada. Umówienie wizyty jest darmowe, a przed wizytą otrzymasz przypomnienie.
 • Mind Concept może mieć dostępne terminy w tym lub w nadchodzącym tygodniu. Terminy, które widzisz w kalendarzu są dostępne, ponieważ aktualizujemy go na bieżąco. Jeśli pierwszy dostępny termin Ci nie odpowiada, sprawdź następny. Rezerwacja terminu jest natychmiastowa, bez dodatkowych opłat.
 • 66 osób dodało swoją opinię o placówce Mind Concept. Średnia ocena placówki to 5 gwiazdek (out of 5).
 • Mind Concept ma 2 różnych lokalizacji. Możesz odwiedzić ich pod 2 adresami:
  • Topolowa 12 Smolec
  • Kardynała Stefana Wyszyńskiego 107/4 Wrocław