Medivita Janusz Gągała, Marek Gąska, Katarzyna Gogacz, Teresa Rękas

(7 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Medivita Janusz Gągała, Marek Gąska, Katarzyna Gogacz, Teresa Rękas

Warszawska 100

08-500, Ryki, lubelskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Magdalena Katarzyna Zacharkiewicz

  Internista, Lekarz Rodzinny,

  • I

   Traktuje młodych pacjentów jakby przyszli tylko po to by wyłudzić zwolnienie. To nie pierwszy raz gdzie zostałam potraktowana jak "dziecko próbujące wyłudzić zwolnienie" a nawet o nim nie wspomniałam. Rozmowa z tą Panią odbywała się na poziomie podstawówki. Poszłam do lekarza ponieważ od zeszłego tygodnia mam kaszel, gorączkę i straszny katar, gdy powiedziałam, że cały czas źle się czuje Pani doktor z ironią zapytała "co to znaczy cały czas to co Pani ma takie objawy od 5 lat czy 4 a może 3 lat?" nie trzeba być specjalistą by dostrzec, że to zwykłe przeziębienie (próbowałam wyleczyć się zwykłymi lekami lecz one nie dały żadnego efektu) . Gdy powiedziałam, że od zeszłego tygodnia Pani doktor powiedziała "aha od paru dni" i napisała mi na kartce tabletki... Nie musiałam iść do specjalisty po tabletki na katar, które nie dają żadnego efektu (już wcześniej je miałam). Krótko mówiąc jak zwykle Pani doktor obsłużyła mnie w "miły" ironiczny sposób z uśmiechem na twarzy dając jakieś denne leki, które nic nie pomagają. Skoro idę do specjalisty to oczekuje pomocy, a nie darmowego występu w kabarecie, który odbył się w gabinecie.

  • J

   WSpanialy, profesjonalny, dobry czlowiek i cudowny lekarz, nigdy nie zostawi pacjenta bez wlasciwej diagnozy, elegancka i zawsze usmiechnieta pani doktor,jest naprawde niezastapionym opiekunem. Jak do niej chodze to sie czuje jak w Lesnej Gorze!


 • Lidia Maria Krotowska

  Internista,

  • Bardzo miłe podejście do pacjenta.Rzetelnie wykonane badania. Właściwy dobór leków do schorzenia.Duża skuteczność leczenia. Takich lekarzy nam potrzeba.


 • Krzysztof Rząd

  Ortopeda, lek.

  • Barbara Morawska . Bardzo dobrze przeprowadzona operacja endoprotezy stawu kolanowego, wreszcie mogę normalnie chodzić do tej pory tylko posuwałam nogami. Dziękuję panie Doktorze !

  • I

   Konkretny, rzeczowy lekarz, profesjonalista w swojej dziedzinie. W moim przypadku, szybka i trafna diagnoza. Operacja wymiany biodra bez zarzutów, teraz czuję się świetnie. Wszystkim szukającym dobrego specjalisty ortopedy polecam serdecznie Pana doktora. Bardzo dziękuję za pomoc i wspaniałą opiekę!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Jarosław Marcinko

  Lekarz Medycyny Pracy, Pediatra,

  • S
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Przemiły lekarz z bardzo fajnym podejściem do dziecka. Zawsze dokładnie wszystko wyjaśnia, także przepisując leki. Poza tym, to bardzo serdeczny doktor, można z nim porozmawiać jeśli ma się jakieś wątpliwości, pytania, a on zawsze z uśmiechem odpowie:)