O nas

Medistica Chirurgia + Estetyka to klinika w Krakowie, w której pracują najlepsi specjaliści z dziedziny chirurgii laryngologicznej, ogólnej, plastycznej, naczyniowej, urologicznej i ortopedycznej. Przyświeca im jeden cel - Twoje zdrowie. W naszej ofercie znajdują się nie tylko podstawowe zabiegi i zaawansowane operacje, ale i profesjonalne konsultacje.
Dowiedz się więcej

Opinie o lekarzach z tej placówki (24)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Łukasz Bełch konsultacja urologiczna

  Bardzo przyjazny lekarz. Opiekuńczy, empatyczny- potrafi naprawdę pomóc pacjentowi. Serdecznie polecam

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Mateusz Koziej Inny

  Cudowny specjalista, który precyzyjnie i z wielkim zaangażowaniem wykonuje swoją pracę, a przy tym jest niezwykle sympatycznym człowiekiem! Doktor Koziej usuwał mi chirurgicznie 3 znamiona. Cały proces przebiegł niezwykle szybko i sprawnie. Pan Doktor cały czas informował mnie o tym co będzie robił i co robi aktualnie. Polecam bardzo serdecznie jeśli ktoś szuka wyjątkowego chirurga plastyka!

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Patryk Hartwich operacja przegrody nosowej

  Doktor Hartwich jest jednym z najlepszych specjalistów jakich spotkałem, dokładnie wytłumaczył mi jak będzie przebiegało leczenie i co będzie robione z moją przegrodą. Jestem już po operacji i czuje wyraźną różnice w oddychaniu. Doktor był bardzo zaangażowany w naprawę mojej przegrody od samego początku, już po pierwszej wizycie kontaktował się ze mną co jest potrzebne, jaki jest czas oczekiwania i w ciągu dwóch miesięcy od pierwszej wizyty jestem po operacji.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mikołaj Maga

  Wspaniały lekarz, specjalista i człowiek... Spełnił moje marzenie i w końcu mogę odsłonić nogi... Zaangażowany, serdeczny, życzliwy a do tego zrobił wszystko abym zdążyła z zakończeniem leczenia przed okresem wakacyjnym dostosowując swój czas do mojego.Tylko on w tej dziedzinie i nikt inny.... Polecam wszystkim

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Łukasz Bełch konsultacja urologiczna

  Bardzo dobre podejście lekarza do pacjenta,
  Wszystko jak najbardziej na plus
  Polecam wizytę u tego lekarza

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania