Medicus Pierkoś i Partnerzy Spółka Partnerska

(21 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Medicus Pierkoś i Partnerzy Spółka Partnerska

Osiedle XXX-Lecia PRL 45 A

68-100, Żagań, lubuskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Mariusz Makowski

  Laryngolog,

  • M

   Nie polecam!! Moim zdaniem lekarz z brakiem profesjonalizmu. Nie jest rzeczowy, konkretny. Kiedyś (gdy byłam dzieckiem), przy bardzo mocnym bólu głowy (wysokiej gorączce) i BÓLU UCHA natknęłam się na tego Pana w szpitalu (byłam mała, więc towarzyszyła mi moja mama). Zamiast jako lekarz - LARYNGOLOG, zajrzeć mi do ucha (chociażby z racji swojej specjalizacji), kazał mojej mamie nie panikować i zaparzyć herbaty z lipy na uspokojenie, twierdząc że to WYŁĄCZNIE PANIKA i zwykłe przeziębienie. Następnego dnia, mama zawiozła mnie do lekarza rodzinnego, który zdiagnozował zapalenie ucha i nie obyło się bez antybiotyków. Myślałam, że lekarz mi ulży i nie będę musiała męczyć się do rana, a tymczasem do dzisiaj pamiętam (mimo tego, że byłam mała) słowa lekarza - PANIKA. Dobrze, że mam rewelacyjnego lekarza rodzinnego, który szybko zadziałał.

  • J

   Zgadzam się ze wszystkimi wypowiedziami poniżej. Lekarz nie z tej ziemi, bardzo pomocny, induwidualnie podchodzi to każdego przypadku :)

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Krzysztof Pierkoś

  Lekarz Rodzinny, Pediatra, lek.

  • Jestem zadowolona z opieki w Medicusie a zwłaszcza z doktora Pierkosia. Ma podejście do pacjentów. Bardzo dobry lekarz. Leczył mojego męża a teraz leczy nasze dzieci. Polecam.

  • B

   Wczoraj udałam się z dwumiesięcznym dzieckiem do dr. Pierkosia z podejrzeniem skazy białkowej. Ku mojemu dziwieniu ze znudzoną miną podniósł się niechętnie z krzesła (po czym bardzo szybko tam powrócił) i stwierdził, że to co widać na policzkach mojego dziecka to dla niego nie jest żadna wysypka, to jest nic, jak będzie coś więcej to ewentualnie można do niego przyjść. Nie zbadał dziecka, nie rozebrał o nic nie zapytał, wyprosił nas z gabinetu. Dla mnie zachowanie lekarza nieodpowiedzialne i godne potępienia. A gdzie zasada, że lepiej zapobiegać niż leczyć??? Lekarza zdecydowanie nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania