Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Medicus Grajewo

Osiedle Południe 9

19-200 , Grajewo , podlaskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Robert Dejryng

  Kardiolog, Internista, lek.

  • M

   Wspanialy lekarz,potrafiacy szybko i bardzo trafnie zdiagnozowac chorobe a co najwazniejsze okreslic metode leczenia.Dziekuje serdecznie.

  • J

   Bardzo dobry lekarz z wieloletnim doswiadczeniem,rzeczowy i kompetentny.pomogl mi wielokrotnie stawiajac odpowiednia diagnoze.dziekuje serdecznie

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Krzysztof Gołaszewski

  Ortopeda, lek.

  • J

   U tego lekarza leczę się od 2006 roku, czyli już ładnych parę lat. Dzięki jego wiedzy i umiejętnościom dzisiaj mogę chodzić - nie wylądowałam na wózku inwalidzkim:) Jest bardzo sumienny, uczciwy "do bólu", nigdy nie odmawia pomocy. I co najważniejsze - w Przychodni poszpitalnej przyjmuje niby od 11 do 14, ale zawsze jest już od 10!! Szanuje ludzi i nie zajmuje się tylko objawami zgłaszanymi przez pacjenta, ale jak widzi inne schorzenia - kieruje do odpowiedniego specjalisty. Oby więcej takich lekarzy!! Polecam z całego serca. Będę wdzięczna temu czlowiekowi do końca życia.


 • Marek Załęski

  Urolog,

  • A

   Gorąco polecam lelarz z prawdziwego zdarzenia, znający się na tym co robi, i bardzo ważne nie zapomina o swoich pacjętach też na oddziale jest konkretny i profesjonalny.


 • Marek Kiluk

  Chirurg, dr n. med.

  • I

   Bardzo dobry lekarz. Konkretny i uprzejmy. Sprawnie poprowadził leczenie. Odpowiedział na wszystkie pytania, polcam

  • M

   Świetny lekarz z dużym poczuciem humoru, dzięki czemu wizyta przebiega bezstresowo. Ponadto fachowiec w swojej dziedzinie. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Mariusz Pułka

  Internista, Endokrynolog, lek.

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: io, hashimoto

   Cóż, przede wszystkim słucha i nie bagatelizuje tego co mówię.
   Wpierw zdiagnozował Hashimoto, a potem io.
   Polecam bardzo.


 • Eryk Pięcikowski

  Ginekolog,

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscu

   W moim przypadku było nieco inaczej. Dr. Pięcikowski zalecał przyjść w określonym dniu cyklu i monitorował owulacje jak była taka potrzeba. Lekarz bardzo miły, sympatyczny zawsze w dobrym humorze. Najlepszy lekarz na jakiego można trafić, szczerze polecam. Badanie przeprowadza w tak przyjaznej atmosferze że się z chęcią do niego wraca. Niejednej Pani ginekolog brakuje taktu i wyczucia co ma Pan dr. Piecikowski. Polecam! Pozdrawiam

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Wybierając się do doktora Pięcikowskiego, w dużej mierze kierowałam się samymi pozytywnymi opiniami, które tutaj przeczytałam. Na pewno jest to lekarz kompetentny i ma dobre podejście do pacjentki, jednak w moim przypadku nie był nieomylny. Po roku bezowocnego starania się o dziecko, wybrałam się do doktora Pięcikowskiego. Zostałam zbadana, wszystko wydawało się w porządku, następnie ja miałam zalecone wykonanie badań hormonalnych, mój mąż badanie nasienia. Tutaj też wszystko było w normie. Lekarz zalecił nam wizytę u profesora, który przyjeżdżał z Białegostoku i który zajmował się niepłodnością. Tak zaczęła się nasza historia z prywatną kliniką w Białymstoku, która trwała kilka miesięcy i która pochłonęła kilka tysięcy złotych, gdzie namawiano nas na in vitro (przy dobrych wynikach; bez żadnej próby inseminacji, o której tyle mówił lekarz Pięcikowski). Po przeanalizowaniu całej sytuacji (nie udało mi się zajść w ciążę), wybrałam się do lekarza w Ełku na NFZ. Przejrzał plik dokumentacji, złapał się za głowę słysząc koszt badań i zadał jedno zasadnicze pytanie: "Czy miała Pani obserwowany cykl?". Oczywiście nie miałam. Jakby się nad tym zastanowić, to niby kiedy? Na wizytę do doktora Pięcikowskiego czeka się 3/4 miesiące. Nigdy nie powiedział, że mam przyjść konkretnego dnia cyklu. Lekarz na NFZ zbadał mnie, kazał ponownie przyjść za kilka dni na wizytę na NFZ w określonym dniu cyklu i tam zbadał mnie jeszcze raz dokładnie ( jak żaden inny lekarz, nawet w prywatnej klinice) mówiąc, że nie wygląda to tak, jak powinno wyglądać. Zalecił znalezienie lekarza prywatnie, który poważanie podejdzie do tematu. Na wizycie prywatnej u innego ginekologa okazało się, że mam torbiel na jajniku, endometriozę, a także zaburzenie owulacji. Na wizyty chodzę teraz wtedy, kiedy potrzeba, a nie kiedy są wolne terminy. Dodatkowo cena wizyty powinna być uzależniona od jej rodzaju - tak jak ma to miejsce u lekarza do którego chodzę. Nie mniej jednak, lekarza Pięcikowskiego uważam za kompetentnego, umiejącego podnieść na duchu, który nieraz służył pomocą telefonicznie. Pomógł też mojej siostrze. Napisałam to po to, aby przestrzec, że nie ma lekarzy nieomylnych i że czasami warto zasięgnąć innej opinii, zwłaszcza podczas starań o dziecko, kiedy mijający czas gra na naszą niekorzyść. Pozdrawiam

  Zobacz wszystkie opinie (40) o tym lekarzu


 • Andrzej Mazurek

  Ginekolog, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - BiałystokUsługa: Inny

   Pierwsza wizyta - doktor jest dosyć cichy i małomówny. Natomiast jest bardzo konkretny, jasno wszystko wyjaśnił, objaśnił jakie zastosujemy leczenie. Widać, że jest zainteresowany pacjentką. Polecam i na pewno będę kontynuować leczenie u Pana Doktora :)

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ciąża zagrożona; ciąża pozamaciczna

   Bardzo solidny lekarz, z dużym zaangażowaniem. W razie jakichkolwiek problemów zawsze jest pod telefonem. Przy zagrożonej ciąży jest to szczególnie cenne. Otacza pacjenta fachową opieką, a w razie potrzeby wspiera też mentalnie. Być może sprzęt na Wojskowej nie jest rewelacyjny, ale rekompensuje to podejście do pacjenta. Na dodatkowe badania odsyła do kliniki lub kieruje do specjalisty. Lekarz z powołaniem.

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Małgorzata Janczyło - Jankowska

  Dermatolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Medi-Kol Sp. j.Usługa: Inny

   Z czystym sumienie polecam Panią Doktor. Od 25 roku życia zmagam się z trądzikiem, lekarze w Olsztynie i innych miastach nie "trafili" w leczenie, po świetych opiniach w internecie trafiłam do Pani doktor i to była Najlepsza decyzja. Teraz po prawie roku leczenia widzę efekty. I co ważne Pani doktor wszystko wytlumaczy, dokładnie opowie plan leczenia.
   Świetna osoba, bardzo dobry lekarz. Pani doktor ma podejście do pacjenta, wie co robi jak ustawić leczenie. Wszystko cierpliwie, dokładnie. Idealnie.
   Świetny lekarz.
   Polecam!!!!!
   :-)

  • A
   Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. K. Dłuskiego

   Pani doktor od razu trafnie zdiagnozowała chorobę, gdzie poprzedni dermatolodzy nie byli pewni diagnozy i sugerowali coś innego. Leki zadziałały w ekspresowym tempie, po kilku dniach była ogromna poprawa. Jestem bardzo zadowolona i polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (35) o tym lekarzu