Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii Sp. z o.o.

(7 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii Sp. z o.o.

Zagórze

05-462 , Wiązowna , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Inga Mazurek

  Psychiatra, dr

  • A
   Lokalizacja: HARMONIA Poradnia Zdrowia Psychicznego Grupa LUX MED / PROFEMED Warszawa ul. Narbutta 83 lok. U2.Usługa: konsultacja psychiatryczna dzieci (kolejna wizyta)

   Bardzo miła, rzeczowa i zaangażowana pani doktor. Prowadzi moją córkę, ale interesuje się też szerszym kontekstem i środowiskiem dziecka. Zdecydowanie polecam.

  • A
   Lokalizacja: HARMONIA Poradnia Zdrowia Psychicznego Grupa LUX MED / PROFEMED Warszawa ul. Narbutta 83 lok. U2.Usługa: konsultacja psychiatryczna

   Bardzo dobry lekarz. Ciepła, empatyczna osoba, rzeczowa.
   Bardzo polecam.Bardzo dobre podejście do dzieci.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Monika Spik

  Psychiatra,

  • A
   Lokalizacja: Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii Sp. z o.o.Usługa: Inny

   Jestem bardzo mile zaskoczona pozytywnym podejściem Pani psychiatry. Poerwsza rozmowa zapoznawcza trwała godzinę i niestety bie zdarzyłyśmy zakończyć wywiadu. Pani psychiatra zadzwoniła do mnie w czasie prywatnym wczesnym wieczorem i spokojnie dokończyła wywiadu, poczuniła odpowiednie rekomendacje i przepisała leki. Pani psychiatra ma bardzo duża wiedzę i doświadczenie, którym z troska o młodocianego pacjenta dzieli się z rodzicami. Bardzo dziękuję.

  • D

   Nie polecam. Przyjechałam po pomoc, a od czasu wizyty u p.Doktor przeżywam horror. Zbagatelizowała problem. Nie wysłuchała mnie do końca, a zupełnie oparła się na zdaniu chorego dziecka z zaburzeniami zachowania. Ja nie mogłam dokończyć żadnego zdania.
   Przy dziecku oznajmiła mi, że właściwie nie ma problemu z nim, tylko z naszym do niego podejściem, bo, że wszelkie zaburzenia dziecka są przez nas wyolbrzymiane i prowokowane. Jemu wszystko wolno, bo jest chore. Uderzyło mnie, bo nie stosowałam się do jego zaleceń.
   Oczywiście karta informacyjna też została wypełniona w ten sposób, że zostaliśmy przedstawieni jako ludzie leniwi, nie walczący z chorobą dziecka, tylko chcący się go pozbyć z domu, co jest bardzo krzywdzące i całkowicie nieprawdziwe.
   Rezultat: cały trud ponad rocznej terapii indywidualnej i naszych wysiłków, by dziecko zachowywało się coraz normalniej i walczyło ze swoimi zaburzeniami poległ w gruzach. Dziecko stało się bardziej agresywne, nie musi się starać i na próbę rozmowy z nim odpowiada, że p.Doktor nie kazała go denerwować.
   Najgorszy lekarz, jakiego dotychczas spotkałam...

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu