Informacje o placówce

Gabinety

Manufaktura Urody

B. Limanowksiego 30 lok. 57, Mokotów

02-943, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Irena Walecka

  Dermatolog, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: Manufaktura Urody

   Pani Irena jest doskonałym specjalistą w swojej dziedzinie, oraz miłą i serdeczną osobą. Dzięki dobrej diagnozie i dobranym lekom udało się złagodzić objawy mojej choroby.

  • P

   Dr Walecka jest kompetentna i miła, wszystko tłumaczy, wyleczyła mojego syna z trądziku. Polecam Panią Doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Piotr Sobolewski

  Lekarz W Trakcie Specjalizacji, Dermatolog, Lekarz Medycyny Estetycznej, lek.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne PZU Nasze Zdrowie

   Polecam! Punktualność, kultura i kompetencja! Pan Doktor cierpliwie wysłuchał mojego opisu wszystkich problemów, z którymi do niego przyszedłem; zapoznał się z dokumentacją medyczną, którą przedłożyłem; odniósł się do każdego objawu, który mnie niepokoił, wszystko cierpliwie opisał i odpowiedział na pytania. W sposób jasny omówił sposób leczenia i zalecenia. Oby więcej takich wizyt! Polecam!

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne PZU Zdrowie

   Dzięki Panu Piotrowi odzyskuję wiarę w opiekę medyczną. Jest to lekarz, który bardzo wnikliwie poszukuje przyczyny problemu, posiada ogromną wiedzę - potrafi znaleźć powiązanie między chorobami, które wydawać by się moglo są bez znaczenia, jest niezwykle pewny w diagnozie.
   Po 1,5 tyg. kuracji u alergologa, która nie przyniosła żadnego efektu, przyszlam do Pana Piotra z plamami na ciele jak „salamandra”. Po dwóch dniach wdrożonego leczenia była wyraźna poprawa i z każdym dniem było coraz lepiej.
   Pan Piotr jest mocno nastawiony na efekt i prowadzenie pacjenta do momentu całkowitego wyleczenia. Gdyby coś się działo w każdej chwili można się zwrócić do niego po pomoc. Wyraźnie daje odczuć zainteresowanie i troskę o pacjenta.
   To czy lekarz jest miły, nie ma dla mnie znaczenia, ale dla tych co to cenią dodam, że Pan Piotr jest bardzo uprzejmy i taktowny.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu