LUX MED Diagnostyka Opole

LUX MED Diagnostyka Opole

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Badania rezonansem magnetycznym wykonujemy u pacjentów od 4 roku życia. W przypadku konieczności podania kontrastu, cena kontrastu dla rezonansu magnetycznego to 170 zł. Pracownia Rezonansu Magnetycznego (TK-MEDYK). Zapraszamy do wykonania badań rezonansem magnetycznym w pracowni LUX MED Diagnostyka (TK-MEDYK) przy ul. Krakowskiej 44 w Opolu. Pracownia dysponuje nowoczesnym aparatem rezonansu magnetycznego GE Signa Explorer 1,5T z 2015 roku, o udźwigu do 159kg i średnicy 60cm, a badania wykonują i opisują doświadczeni radiolodzy. LUX MED Diagnostyka jest częścią Grupy LUX MED – lidera prywatnych usług zdrowotnych w Polsce. Grupa LUX MED zapewnia Pacjentom pełną opiekę: ambulatoryjną, stomatologiczną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną i długoterminową. Pod opieką Grupy jest ponad 1 900 000 Pacjentów, mających do dyspozycji ponad 200 własnych i 1600 placówek partnerskich. Grupa LUX MED zatrudnia ponad 6300 lekarzy i 3800 wspierającego personelu medycznego. Jako Główny Partner Medyczny Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego troszczy się o zdrowie najlepszych polskich sportowców. Więcej informacji: www.luxmed.pl
Każdorazowo decyzję o podaniu środka kontrastowego podejmuje lekarz radiolog nadzorujący badanie, w oparciu o wskazania diagnostyczne, przeszłość chorobową (przebieg choroby), oraz wyniki badań laboratoryjnych (w tym kreatyniny). Cena podania kontrastu przy badaniu RM to: 170 zł.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

LUX MED Diagnostyka Opole
Krakowska 44, Opole
LUX MED Diagnostyka Opole logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (15)

Ogólna ocena

  S
  LUX MED Diagnostyka Opole

  Jestem mile zaskoczony całym przebiegiem badania.

  E
  LUX MED Diagnostyka Opole

  Polecam za szybkie terminy badań, miła obsługę i profesjonalizm.

  B
  LUX MED Diagnostyka Opole

  Jestem bardzo zadowolona i to od momentu rejestrowania się online , pełne wyjaśnienia SMS , przypominanie o terminie który był nadzwyczaj szybko wyznaczony i dopasowany do moich możliwości czasowych .

  J
  LUX MED Diagnostyka Opole

  Dobra i fachowa obsługa.

  A
  LUX MED Diagnostyka Opole

  Badanie bardzo sprawnie miła atmosfera.

  K
  LUX MED Diagnostyka Opole

  Personel miły i profesjonalny. Miejsce czyste i zachowane środki bezpieczeństwa. Jedyny minus, to brak informacji, gdzie dokładnie jest wejście do budynku. Dla osoby z silnym bólem, ciężko było szukać wejścia, bo jest od strony podwórka.
  Mimo tego malutkiego minusa, reszta godna polecenia.

  A
  Profil zweryfikowany
  LUX MED Diagnostyka Opole

  Bardzo miły Pan doktor ,polecam robienie badań w Luxmed bardzo miła obsługa a badanie przeprowadzone o planowanej godzinie

  M
  LUX MED Diagnostyka Opole

  Wszystko dobrze.

  A
  LUX MED Diagnostyka Opole

  Wszystko zgodnie z planem, terminowo, kompetentnie, spokojnie.

  M
  LUX MED Diagnostyka Opole

  Miła i rzetelna obsługa.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Pytania do placówki

Czy wykonujecie badania dzieciom?

Badania wykonujemy dzieciom, pod warunkiem, że wyleżą one w bezruchu przez czas trwania badania i będą w stanie wykonywać polecenia technika, nie ma dolnej granicy wiekowej, nie wykonujemy badań w sedacji. Jest możliwość, aby w trakcie badania dziecku towarzyszył rodzic ( po wypełnieniu odpowiednich dokumentów). Badanie niczym nie różni się od badania osoby dorosłej.

Czy pacjenci z klaustrofobią mogą czuć się bezpiecznie w placówce?

Pacjentom z klaustrofobią oferujemy opaski na oczy, które mogą założyć przed wjechaniem do gantry i rozpoczęciem badania.

Jakie środki ostrożności stosujecie ze względu na obecność COVID-19?

Triage przy wejściu pacjenta do placówki – wywiad, pomiar temperatury, dezynfekcja rąk, jeśli konieczne – zaopatrzenie w środki ochronne. Personel zaopatrzony w Środki Ochrony Indywidualnej , dezynfekcja blatów, długopisów, stolików w trakcie dnia pracy.

Co wyróżnia Was od innych placówek diagnostycznych?

Lokalizacja w Centrum Miasta, bliskość dworca kolejowego oraz autobusowego, doświadczony zespół medyczny z wieloletnim doświadczeniem w przeprowadzaniu badań diagniostycznych

Najczęściej zadawane pytania