Lubuski Ośrodek Profilaktyki i Terapii Osób Uzależnionych i Współuzależnionych

(13 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Lubuski Ośrodek Profilaktyki i Terapii Osób Uzależnionych i Współuzależnionych

Jelenia 1A

65-090, Zielona Góra, lubuskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Cezary Jabłoński

  Psychiatra,

  • A

   Zachowanie w stosunku do badanych przez lek. Jabłońskiego jest skandaliczne. Nie szanuje, drwi, jest arogancki, traktuje ludzi z góry. Jeszcze przed wejściem do gabinetu ma już wyrobione zdanie, bo nie słucha cię przez te 3 minuty wizyty. Zamiast pomóc, bo po to jest, lekarzem, wyzywa od "ćpunów", poniża, wyśmiewa.
   Każdy jest nas, chorych ludzi MUSI BYĆ traktowany z godnością i zgodnie z etyką lekarską TO NASZE PRAWO. U Jabłońskiego czujesz się jak petent: przez 5 minut wizyty, 2 minuty zajmuje go bawienie się telefonem, 1 - trwa zadawanie pytań i 3 - wypisanie świstków, i recept na te dokładnie te same leki, które od paru wcześniejszych wizyt mówisz, ze nie pomagają i że jest gorzej.

   Dla własnego zdrowia, oszczędźcie sobie.

  • R

   Mimo wielu pozytywnych opinii moja jest całkiem odmienna - zachowanie w stosunku do badanych w WOMP Zielona Góra skandaliczne, chamskie, drwi sobie z ludzi, z każdego robi alkoholika i narkomana. Ludzi badanych po zatrzymaniu uprawnień do kierowania pojazdami z art. 178 par. 1 KK traktuje z góry, jeszcze przed wejściem do gabinetu ma już wyrobione zdanie, poniża, wyśmiewa, dobrze, że nie ma ostatecznej decyzyjności w przywróceniu takich uprawnień. Panie lekarzu, proszę pamiętać, że każdemu może powinąć się noga, Panu również i oby był Pan potraktowany tak jak Pan traktuje tych ludzi. Każdy jest pacjentem i powinien być traktowany jednakowo, nawet osoba skazana oraz pozbawiona wolności. Proszę zapoznać się z Kodeksem Etyki Lekarskiej i go przestrzegać. Opinia jest Pana i nie mi ją kwestionować, ale otoczka jaką dziś Pan urządził nadaje się do OROZ. Pozdrawiam i Życzę miłej lektury KEL.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania