Lubińska i Lubiński Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Toruniu

(17 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Lubińska i Lubiński Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Toruniu

Żwirki i Wigury 81e/70

87-100, Toruń, kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Agnieszka Garstecka

  Laryngolog, Laryngolog Dziecięcy,

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Do doktor Garsteckiej trafiłyśmy z córką z powodu przerośniętych migdałów i problemów ze słuchem. Po roku leczenia jasnym stało się, że migdały trzeba niestety usunąć. Próbowałyśmy umówić się na zabieg w szpitalu dziecięcym - + 1 rok oczekiwania. Z tego też powodu zdecydowałam się na zabieg w Citomedzie, bo tak długi czas oczekiwania nie wchodził w grę. Zabieg wykonywała również doktor Garstecka - wszystko odbyło się bezproblemowo. Jednego dnia zostałyśmy przyjęte na oddział, a drugiego już wypisane do domu. Córka całkiem nieźle wspomina pobyt - nie czuła bólu, obyło się bez komplikacji.

   Miałam wiele obaw przed zabiegiem, jak każda mama. Doktor Garstecka była zawsze pomocna, odpowiadała na moje wszystkie pytania. Po pół roku od zabiegu córka czuje się o niebo lepiej. Dobrze słyszy, nie choruje prawie wcale. Poprawił się też apetyt. Szczerze polecam :)

  • M
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: przerost trzeciego migdała u dziecka

   Byłam u tej lekarki z czteroletnim dzieckiem jakiś czas temu. Potraktowała mnie w bardzo protekcjonalny sposób. Córeczka miała powiększony trzeci migdał, lekarka wypytywała się między innymi o jej wadę wymowy. W lekceważący sposób zdziwiła się, że sama ćwiczę z dzieckiem wymowę- bo przecież według niej mówię za szybko. Dodam, że nie prosiłam o opinię na temat wymowy dziecka, poszłam tam by skontrolować migdał. Później powiedziała, że mogłaby mi polecić jakiś lek z Niemiec. Pytam się jaki, ona na to – czy mam jakąś rodzinę w Niemczech? Mówię, że nie. A ona na to -To po co to Pani? Badanie przebiegło w strasznym płaczu. Mała się przeraziła, lekarka wsadziła sobie w uszy stopery, żeby tego nie słyszeć. Okazało się, że było bezcelowe, bo mała jest zbyt mała i na wykresie nic nie było widać. Przepisała mi jakieś nieprzydatne krople, poradziła, żeby dziecko przestało chodzić do przedszkola i skasowała kasę. Nie polecam. Szkoda, że nie można dawać ujemnych gwiazdek.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania