Lekarze z Powołaniem

Lekarze z Powołaniem

O nas

Jesteśmy Lekarzami z Powołania, jak mawiają o nas Pacjenci. Każdy członek naszego zespołu ma wieloletnie doświadczenie w swojej specjalizacji. Naszą pracę wykonujemy z chęcią pomocy oraz dużą empatią. Każdego Pacjenta traktujemy indywidualnie i holistycznie (całościowo). Zapisz się na wizytę, a my zrobimy wszystko, aby poprowadzić Cię w stronę zdrowia!
więcej O nas
Nasze specjalizacje
Pokaż wszystkie
okulistyka

Okulistyka

Zobacz więcej

Usługi

Specjaliści

Adres

Opinie o specjalistach (682)

682 opinie

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

    L

    Niestety nie mogę polecić Pani Doktor. Wizyta bardzo krótka max 5 minut, zbadanie oka tylko po to "aby było", ponieważ Pani Doktor z daleka była w stanie stwierdzić, że jest to gradówka co później okazało się jęczmieniem. Dobór "leczenia" dietą (co pewnie nikogo kto czytał opinie nie zdziwi) przypisanie maści, która pomogła ale cytując słowa lekarki "dieta i tak jest najlepsza i tylko ona wystarczy". Bardzo słabo i nieszczegółowo. Nie chciałam pisać opinii odrazu po wizycie, ponieważ był to moj pierwszy raz u lekarza z takim problemem i pomyślałam, że może tak się to leczy i każdy inny lekarz powie mi to samo. Dzisiaj po wizycie u kolejnego lekarza z powodu nawrotu jęczmienia jestem w szoku jak ta wizyta powinna wyglądać. Niestety nie polecam.

     • lek. Beata Adamus konsultacja okulistyczna  • 

    lek. Beata Adamus

    Pani Leno otrzymała Pani ode mnie, receptę na maść antybiotykowo-sterydową, która jest przepisywana przez wszystkich Okulistów tak samo na gradówkę , jak również na jęczmień, ponieważ gradówka to jęczmień głęboki, a jęczmień to jęczmień powierzchowny. W obu przypadkach chodzi o gruczoł powieki, w którym zgęstniała nadmiernie wydzielina gruczołowa i dlatego blokuje ujście i zaczyna rozpierać gruczoł.
    Stosując dietę lekkostrawną beztłuszczową przyspieszamy wchłanianie się tej wydzieliny gruczołowej i leczenie problemu.
    Jak sama Pani napisała, Pani Leno, przepisana przeze mnie maść antybiotykowo-sterydowa pomogła Pani, ale w późniejszym czasie był nawrót ponownego powiększenia.
    Od 30 lat już, zajmuję się leczeniem i chirurgicznym usuwaniem, gradówek i jęczmieni. W wielu przypadkach można było uniknąć potrzeby iniekcji leku DEXAVEN do gradówki lub potrzeby chirurgicznego usuwania gradówki, gdyby tylko został zrozumiany problem wpływu diety na leczenie gradówki. Zawsze warto spróbować tej diety, zanim dojdzie do zastrzyku lub chirurgii.
    Może gdyby Pani zastosowała 2 tygodni diety lekkostrawnej nie doszłoby do nawrotu....

    Nagrzewanie gradówek i jęczmieni ma sens tylko przy dużych gradówkach, ponieważ nagrzanie ma na celu powiększenie jej, aż do pęknięcia i samo opróżnienia się gradówki.

    Zawsze mam na uwadze najwyższe dobro Pacjentów, mam też 30 letnie doświadczenie w leczeniu zachowawczym i chirurgicznym gradówek i jęczmieni, zawsze badam Pacjentów uważnie, poświęcając tyle czasu ile potrzeba na badanie oraz ciepłą rozmowę i fachowe wyjaśnienia.
    Z głębi Serca życzę Pani Leno zdrowia, spokoju wewnętrznego i radości w Pani życiu oraz pozdrawiam ciepło!
    Okulista Beata Adamus


    M

    Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, pani doktor wyjaśniła sedno problemu i dobrała odpowiednie leki dla naszego malucha. Mam nadzieję, że szybko pomogą. Dziękujemy :)

     • lek. Beata Adamus konsultacja okulistyczna dzieci  • 

    lek. Beata Adamus

    Dziękuję za dobre słowa i pozdrawiam cieplutko całą Rodzinkę!
    Okulista Beata Adamus


    P

    Wizyta szybka miła i przyjemna. Wszystko wyjaśnione i wytłumaczone jak małemu dziecku. Dano alternatywne metody leczenia do wyboru przez pacjenta i wyjaśniono dlaczego. Super.

     • lek. Beata Adamus konsultacja okulistyczna  • 

    lek. Beata Adamus

    Bardzo dziękuję za docenienie i dobre słowa.
    Życzę szybkiego zdrowienia i pogody ducha oraz pozdrawiam cieplutko!
    Okulista Beata Adamus


    Bardzo nie polecam tej lekarki. Wizyta była rozczarowująca i nieadekwatna do ceny 290 zł. Pani okulistka nie przeprowadziła dokładnego badania mojego syna- właściwie spojrzała na niego z daleka i od razu postawiła diagnozę. Usłyszeliśmy też bardzo dziwne wyjaśnienie, że jęczmień ma się robić od jedzenia tłuszczu. Dostał tylko maść i zapewnienie, że zmiana zniknie w 3 dni, tymczasem po 6 kolejnych dniach nadal nie ma poprawy. Nie czuliśmy się potraktowani poważnie i nie polecam tej wizyty. Właśnie jedziemy do innego lekarza żeby pomóc synowi.

     • lek. Beata Adamus konsultacja okulistyczna dzieci  • 

    lek. Beata Adamus

    Witam bardzo serdecznie!
    Maści antybiotykowo-sterydowe na jęczmień powierzchowny i gradówkę (jęczmień głęboki), przepisuje każdy Okulista tak samo, więc udanie się do innego Okulisty zaowocuje tymi samymi zaleceniami, jedynie nazwa maści może się zmienić, ale skład będzie również antybiotykowo-sterydowy.
    Natomiast dieta beztłuszczowa skraca proces leczenia oraz przyspiesza proces wchłaniania się gradówki i jęczmienia. Trzeba wiedzieć, że wstępną przyczyną gradówki i jęczmienia jest zagęszczenie wydzieliny w gruczole powieki, która czopuje ujście i dlatego zaczyna rozpychać gruczoł (jęczmień, gradówkę). Dieta beztłuszczowa wpływa na ten proces, dlatego zmiana szybciej zanika!
    Rozumiem, że zignorowaliście Państwo zalecenia i dlatego proces zdrowienia jest dłuższy. Gradówki i jęczmienie trwają od kilku dni do kilku tygodni, a czasem do kilku miesięcy.
    Podręczniki okulistyczne podają, że w przypadku dzieci, należy cierpliwie czekać na zniknięcie gradówki nawet do pół roku!
    Pozdrawiam cieplutko cała Rodzinkę!
    Okulista Beata Adamus


    P

    Bardzo miła wizyta! Pani doktor wszystko mi szczegółowo wyjaśniła. Bardzo polecam!

     • lek. Beata Adamus konsultacja okulistyczna  • 

    lek. Beata Adamus

    Dziękuję za dobre słowa i pozdrawiam cieplutko!
    Okulista Beata Adamus


    M

    Pani Doktor ma holistyczne podejście do małego Pacjenta, łączy wiedzę z medycyny akademickiej i medycyny niekonwencjonalnej,co bardzo sobie cenię. Szuka przyczyny choroby, patrzy na całokształt, a nie na „maskowaniu” objawów. Do tego jest ciepłą i świetlistą osobą. Synek czuł się swobodnie i bezpiecznie. Cieszę się,że trafiliśmy na tak świadomego lekarza. Aloha

     • lek. Beata Adamus konsultacja okulistyczna dzieci  • 

    lek. Beata Adamus

    Bardzo serdecznie dziękuję Pani Marzenko za tak ciepłe słowa docenienia, pomagają mi żyć i dobrze służyć Pacjentom... Życzę całej Rodzince wiele radości w życiu i pozdrawiam Was cieplutko!
    Okulista Beata Adamus


    K

    Jedyna pani doktor z najlepszych w Warszawie. Będziecie zadowoleni z Jej pomocy. Polecam.

     • lek. Beata Adamus konsultacja okulistyczna  • 

    lek. Beata Adamus

    Dziękuję serdecznie za tak miłe słowa i pozdrawiam ciepło, życząc jednocześnie wszystkiego dobrego w Pana życiu!
    Okulista Beata Adamus


    A

    Polecam. Nie spotkałam się z takim fajnym podejściem do małego pacjenta. Polecam;)

     • lek. Beata Adamus konsultacja okulistyczna dzieci  • 

    lek. Beata Adamus

    Cieszę się, że dziecko dobrze u mnie się czuło i pozdrawiam cieplutko całą Rodzinkę!
    Okulista Beata Adamus


    A

    Pani Beata jest wspaniałym lekarzem z dużym zaangażowaniem. Przyszedłem z córką. Pani doktor dokładnie opowiedziała diagnozie problemu i leczeniu. Dodatkowo sprawdziła wiele innych niuansów związanych ze wzrokiem. Podeszła do wizyty bardzo kompleksowo. Polecam jak najbardziej.

     • lek. Beata Adamus konsultacja okulistyczna dzieci  • 

    lek. Beata Adamus

    Bardzo cieszę się, że mogłam dobrze służyć i życzę wszystkiego dobrego dla całej Rodzinki.
    Pozdrawiam ciepło!
    Okulista Beata Adamus


    P

    Chciałbym wyrazić bardzo pozytywną opinię o Pani lek. Beacie Adamus. Wizyta przebiegła w profesjonalnej i życzliwej atmosferze. Lekarz wykazał się dużą wiedzą oraz zaangażowaniem, dokładnie wysłuchał moich objawów i szczegółowo wyjaśnił proponowane leczenie.

    Zdecydowanie polecam tego Specjalistę każdemu, kto szuka kompetentnej, profesjonalnej i empatycznej opieki medycznej.

     • lek. Beata Adamus badanie suchości oka  • 

    lek. Beata Adamus

    Bardzo dziękuję serdecznie za miłe słowa i cieszę się, że mogę dobrze służyć i pomóc.
    Życzę wiele zdrowia, radości w życiu i pozdrawiam cieplutko!
    Okulista Beata Adamus


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Pytania do placówki

Jakie udogodnienia oferujecie pacjentom?

Darmowy parking przed budynkiem Poradni.


Czy wykonujecie badania dzieciom?

Badanie OCT tylko dla dorosłych od 18 roku życia.


Jakie środki ostrożności stosujecie ze względu na obecność COVID-19?

Wszystkie obowiązujące procedury odkażania i zabezpieczania przed COVID stosujemy w naszej Poradni.


Jakie metody płatności przyjmujecie?

gotówka , karta , BLIK, przelew.


Co wyróżnia Was od innych placówek diagnostycznych?

Indywidualne podejście do Pacjenta, z empatią. Badanie OCT wykonywane na najnowocześniejszym aparacie.


W jaki sposób pacjent otrzymuje wyniki?

Wynik jest od ręki z opisem i konsultacją, receptą na leczenie.


Czy Wasza placówka jest dostosowana do przyjmowania pacjentów z niepełnosprawnościami?

Bez możliwości wjazdu na wózku inwalidzkim.


Jaki zespół specjalistów pracuje u Was w placówce przy badaniach obrazowych?

OCT wykonuje Lekarz Okulista Beata Adamus.

Najczęściej zadawane pytania