Lekarze Rodzinni Tokarczyk i Wspólnicy w Lipnie

(15 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Lekarze Rodzinni Tokarczyk i Wspólnicy w Lipnie

Kościuszki 5

87-600, Lipno, kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Paweł Banasiak

  Lekarz Rodzinny,

  • B

   Konkretny i rzeczowy, widać, że zna się na tym, co robi. Bezpośredni, ale \" w porządku\". Wysłucha wszystkiego i stara się zawsze pomóc. OK!

  • B

   Mam cukrzycę i nadciśnienie. Długo nie mogłem sobie poradzić. Pan Doktor wytłumaczył mi co to za choroby i nauczył mnie samodyscypliny. Dzięki temu wiem, że można z nimi normalnie żyć. Poświęcił na to sporo czasu, niby nic, ale innym się nie chciało.
   Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Maria Jolanta Bautembach

  Pediatra, Lekarz Rodzinny,

  • N
   Lokalizacja: PRAKTYKA LEKARZA RODZINNEGO MARIA BAUTEMBACH

   Pani Doktor zaskarbiła sobie serca moich dzieci, kiedy kazała im w lato kąpać się do woli i jeść lody. Sympatyczna, profesjonalna, stosuje nowoczesne metody. Zanim podejmie leczenie -przeprowadza staranny wywiad kontrolne badania. Podejście do młodego pacjenta rewelacyjne.

  • W

   Najlepszy lekarz jakiego znam prowadzi moje dzieci od urodzenia, kompetentny, uczciwy, właściwe diagnozuje, odpowiednio dobiera leki, ma dobry kontakt z pacjentem. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Tadeusz Pietrykowski

  Laryngolog, Chirurg,

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Usunięcie ósemki

   Nie byłam zadowolona z wizyty. W 2008 roku doktor usuwał mi ząb mądrości w całości otoczony dziąsłem. Zabieg trwał około godziny i był na NFZ. Po zabiegu nawet nie zszył rany tylko puścił mnie do domu twierdząc, że nie ma potrzeby szycia. Po kilku godzinach doszło do krwotoku. Ból niesamowity. Opuchlizna i kolorowe siniaki na policzku. Ale nie pojechałam już do niego tylko do innego lekarza.

  • Lokalizacja: BellaDentUsługa: ekstrakcja zatrzymanej ósemki

   Rewelacyjny i kompetentny specjalista. Pan doktor podjął się usunięcia zatrzymanej ósemki (koroną do siódemki).
   Sam zabieg nieprzyjemny (wiadomo), ale całkowicie bezbolesny. Przed zabiegiem zostałam poinformowana o możliwych komplikacjach. Chirurg ma wyjątkowe podejście do pacjenta, co niweluje nawet najgorszy stres związany z zabiegiem. Profesjonalista w każdym calu. Wieloletnia praktyka z całym przekonaniem działa na plus. Rana po zabiegu dobrze i estetycznie zszyta, dolegliwości bólowe przez około 3 dni (w normie po tego rodzaju ciężkim zabiegu), delikatna opuchlizna. Miesiąc po zabiegu żadnych przykrych dolegliwości. Szczerze polecam i dziękuję.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu