Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

LegionMED Specjalistyczne Gabinety Lekarskie
ul. Krakowska 1A, 32-040 Świątniki Górne
LegionMED Specjalistyczne Gabinety Lekarskie logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (2)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  dr Piotr Smoleń Inny

  Pan Doktor jest świetnym specjalistą chodziłam do niego i z ręką na sercu muszę przyznać że postawił mnie na nogi . Jest osobą Bardzo spokojną i wyważoną, Nie przepisuje niepotrzebnych leków , indywidualne podchodzi do każdego pacjenta . Polecam wizytę u Pana Doktora nie bójcie się prosić o pomoc

  T
  Profil zweryfikowany
  lek. Wojciech Rusek Inny

  Do lekarza udałem się na konsultację po urazie kolana. Przeszedłem rehabilitację i byłem wcześniej u innego specjalisty na usg. Poprosiłem Pana doktora o opinię czy moja noga już jest wyleczona i czy mogę uprawiać sport. Lekarz zapytał ile mam lat i kiedy usłyszał że mam równe 30 powiedział, że w tym wieku już trzeba sobie znajdować sporty dla starszych osób (piłka nożna nie wchodzi w grę ). Lekarz rozpoczął przeprowadzanie badania ( standardowe testy czy kolano "nie ucieka" ) po czym stwierdził, że zmęczył się tą czynnością. Na pytanie czy mogę uprawiać sport usłyszałem " przecież ja o tym nie decyduję. To Pan może stwierdzić czy Pana boli czy nie. A jak będzie bolało to trafi Pan pod nóż". Na koniec wizyty poprosiłem o usg i otrzymałem tylko zdjęcie ponieważ...Pan doktor powiedział " nie mam czasu na opisywanie zdjęć". Na koniec został mi polecony rehabilitant z Bielska Białej (mam tam jakieś 70 km). Uważam, że za cenę wizyty powinno się chociaż chcieć lekarzowi opisać usg.

  lek. Wojciech Rusek

  Pacjentowi, któremu nic nie dolega tak jak tutaj nie pomoże żaden specjalista.

  W związku z nieprawdziwymi informacjami pacjenta zawartymi w niniejszej opinii sprawa została skierowana do wyjaśnienia na drodze prawnej.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania