Informacje o placówce

Gabinety

LegionMED Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

ul. Krakowska 1A

32-040 , Świątniki Górne , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Barbara Potempa

  Dermatolog, lek.

  • P

   Polecam panią Doktor. Lekarz rodzinny próbował „leczyć” faszerujac mnie antybiotykami. Nie dość ze dużo pieniędzy poszło na lekarstwa to jeszcze stan się pogorszył. Dopiero po badaniu pani doktor i przypisaniu odpowiednich maści udało się wyleczyć zmiany skórne na nogach. Teraz wszystko powoli wraca do normy. Polecam!!!!


 • Marek Dziechciowski

  Ginekolog, dr n. med.

  • G
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinety lekarskie ZdrovotniaUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Pan doktor jest profesjonalistą w swojej dziedzinie, w sposób jasny i zrozumiały wyjaśnia wszelkie medyczne terminy. Pacjenta traktuje podmiotowo, tak że ma się poczucie zaopiekowania. Polecam dr jako wybitnego i godnego zaufania specjalistę.

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinety lekarskie ZdrovotniaUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Jestem bardzo zadowolona z konsultacji. Pan Doktor miły i zaangażowany. profesjonalizm i wiedza. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (50) o tym lekarzu


 • Magdalena Nowak-Wyligała

  Psychoterapeuta, Psycholog,

  • Ł

   Pani Magda jest w pełni wykwalifikowaną terapeutką, mi pomaga już od roku i z jej pomocą radzę sobie z moimi wszystkimi uzależnieniami a jest ich trochę ( narkotyki, alkohol, hazard ). Nie wiem gdzie byłbym teraz i jak wyglądało by moje życie gdyby nie Pani Magda. W 100 % daję opinię pozytywną i naprawdę polecam.

  • D

   Pani Magda jest profesjonalistką w tym co robi. Dzięki jej może życie nabrało sensu i zobaczyłam swój problem z innego punktu widzenia.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Adam Dziuszko

  Psychoterapeuta, mgr

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Idąc pierwszy raz czułem się nieco dziwnie - psychoterapeuta?JA? Jednak okazało się, że bardzo tego potrzebowałem. Nie skończyłem jeszcze zupełnie borykać się ze swoimi problemami ale te spotkania dają mi dużo siły, zrozumienia i ... woli walki ! Wiem też, że nawet jak wyjdę całkowicie ze swoich kłopotów od czasu do czasu będę chciał skorzystać z pomocy takiego fachowca jakim niewątpliwie jest Adam aby móc... być lepszym człowiekiem, ojcem, mężem. Lepiej iść przez życie. Jeśli mamy kłopoty z samochodem, idziemy do serwisu. Czasami idziemy na przegląd. I tak też podchodzę do spotkań z Adamem-teraz naprawa, potem profilaktyka. Przekonał mnie również doskonały kontakt z Adamem-czuję się wysłuchany i zrozumiany.Na spotkaniach panuje atmosfera bezpieczeństwa i wsparcia, a to dla mnie bardzo ważne aby czuć się komfortowo. Pokazał mi kilka ciekawych technik, które pomagają mi w pracy w pokonaniu stresu. Wygórowane ambicje zamieniłem też na konkretne cele do realizacji , zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. Poza tym sesje odbywają się zawsze punktualnie a terapeuta jest przygotowany do następnych zajęć ze mną, co nie zawsze u lekarzy jest takie oczywiste. Skuteczność pomocy,której udziela Adam zasługuje zdecydowanie na ocenę najwyższą z możliwych. Szczerze polecam Adama Dziuszko.

  • M
   Lokalizacja: AttenteUsługa: użależnienie

   Adam to fachowiec w pełnym tego słowa znaczeniu.widać 25-letnie
   doświadczenie.współpracujemy od 1,5 roku z bardzo dobrymi efektami i cieszę się że do tego kompetentnego i miłego człowieka trafiłem.polecam wszystkim którzy mają problemy w życiu z Adamem będzie je łatwiej rozwiązać i liczyć na pomoc w trakcie kryzysu.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Małgorzata Orłowska

  Endokrynolog, Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • W
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - KrakówUsługa: Inny

   Pani Doktor jest bardzo sympatyczną osobą jednak niestety gdybym jej zaufała skończyłoby się to dla mnie bardzo źle. Zgłosiłam się na wizytę z wynikami badań które były powyżej normy oraz z niepokojącymi objawami. Dodatkowo przedstawiłam historię rodzinną gdzie pojawiały się podobne problemy. Pani Doktor stwierdziła, że wszystko jest w jak najlepszym porządku i nie ma sensu się niepokoić. Członkowie rodziny którzy mieli problemy z tarczycą skierowali mnie do innego lekarza zaniepokojeni jednak moim zdrowiem. Okazało się na USG że mam o połowę mniejszą objętość tarczycy, niedoczynność, zapalenie i guzki! Nie życzę źle Pani Doktor, to bardzo sympatyczna osoba, jednak nie rozumiem dlaczego zignorowała mój przypadek narażając mnie na tak poważne problemy zdrowotne.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Doctor didn't help me with my problem at all. As I found out not all results of hormone tests were ready and she didn't mention this. She didn't expat properly meet steps. I had a problem and after the visit I need to schedule one more appointment since this one wasn't successful at all.

  Zobacz wszystkie opinie (26) o tym lekarzu