Lecznica. Specjalistyczna Praktyka Lekarska

(5 opinii)

Drogie Panie, Jeśli szukacie doświadczonego i wyrozumiałego lekarza, który otoczy opieką i doradzi w dyskretnych sprawach, zapraszam do mojego gabinetu ginekologicznego w Katowicach. Oferuję szerok... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Lecznica. Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Kościuszki 42

40-048 , Katowice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Drogie Panie,

Jeśli szukacie doświadczonego i wyrozumiałego lekarza, który otoczy opieką i doradzi w dyskretnych sprawach, zapraszam do mojego gabinetu ginekologicznego w Katowicach. Oferuję szeroki zakres usług ginekologiczno-położniczych wsparty wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.

Już od trzech pokoleń w mojej rodzinie są lekarze, w tym ginekolodzy. Postanowiłam podtrzymać tę tradycję – od 1990 roku prowadzę specjalistyczną praktykę ginekologiczno-położniczą, zdobywając zaufanie i szacunek wielu pacjentek.

Dlaczego warto mi zaufać?

Jestem doktorem n. med., specjalistą ginekologii i położnictwa, z wieloletnim doświadczeniem,
do każdej z Pań podchodzę indywidualnie i z szacunkiem,
potrafię zadbać o miłą i ciepłą atmosferę w gabinecie.

Nasz sprzęt

 • nowoczesny sprzęt do USG
 • nowoczesny, wygodny, niestresujący fotel do badań

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Ewa Maria Małecka-Tendera Inny

  Od kilkunastu lat korzystam z wiedzy i doświadczenia Pani Profesor.Dzięki nie,j moja tarczyca(niedoczynność), nie sprawia mi problemów,a jeśli się pojawiają,dalsze leczenie potrafi je zniwelować.Polecam wszystkim,bo poza wiedzą,Pani Profesor jest ciepłym i przyjaznym człowiekiem,który nie odmawia pomocy.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Małgorzata Kurkowska miesiączka długotrwała

  Pani dr Małgorzata to przemiła i sympatyczna osoba . Bardzo profesjonalne i wnikliwe podejście do pacjenta.jestem bardzo zadowolona z opieki lekarskiej .


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Małgorzata Kurkowska

  Pani Doktor prowadziła moje dwie ciąże i zawsze czułam się zaopiekowana. Za każdym razem Pani Doktor dokładnie wszystko sprawdzała i wyczerpująco odpowiadała na liczne pytania. Jest bardzo ciepłym i profesjonalnym lekarzem. Gorąco polecam!


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Małgorzata Kurkowska ciąza

  Bardzo dobry lekarz , doskonały fachowiec i niezwykle empatyczna osoba. Trafiłam do Pani Doktor na początku ciąży. Przeprowadziła mnie za rączkę , odpowiadała na każde dziwne pytanie . Zawsze cierpliwa i uśmiechnięta . Kiedy byłam już w szpitalu , mogłam do Niej w każdej chwili dzwonić. Polecam , szczególnie tym pacjentkom, które potrzebują rzeczowej rozmowy i merytorycznej wiedzy , bez wzbudzania niepotrzebnego niepokoju.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Małgorzata Kurkowska prowadzenie ciąży

  Do Pani Doktor trafiłam z polecenia koleżanki, pierwsze wrażenie bardzo pozytywne tym bardziej, że pierwszy raz byłam u kobiety ginekologa. Milałam 35 lat i byłam w pierwszej ciąży. Kompetencja, rzeczowość, dokładność, cierpliwość, spokój i ten wspaniały uśmiech to cechy Pani Doktor. Każda wizyta w miłej atmosferze dla mnie i mojego Męża. Każda wizyta połczona z badaniem USG, rzeczowo i prosto opisanym. Kontakt telefoniczny i smsowy bez zarzutów. Wizyty są długie, drobiazgowo udzielane odpowiedzi przez Panią Doktor (a pytań miałam tysiące), nie ma sie poczucia "ze juz należy wyjsc". Pani Doktor była obecna i mocno wspierała mnie w trakcie porodu, potem na oddziale położniczym jak i po wyjściu ze szpitala. Czasami trzeba dlużej poczekać na swoją wizytę, ale i w poczekalni atmosfera jest sympatyczna, super Panie w rejestracji, to miłe ze pamiętają pacjentki. Pozostaje nadal w kontakcie profilaktyczny z Panią Doktor i nic się nie zmienia w moim odczuciu. Dziękuję za profesjonalizm, dokładność, rzeczowość, wrażliwość, zrozumienie, cierpliwość, za każde miłe słowo,a przede wszystkim dziękuję za tak genialne wypięlęgnowanie mi Syna. Polecam Panią Doktor z całego serca.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania