Lecznica Lekarzy Specjalistów Betamed

(24 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Lecznica Lekarzy Specjalistów Betamed

Piłsudskiego 31

05-820, Piastów, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Zbigniew I. Nowecki

  Onkolog, Chirurg, lek.

  • R
   Lokalizacja: Lecznica Lekarzy Specjalistów BetamedUsługa: czerniak

   Znakomity lekarz cudowny człowiek wie jak rozładować napięcie związane z choroba . Jestem jego pacjentka od pół roku z czerniakiem dzięki profesorowi nie boję się tej choroby.

  • B

   Jutro tj 14 sierpnia minie 18 lat od mojej operacji w Centrum Onkologii. Piękna rocznica żeby się podzielić kilkoma uwagami. Diagnoza czerniaka brzmiała niemalże jak wyrok. Na szczęście na swojej drodze spotkałam wówczas jeszcze dr.Noweckiego. Od początku zaraził swoim mnie swoim optymizmem w pomyślne zakończenie kuracji. Udana operacja to jedno, a przyjazne, wspierające na duchu podejście na pewno pomogło medycynie konwencjonalnej. Ja i cała moja rodzina jesteśmy Panu bardzo wdzięczni. Dużu, dużo zdrowia Panie Profesorze, choć nie może to być tyle ile Pan podarował swoim pacjentom. A i ZUS bu się zbuntował. Jeszcze raz dziękuję Jadwiga Bellos

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu


 • Jolanta Wacławek

  Pediatra, lek.

  • G
   Lokalizacja: Lecznica Lekarzy Specjalistów

   Pediatra z prawdziwego zdarzenia, diagnozuje zleca badania i leczy. Można zwrócić się z każdym pytaniem na które bez problemu uzyska się odpowiedź. Kobieta anioł ze świetnym podejściem do dzieci. Wiele razy wybawiła Nas z opresji po wizycie u pediatry z przychodni gdzie mamy dziecko zapisane. Polecam!!

  • 1

   Jest to bardzo dobry lekarz. Jako jedyny lekarz po czterech latach walki o zdrowie, wyleczyła moją córkę z alergii. Godny polecenia.