Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Przychodnia Lekarska LD MED CENTRUM ZDROWIA, REHABILITACJI I EDUKACJI w Piotrkowie Trybunalskim otacza podstawową opieką zdrowotną w ramach kontraktu z NFZ jak również przyjmuje na wizyty prywatne. Wielospecjalistyczna przychodnia medyczna zatrudnia wybitnych specjalistów: psychiatra dzieci i młodzieży, fizjoterapeuta, neurologopeda, kardiolog, internista, endokrynolog, ortopeda, reumatolog, terapeuta behawioralny, terapeuta Tomatisa, holter-EKG, USG, lekarz medycyny estetycznej. Placówka posiada sprzęt diagnostyczny umożliwiający leczenie w/w specjalizacjach.
W przychodni znajduje się punkt szczepień COVID-19.

Pacjenci którzy trafiają pod naszą opiekę mają poczucie, że trafili w dobre ręce. Każdy specjalista z którym współpracujemy traktuje swoich pacjentów indywidualnie.
Przychodnia skierowana jest na dobro i opiekę na każdym z osobna, dlatego planujemy rozszerzenie swojej działalności, tak aby mogli Państwo znaleźć pomoc w większości dziedzin medycyny.
Dowiedz się więcej

Adres

LD MED CENTRUM ZDROWIA, REHABILITACJI I EDUKACJI
Dmowskiego 38, 97-300 Piotrków Trybunalski
LD MED CENTRUM ZDROWIA, REHABILITACJI I EDUKACJI logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (2)

Ogólna ocena

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Mariusz Gębski Inny

  Pan doktor wykonywał u mnie badanie USG. Był bardzo miły, rzeczowy, gotowy pomóc pacjentowi. Dokładnie mnie zbadał, doradził jak postępować. Jestem bardzo zadowolona z wizyty

  T
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Mateusz Jobczyk zaburzenie płodności

  Lekarz z powołania, Moja pierwsza wizyta u urologa z poważnym problemem, duży stres mi towarzyszył,ale miałem duże szczęście, że zdecydowałem się udac na pierwszą wizyte właśnie do tego lekarza. Teraz wszystkie moje problemy w przyszlości wiem, że będę leczył właśnie u niego i serdecznie go polecam wszystkim.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania