Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Lar-Med

Os. Młodych 1

34-300 , Żywiec , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mariola Lupa Inny

  Wspaniała lekarka. Trafiłam do Pani doktor z moim kilkuletnim dzieckiem. Szczegółowe badanie i od razu trafna diagnoza. Dzięki niej oraz podjętemu, skutecznemu leczeniu, dziś moje kilkunastoletnie już dziecko jest zdrowe. Porównanie mam, bo byliśmy wcześniej u kilku laryngologów (znanych na naszym terenie) i żaden z nich problemu nie widział. Na nasze szczęście Pani doktor to prawdziwy lekarz z powołania i doskonale wie, co robi. Jeszcze raz bardzo dziękujemy :)


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Pierlak Inny

  Naprawdę szczerze polecam Pana Doktora!!! Bardzo kompetentny oraz profesjonalny, rzetelny lekarz. A przy tym niezwykle serdeczny i życzliwy człowiek z ogromną empatią. Warto skorzystać z ogromnej wiedzy oraz doświadczenia Pana Doktora!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Pierlak Inny

  Nie polecam dr perlaka absolutnie wizyta trwała niecałe 5 minut nawet nie spojrzał na Moją dokumentację stwierdził tylko po 4 minutach rozmowy że prawdopodobnie to a to nie wysłuchał mnie nie brał pod uwagę tego co do Niego mówię zlecił badana prywatnie za które musiałabym zapłacić 1500 zł nie polecam absolutnie wyrzucone 150zl w błoto

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Pierlak przewlekłe bóle brzucha z uciskiem na biodra

  Polecam wszystkim doktora Pierlaka. Bardzo konkretny, dociekliwy, nie zostawa pacjęta z rozłożonymi rękami tylko szuka do skutku możliwej przyczyny bólu. Przy tym wizyta odbywa się w bardzo przyjaznej atmosferze. Jola.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania