Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Kubiak Clinic
26 Marca 164/210, 44-300 Wodzisław Śląski
Kubiak Clinic logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (4)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Elżbieta Ratajczak-Kubiak aparaty stałe

  Baaaardzo polecam wszystkim, którzy wachają się nad wyborem ortodonty! Pani dr Ratajczak-Kubiak jest świetnym profesjonalistą, stworzyła piękny uśmiech z wady, której nikt wcześniej nie chciał mi leczć! Samo leczenie przebiegło planowo, 2 lata i mogę się szeroko uśmiechać! Przy okazji wyleczyłam zgrzytanie zębami botoksem, co daje mi niesamowitą ulgę, minęły bóle głowy i nie muszę nosić szyny. Jestem ogromnie zadowolona z efektów leczenia w Kubiak Clinic!

  W
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Elżbieta Ratajczak-Kubiak aparaty stałe

  Zakończyłam leczenie i jedyne czego żałuję to ,że tak długo zwlekałam z rozpoczęciem. Było minęło. Polecam Damona nic mnie nie bolało a bardzo bałam się bólu. Nie musiałam też dojeżdżać często na wizyty a to ważne bo studiuje w Warszawie i nie mogłabym często przyjeżdżać. Pani doktor była dla mnie jak starsza koleżanka ,poprawiła chyba ogólnie moją samoocenę bo nie byłam zbyt pewna siebie czyli trochę uleczyła moją dusze i ciało. A co najważniejsze i żaden dentysta mi tego nie powiedział . Zlikwidowała mi zaciskanie zębów i bóle głowy.

  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Elżbieta Ratajczak-Kubiak aparaty stałe

  Nie polecam. Niestety, miałam okazję korzystać z usług Pani doktor. Po zdjęciu aparatu stałego, który miałam przez nią założony jako nastolatka, zęby były proste - dziś nie są. Niestety, skrzywiły się, kiedy zaczęły rosnąć ósemki... Po ściągnięciu aparatu Pani doktor dała nam do podpisania klauzulę, że nie bierze odpowiedzialności za to, że zęby po zdjęciu aparatu się znowu nie pokrzywią - i dokładnie tak się stało. Jest mi ogromnie przykro po przejściu lat bólu podczas prostowania zębów co doprowadziło jedynie do odsłoniętych szyjek zębów i krzywego uśmiechu. Stracone pieniądze, nerwy moje i rodziców, którzy wyłożyli bardzo dużo pieniędzy z nadzieją, że polepszą jakość mojego życia a uśmiech nie jest idealny jak obiecano przed rozpoczęciem leczenia.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  D
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Elżbieta Ratajczak-Kubiak Inny

  Pełen profesjonalizm! Pani doktor jest bardzo kompetentną osobą. Wszystko omawiane ze mną wcześniej. Gabinet bardzo dobrze urządzony a personel korzysta z bardzo nowoczesnych sprzętów które mocno wpływają na komfort odbywanego leczenia. Bardzo szeroki wachlarz ofert. Personel również na wysokim poziomie. Po kazdej wizycie wychodziłam z uśmiechem na twarzy.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania