Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Kormed

Kościuszki 141/7

37-600, Lubaczów, podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jacek Korzeniowski

  Internista, Lekarz Rodzinny, Lekarz Medycyny Pracy, lek.

  • F

   Byłam u tego lekarza dwa razy i więcej nie pójdę. ostatnim razem odwiedziłam jego gabinet z dzieckiem. Mój synek trochę pokaszliwał od kilku dni. wtedy byłam na stażu i w wolną sobotę pojechałam go zbadać. Pan doktor Korzeniowski był bardzo nieuprzejmy!!! wypytywał mnie CO ZE MNIE ZA MATKA. CZY JA MAM 10 DZIECI ZE DOPIERO W SOBOTE PRZYCHODZE? MOZE DZIECKO MA ROBAKI, CHCEPANI NA CHIRURGII Z NIM WYLĄDOWAĆ?? pobieżnie zbadał i skierował do pediatry! ok rozumie ze on nie jest pediatrą ale nie musiał w ten sposób mnie obrażać wyszlam stamtąd z kamienną twarza a nie wiele brakowało a bym mu coś odpaliła. w pon pojechałam do innego lekarza i wyśmiał te rzekome robaki. ta wizyta była koszmarem. Byc moze prywatnie inaczej mówi.


 • Renata Korzeniowska

  Pediatra, Pulmonolog, lek.

  • J

   Pani Renata zajmuje się mną i leczeniem mojej choroby- astmy. Jeżdżę do P.Dr. regularnie. Za każdym razem jest bardzo miła, uprzejma, wyrozumiała, pomocna oraz sumienna. :) Dzisiaj akurat miałam wizytę kontrolną u Pani Renaty. Była ona dla mnie przemiła!!! Nawet zainteresowała się moim trądzikiem- czym żaden lekarz się nie zainteresował. Pani Doktor poleciła mi również lek, którym można się go pozbyć- za co jestem wdzięczna. :) I co najważniejsze!- Dzięki opiece i leczeniu Pani Renaty jest duże prawdopodobieństwo, że już niedługo wyleczę się z choroby. ;)
   Pozdrawiam P.dr. -----> Pacjentka

  • P

   Pani doktor nie zawsze potrafi pomóc. Jest nieuprzejma. Bardziej obchodzi ja swój własny interes, czyli przychodnia niż interes pacjenta. Wywyższa się ponad rodziców i ich dzieci o stanie ich zdrowia a sama wiecznie chodzi zasmarkana. Pani doktor była miła kiedy chodziło o zbieranie podpisów na przychodnie a potem szybko zapomniała komu zawdzięcza swój byt.

   Pacjent


 • Monika Lekan

  Psychiatra, lek.

  • M
   Lokalizacja: NZOZ Poradnia Zdrowia Psychosomatycznego ViamedUsługa: badanie psychiatryczne

   Świetny lekarz. Po latach męczarni z nerwicą wreszcie funkcjonuje normalnie. Prawidłowa diagnoza i bardzo dobrze dobrane leki. W końcu można żyć :)

  • A
   Lokalizacja: NZOZ Poradnia Zdrowia Psychosomatycznego Viamed

   Kompetentna lekarka i przede wszystkim dobry,empatyczny człowiek. Trafiłam do doktor w związku z problemami w pracy,byłam na skraju emocjonalnym.Dostałam zwolnienie lekarskie,dobrze dobrane leki.Znalazłam siłę by zmienić pracę i miałam czas by wszystko sobie poukładać na nowo.


 • Michał Cabanek

  Urolog, lek.

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Trafiłam na Pana doktora przypadkiem gdy zbadał mnie kiedy trafiłam na SOR.Od razu miał dobre przypuszczenia i położył mnie do siebie na oddział.Zlecił badania i zająć się bardzo dobrze.Pan doktor jes bardzo profesjonalnym lekarzem,wytłumaczy wszystko spokojnie,znajdzie zawsze czas na rozmowę,bardzo interesuje się każdym pacjentem i jest dociekliwy oraz bardzo miły.Bardzo polecam Pana doktora.