Konvita

(6 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Konvita

Gwiaździsta 19

67-200 , Głogów , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Krystyna Konfederak

  Ginekolog,

  • B

   Odradzam ta Panią Doktor wszystkim. Leczyłam się u niej kilka lat i póki chodziło tylko o uregulowanie okresu bo wypisywała mi przez 6 lat tabletki antykoncepcyjne bez żadnych badań, nie zainteresowała się dlaczego tego okresu nie ma bez tabletek. Jak chciałam zajść w ciąże to najpierw kazała się starać, a jak przez kilka miesięcy nic z tego nie wychodziło to zrobiła USG i powiedziała, że wszystko jest w jak najlepszym porządku i "że macica aż prosi się żeby pacjentka zaszła w ciąże", i dała i jakieś hormony (brałam przez 6 miesięcy), po następnych kilku miesiącach pojechałam do Wrocławia do innego lekarza i tam okazało się, że mam jakieś wady w układzie rodnym, do tego jakąś narośl (której pani doktor nawet nie zauważyła) i usłyszałam, że w tej chwili przy moich schorzeniach nie mam żadnych szans na zajście w ciążę :(( i że te hormony, które brałam przez 6 miesięcy na pewno mi nie pomogły a być może nawet mi zaszkodziły; teraz jestem na początku leczenia u innego lekarza i mam nadzieję, że w końcu ktoś mi pomoże a nie będzie ściemniał, że wszystko jest ok.

   ODRADZAM !!!!!

  • P

   To prawda chodziłam do Pani dr.I zaufałam jej a ona nic nie zrobiła,tylko wiecznie mówila że jest dobrze!!!A z tego dobrze to w końcu wykryto u mnie raka szyjki macicy,teraz jestem już po operacji i myślę że będzie wszystko ok.Ale można było tego uniknąć,gdyby Pani dr.nie bagatelizowała mnie:(((

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Małgorzata Karaś-Konfederak

  Dermatolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: KonvitaUsługa: podejrzenie zakażenia wirusowego lub bakteryjnego ran na ciele

   Rozmawiając z Doktor Konfederak odrazu czuć że jest z wiedzą na bieżąco. Potrafi szybko i bardzo konkretnie opisać przypadek. Bardzo interesowna zwłaszcza jezeli chodzi o małe dzieci (syn 2 lata). Prosiła o kontakt SMS lub telefoniczny o stanie syna po lekach. Jesteśmy umówieni na wizytę kontrolną. Polecamy serdecznie jeżeli szukacie dobrego dermatologa z wiedzą i z powołania. :)

   Pozdrawiamy Panią Doktor :)

  • A

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor. Przyjęła mnie bez oczekiwania na termin, bo potrzebowałam pomocy natychmiast, odpowiednio dobrała leki. Dziękuję pani doktor - wdzięczna pacjentka:)

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania