Konsylium

(2 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Konsylium

Podgórze 39

38-500 , Sanok , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Robert Konior Inny

  W połowie 2020r, została u mnie zdiagnozowana masywna przepuklina w odcinku lędźwiowym. Doktor Konior, po wnikliwej analizie mojego przypadku, w na przełomie lipca i sierpnia, podjął się leczenia operacyjnego. Zastosował metodę endoskopową. Zabieg miał miejsce w Sanockim szpitalu. Po operacji, mój stan uległ znacznej poprawie. Odpowiednie ukierunkowane w kwestii rechabilitacji, oraz zalecenia dotyczące funkcjonowania po zabiegu dały oczekiwany efekt. Dziś mogę przyznać, że wkład pracy jaki doktor Konior wniósł do pomocy, w przywróceniu mi sprawności był ogromny. Z pewnością mogę polecić tego specjalistę. Fachowa, uprzejmą i przede wszystkim wyrozumiała opieka nad pacjentem. Polecam osobom z wszelkimi problemami natury neurologicznej.

 • N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Artur Gładysz Inny

  Bardzo bardzo nie polecam. Jestem bardzo nie zadowolona ,rozczarowana i boli mnie to, że dochodzi do takich rzeczy. Pięć miesięcy temu trafiłam do Pana doktora z bólem nogi i żylakiem. Przyjął mnie i zaproponował skleroterapię. Zabieg był dla mnie dość bolesny. Zamiast znieczulenia dostałam piłkę gumową do ugniatania. Tydzień po zabiegu przyjechałam na wizytę kontrolną z bolącą nogą. Skarżac się na ból lekarz zapytał czy nie pomagają leki i maści które mi dał. Tylko że ja po zabiegu wyszłam bez recepty. Nie dostałam ani nic przeciwbólowego ani przeciwzapalnego . Brałam leki przeciwbólowe które miałam w domu. Po kilku tyg ból nogi nie ustawał . Noga była spuchnięta sina i rozniesiona. Porobiły się ciemne guzy ,które bolały. Nie mogłam ani chodzi ani spać. Przy kolejnych wizytach lekarz mówił, że musi mnie potraktować drastycznie. Dawał zastrzyki w brzuch i leki przeciwbólowe cały czas. Przy 4 wizycie stwierdził dalej, że jest wszystko dobrze i że nie czuje się winny oraz żebym już nie przychodziła więcej do niego bo jestem uczulona na jakiś środek i on się mnie już nie podejmie. Po kolejnych dwóch tygodniach ból nogi stawał się niedozniesienia. Nie mając wyjścia i bojąc się już o swoje życie trafiłam z polecenia innego znajomego lekarza na wspaniałego specjalistę
  w Krakowie, który stwierdził że noga jest do poprawki. Pierwsze słowa to były ,,nie robi się skleroterapie w takim wieku". Jestem już po dwóch zabiegach i czeka mnie jeszcze jeden. Czuje niesamowita ulgę po pięciu miesiącach męki. Noga jest dalej brzydka ale nie boli. Mam nadzieję że za pół roku wszystko wróci do normy. Pięć miesięcy temu poszłam na zabieg z nadzieją że uzyskam fachową pomoc . Niestety nie stało się tak, a nawet mogło się skończyć tragicznie. Bardzo bardzo nie polecam Pana doktora.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Robert Konior Inny

  W tej chwili jestem po skomplikowanej operacji kręgosłupa przeprowadzonej przez Dr.Roberta Koniora . Mimo obaw Pana Doktora zdecydował się podjęcia tego ryzyka ponieważ sam Pan Dr. Konior twierdził że jestem w dużej grupie ryzyka ponieważ byłam cierpiącą , nie chodzącą nawet że względu na najgorsze błagałam o pomoc . Panie Jestem dozgonnie wdzięczna postawił mnie pan na nogi mogą się poruszać bez boleśnie czuję się jak nowonarodzona. Dziekuje za wszystko serdecznie wiem że nie jestem wyrazić mojej wdzięczności . Dziękuję za podejście pana do pacjenta , cierpliwość i wyrozumiałość . Polecam Dr. Roberta Koniora jako najlepszego specjalistę w swoim zawodzie i wdzięcznie bez granic pacjentka Alfreda F .

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz