Konsylium

(89 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Konsylium

Podgórze 39

38-500 , Sanok , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Robert Konior konsultacja neurochirurgiczna

  Doktor Konior to bardzo dobry lekarz neurochirurg godny polecenia, przede wszystkim jest kompetentny, sumiennie zajmuje się pacjentem. W listopadzie w Sanoku w szpitalu miałam wykonywaną Endoskopową transforaminalną dyscektomię L5/S1 . Operacja się udała , pomału dochodzę do zdrowia. Doktor jest w pełni zaangażowany w zdrowie, stan i opiekę nad pacjentem przed jak i po operacji. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Robert Konior Inny

  Neurochirurg doktor Robert Konior to lekarz, który naprawdę pomaga ludziom. Od pierwszej wizyty bardzo sumienne prowadzenie pacjenta do końca, w moim przypadku operacji kręgosłupa lędźwiowego na dwóch poziomach. Po przeprowadzonym w listopadzie 2021 r. w Szpitalu Specjalistycznym w Sanoku zabiegu, czuję się dobrze (bóle ustąpiły) i z dnia na dzień funkcjonuje coraz lepiej.
  Dziękuje Panie Doktorze!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Robert Konior Inny

  W listopadzie 2021r. w szpitalu w Sanoku miałam wykonaną Endoskopową transforaminalną dyscektomię L5/S1 po prawej stronie przez dr. R. Koniora. Bóle kręgosłupa i prawej kończyny dolnej ustąpiły. Czuje się w tym momencie bardzo dobrze. Z czystym sercem mogę powiedzieć, że doktor jest w pełni zaangażowany w leczenie oraz okres przed i pooperacyjny - służył pomocą w całym etapie leczenia. Pan doktor jest doskonałym specjalistą i jestem pewna, że wie co robi. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy to z całego serca polecam doktora.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Robert Konior termolezja kręgosłupa pod kontrolą RTG

  Jestem po zabiegu termolezji robionej w klinice Flebo w Sanoku,która przeprowadził doktor Konior. Bóle kręgosłupa ustąpiły. Podejście lekarza było fachowe,wyjaśnił dokładnie na czym będzie polegał zabieg,czułam się objęta profesjonalna opieka lekarską.Doktor Konior wykazał się życzliwością,pełnym profesjonalizmem,doświadczeniem lekarskim i gdybym miała jeszcze raz pójść na taki zabieg to tylko zwróciłabym się z problemem do doktora.Z całego serca polecam,a panu doktorowi serdecznie dziękuję!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Robert Konior Inny

  Byłam operowana komercyjnie. Bardzo polecam lekarz zaangażowany,zna się na tym co robi. Jest oddany swoim pacjentom. Polecam każdemu.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Robert Konior Inny

  Jestem po operacji przeprowadzonej przez lekarza Roberta Koniora. Dolegliwości sprzed operacji ustąpiły, siła i sprawność w nogach uległy poprawie. Jestem bardzo zadowolona z efektów operacji. Pan doktor jest doskonałym specjalistą. Serdecznie dziękuję i polecam.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Robert Konior Inny

  Z czystym sercem polecam Pana Doktora.
  To człowiek któremu przysięga Hipokratesa nie jest obca. Oddany, troskliwy z dużym doświadczeniem. Jego rzeczowe i profesjonalne podejście do mojego schorzenia sprawiło, że nie bałam się zabiegu. W dzisiejszych zwariowanych czasach pandemii bardzo ważnym aspektem staje się rzetelność i honorowość. Co napewno można powiedzieć o Panu doktorze to to, że dba o swoich pacjentów na każdym etapie leczenia. Z wyrazami szacunku. Danuta J


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Robert Konior Inny

  Doktor Konior to wspaniały specjalista z dużym doświadczeniem. Na każdym etapie mojego leczenia służył pomocą i szczegółowymi wyjaśnieniami. W sposób jasny i rzeczowy chętnie odpowiadał na każde zdane pytanie i rozwiewał moje wątpliwości. Operacja kręgosłupa przebiegła pomyślnie. Doktor poświęcając mi sporo czasu regularnie sprawdzał stan mojego zdrowia i samopoczucia przed i po operacji. Serdecznie dziękuję mu za fachowe podejście do pacjenta i zaangażowanie w każdy etap leczenia.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Robert Konior Inny

  Od kilkunastu lat żyłem z dużym bólem kręgosłupa, który promieniował mi na pośladki, łydki. Dolegliwości z każdym rokiem się nasilały. Od paru lat podczas chodzenia zaczęły mi drętwieć nogi, traciłem w nich czucie. Nie było dnia bez bólu. Dr Konior po obejrzeniu rezonansu stwierdził, że jedynym rozwiązaniem jest zabieg operacyjny. Ze względu na czas, zdecydowałem na zabieg komercyjny (15000zł). Doktor przeprowadził go w Krakowie w Szpitalu św. Rafała. Od zabiegu minęło trzy tygodnie, dziennie pokonuje duże odległości bez żadnego bólu. Bardzo dziękuję doktorowi. Polecam.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Robert Konior Inny

  Lekarz z bardzo ludzkim podejściem do pacjenta, wzorowo przeprowadził operacje kręgosłupa. Jestem bardzo zadowolony z jego usług i polecam wszystkim


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz