Klinika Weterynaryjna dr n. wet. Dariusz Niedzielski

(38 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Klinika Weterynaryjna dr n. wet. Dariusz Niedzielski

KRZYWOUSTEGO 105/22, Psie Pole

51-166, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Klinika

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Patrycja Bednarz - Hebel

  Weterynarz, lek.

  • M
   Lokalizacja: Klinika WeterynaryjnaUsługa: badanie kardiologiczne przed zabiegiem sterylizacji suczki, badanie kontrolne ze względu na możliwość wystąpienia obciążeń w rasie

   Pani doktor zrobiła kompletny wywiad, dała też odpowiednio dużo czasu na oswojenie się mojego psa przed badaniem. Patrzyła na mojego psa bardzo całościowo, a następnie, po wykonaniu wszystkich badań dokładnie wytłumaczyła mi na czym polega chorobą mojego psa. Odpowiedziała na wszystkie pytania, dała też pisemne zalecenia w związku z dalszym leczeniem. Wypowiadała się bardzo rzeczowo, kompetentnie, a jednocześnie ciepło i empatycznie podtrzymywała na duchu.

  • Lokalizacja: Klinika WeterynaryjnaUsługa: USG serca

   Rewelacja. Pani Doktor najpierw bawiła się z kotkiem aby go uspokoić i oswoić, następnie spokojnie, powoli i dokładnie przeprowadziła badanie w niewymuszonej pozycji. Byłam zachwycona.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Dariusz Niedzielski

  Weterynarz, dr n. med.

  • F
   Lokalizacja: Klinika Weterynaryjna dr n. wet. Dariusz NiedzielskiUsługa: USG zwierząt

   .Nie polecam Pan Niedzielski Dariusz nie ma podejścia do swoich pacjentów oraz ich właścicieli, traktuje swoich pacjentów przedmiotowo, do dziś nie mogę sobie wybaczyć wizyty u tego pana bardzo tego żałuję, przy następnym piesku napewno nie skorzystam z wizyty u tego Pana. I jeszcze jedno. Panie Niedzielski więcej współczucia.

  • M
   Lokalizacja: Klinika Weterynaryjna dr n. wet. Dariusz NiedzielskiUsługa: kwalifikacja do operacji

   Uratował naszą sparaliżowaną sunię, dzięki natychmiastowej reakcji! Pani w rejestracji kliniki kazała nam natychmiast przyjeżdżać i dzięki temu, nasza kochana Kara odzyskała pełną sprawność po zaledwie kilku tygodniach od operacji! Mielismy do czynienia z wypadnietym dyskiem i dużym krwiakiem z tego powodu, cała operacja przeszła błyskawicznie, jestesmy zachwyceni i dozgonnie wdzięczni :) Ogromnie baliśmy się, że to już koniec, natomiast dokonaliście czegos niesamowitego!

  Zobacz wszystkie opinie (36) o tym lekarzu