Klinika okulistyczna Optegra w Łodzi

(7 opinii)

Klinika Okulistyczna Optegra w Łodzi jest częścią międzynarodowej sieci ośrodków okulistycznych Optegra, w skład której wchodzą wysokospecjalistyczne Kliniki Okulistyczne w Europie. Kliniki w Polsc... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Klinika okulistyczna Optegra w Łodzi

Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Klinika Okulistyczna Optegra w Łodzi jest częścią międzynarodowej sieci ośrodków okulistycznych Optegra, w skład której wchodzą wysokospecjalistyczne Kliniki Okulistyczne w Europie.

Kliniki w Polsce: Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Szczecin, Katowice, Rzeszów, Lublin.

Kliniki w Czechach: Praga, Ostrawa, Brno, Czeskie Budziejowice i Tabor

Kliniki w Wielkiej Brytanii: Birmigham, Londyn, Manchester, Yorkshire, Sollent, Surey

Eksperci w swojej dziedzinie, cieszący się renomą i jedni z najlepszych w branży - lekarze, pielęgniarki oraz optometryści tworzą zespół specjalistów Optegra. Dzięki najwyższym kwalifikacjom i pełnemu zaangażowaniu zapewniają Pacjentom doskonałą jakość leczenia.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Napisz pierwszą opinię

Jesteś już po wizycie u Klinika okulistyczna Optegra w Łodzi? Daj znać, co myślisz. Inni pacjenci będą wdzięczni za pomoc w wyborze najlepszego specjalisty.

Dodaj swoją opinię
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Magdalena Pilas-Pomyklaska

  Serdecznie polecam Panią Doktor Mój Maluch miał 3 miesiące jak pierwszy raz byliśmy na wizycie Pani Doktor ma super podejście do takich Maluchów Kolejnych raz byliśmy jak Mały miał 9 miesięcy celem wykluczenia zeza Ciężko było ale dzięki empatii, profesjonalizmowi i podejściu udało się Polecam Wspaniały Lekarza


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Magdalena Pilas-Pomyklaska jaskra wrodzona

  Pani Doktor to specjalista z wyczuciem i intuicją . Polecam wszystkim . Moja córka jest prowadzona przez Panią Doktor od 10 lat i jesteśmy zadowolone . Myślę , ze jest to lekarz z powołania i z talentem od Pana Boga .


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Magdalena Pilas-Pomyklaska

  Mój syn Rafał trafił do CZMP z podejrzeniem jaskry młodzieńczej. W poradni trafiliśmy na Panią Doktor Pilas-Pomykalską. Początkowo podejmowała próby leczenia kroplami, jednak ciśnienie w oczach nie zmniejszało się. Pani Doktor zdecydowała, ze syn musi poddać się operacji. Przy tak ważnej decyzji konsultowałam to z innymi lekarzami. Byłam mile zaskoczona, gdy inni specjaliści (nawet w Rzeszowie) wypowiadali się o Pani Dr Pilas-Pomykalskiej w samych superlatywach i mówili, że "jesteśmy w dobrych rękach". W roku 2015 syn miał zabieg na jedno oko, a teraz w lutym na drugie. Operacje wykonane przez Panią Dr przebiegły pomyślnie i nie przyniosły żadnych powikłań. Wizyty kontrolne, ktore odbyliśmy po operacji, były pozytywne, ciśnienie jest w normie. Cieszę, się bardzo, że trafiliśmy na Panią Doktor, ponieważ wykazała się profesjonalizmem, odpowiedzialnością i wspaniałym fachowcem w swojej dziedzinie. Jest osobą bardzo miłą, ciepłą i opiekuńczą. Jeśli znajomi pytają o dobrego okulistę to bardzo polecam właśnie Dr Magdalenę Pilas-Pomykalską.
  Dziękuję,
  Mama Rafała


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Magdalena Pilas-Pomyklaska

  Mój syn został przez panią doktor przyjęty w CZMP w nocy i pani doktor zbadała go dwukrotnie bardzo dokładnie, dzięki czemu mogła ocenić stan jego zdrowia. Syn pokaleczony był przez szkło na twarzy i w środku oka. Następnie dokonała bardzo poważnej operacji oka i stan mojego syna jest rewelacyjny. Tylko i wyłącznie dzięki pani doktor syn widzi za co jestem jej niezmiernie wdzięczna. Z całego serca polecam panią doktor Magdalenę Pilas-Pomyklaską, ponieważ jest to osoba kompetentna, godna zaufania, czuła na cudzą krzywdę i zawsze chętnie niesie pomoc.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Magdalena Pilas-Pomyklaska

  Niestety nie podzielam opinii poprzedników. Synek obudził się z zapuchniętym, zaczerwienionym oczkiem sklejonym wydzieliną ropną. Pojechaliśmy do ICZMP na Izbę przyjęć. Godzina 6:40, więc trafiliśmy przed zmianą lekarzy. Pani Dr po nocnej zmianie była średnio zainteresowana moim dwuletnim synkiem, po którym ewidentnie było widać, że bardzo się boi. Na badanie poświęciła około 15 sekund, po czym stwierdziła, że jest do zapalenie spojówek i przepisała dwa leki, krople do oczu, które miałam podawać jednocześnie. Nie powiedziała nic więcej. Dopiero w domu, po wykupieniu leków, przeczytałam, że o ile jeden z nich jest przeznaczony do zapaleń oka u dzieci, o tyle drugi jest stanowczo nie wskazany do podawania dzieciom. Co więcej, należy odczekać co najmniej 15 min między podawaniem leków. Dopiero z internetu dowiedziałam się na jakiego rodzaju zapalenie spojówek złapało moje dziecko, bo Pani Dr nawet nie raczyła mnie poinformować. Gdybym nie przeczytała ulotek załączonych do leków mogłabym bardzo skrzywdzić własne dziecko. Szkoda, że w szpitalach dla dzieci, gdzie jedzie się z wiarą w skuteczną pomoc, można jeszcze spotkać tak nieodpowiedzialne osoby.

  dr n. med. Magdalena Pilas-Pomyklaska

  Szanowna Pani,

  Zdaję sobie sprawę, że rodzic może nie mieć odpowiedniej wiedzy medycznej, dlatego postaram się wytłumaczyć ważną kwestię leczenia okulistycznego dzieci.

  Wiele leków okulistycznych nie było objętych badaniami u dzieci ze względów proceduralnych. Zgodnie z prawem na ulotce leku musi być wówczas informacja, że taki lek nie jest zalecany u dzieci. Nie znaczy to jednak, że leku nie należy stosować w tej grupie wiekowej. Okuliści dziecięcy na całym świecie stosują wiele z tych leków (nawet u noworodków), jeśli są ku temu wskazania. Jedynie wiedza i doświadczenie w okulistyce dziecięcej pozwala na wybór bezpiecznych kropli dla malucha pomimo braku takiej rejestracji.
  Lek, który przepisałam jest stosowany u dzieci od wielu lat i nie stwierdzono jego szkodliwego działania. Zapewniam Panią, że podanie zaleconych przeze mnie kropli nie tylko nie wyrządziłoby żadnej krzywdy Pani synkowi ale umożliwiłoby szybsze wycofanie się przykrych dla niego dolegliwości.

  W przypadku jednoczesnego stosowania dwóch rodzajów kropli do oczu nie ma konieczności czekania aż 15 minut przed podaniem drugiego leku – jak Pani sugeruje. Wystarczy kilkuminutowa przerwa (4-5 min) pomiędzy lekami, o czym została Pani przeze mnie poinformowana.

  Doskonale zdaję sobie sprawę jak nieprzyjemne i stresujące jest dla małego dziecka badanie okulistyczne (zwłaszcza na ostrym dyżurze nocnym), dlatego staram się by przykre doznania trwały jak najkrócej i były dla dziecka jak najmniej odczuwalne. Dzięki 15-letniemu doświadczeniu w badaniu dzieci potrafię w krótkim czasie wykonać najbardziej bolesną część badania.

  Moją wiedzą i doświadczeniem służę pomagając małym pacjentom i ogromnie mi przykro, że wykazała Pani taki brak zaufania w stosunku do moich zaleceń.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Magdalena Pilas-Pomyklaska

  Pani Doktor jest profesjonalna, cierpliwa i ma wyjątkowo dobre podejście do dzieci. Zdecydowanie polecam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Magdalena Pilas-Pomyklaska

  Polecam. Duża wiedza i umiejętności. Nasza córka bała się badań u okulisty. Dzieki uśmiechowi i spokojowi Pani doktor już nie boi sie wizyt.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania