IDZIE WIOSNA !!! Zapraszamy na bezpieczne zabiegi liposukcji wykonywane przez najlepszych specjalistów w Polsce aparatami ACCENT PRIME i BODYJET rabaty nawet do 20 procent !!!!! prosimy o kontakt ma... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Klinika Magnuccy Medycyna i Estetyka

3 Maja 34

40-097, Katowice, śląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 663...

O nas

IDZIE WIOSNA !!! Zapraszamy na bezpieczne zabiegi liposukcji wykonywane przez najlepszych specjalistów w Polsce aparatami ACCENT PRIME i BODYJET rabaty nawet do 20 procent !!!!! prosimy o kontakt mailowy bezpłatne konsultacje wysłanych zdjęć profilowych..!!!

KLINIKA MAGNUCCY MEDYCYNA I ESTETYKA tuż przy Galerii Katowickiej w samym sercu Katowic.
Serdecznie zapraszamy do naszej nowoczesnej Kliniki w której łączymy najwyższe kompetencje w zakresie ginekologii, położnictwa, urologii, okulistyki, chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, neonatologii, pediatrii, dietetyki i wielu innych specjalności medycznych.
Dysponujemy urządzeniami i zabiegami dostępnymi tylko w kilku miejscach w kraju. Naszą ofertę kierujemy m.in. do Pacjentek z poronieniami nawykowymi i niewyjaśnioną niepłodnością. Mogą być Państwo pewni, że bez względu na potrzebę czy problem, z którymi się do nas zwracacie, pomożemy szybko i skutecznie, dobierając najwłaściwszy dla Państwa leczenie i zabieg.
Naszą dewizą w pracy zawodowej jest profesjonalizm. Ogromne znaczenie ma dla nas rozmowa i bezpośredni kontakt z Pacjentem. Zawsze staramy się wysłuchać i udzielić jak najwięcej informacji. Kochamy swoją pracę... Radość i uśmiech drugiego człowieka daje nam wiele wzruszeń.
Stworzona dla osób ceniących komfort, profesjonalizm, a przede wszystkim poszukujących zabiegów z zakresu medycyny estetycznej na najwyższym, światowym poziomie. Każdy, kto odwiedzi Klinikę, poczuje magię tego miejsca – tutaj zaczyna się piękno.
W bogatej ofercie Kliniki szczególnie polecamy:
GINEKOLOGIA:
- CENTRUM LECZENIA PORONIEŃ
- Badania USG 3D/4D Prenatalne;
- KTG;
- Prowadzenie ciąż powikłanych.
- Nieoperacyjne leczenie nietrzymania moczu i obniżenia narządu rodnego technologia HIFU Ultra Vera, laser - Mona Lisa RF Eva.
-Liposukcja Accent Prime Body Jet
- Diagnostyka nowotworowa szyjki macicy TRUSCREEN
- Okulisyka - pełen zakres
- Neonatologia.
- Pediatria.
- Neurologia.
- Kardiologia.
- Seksuologia.
- Chirurgia plastyczna
- Medycyna Estetyczna
- Dietetyka

Nasza oferta

Ginekologia, ginekologia estetyczna, urologia, urologia estetyczna dermatologia, dermatoskopia, okulistyka, okulistyka estetyczna, chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna, ortopedia, rehabilitacja medyczna.

Nasz sprzęt

 • ACCENT PRIME
 • HISTEROSKOPIA STORZ ERBE
 • BLEFAROPLASTYKA PLEXR
 • HIFU ULTRAVERA
 • EVA RF
 • MONA LISA
 • BODY JET
 • SMART GRAFT
 • NÓŻ RF EllMAN
 • USG VOLUSON
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Aleksandra Dorota Wolnicka

  Chirurg Plastyczny, Chirurg, Lekarz Medycyny Estetycznej, lek.

  • A
   Lokalizacja: Szpital GeoMedicalUsługa: konsultacje z zakresu chirurgii plastycznej

   Pani Doktor jest bardzo sympatyczna i niezwykle prosjonalna. Ośmiela nawet strachliwych pacjentów i wszystko merytorycznie tłumaczy.
   Bardzo polecam .

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital GeoMedicalUsługa: podejrzenie raka kolczystokomórkowego

   Na wizycie w dniu 17.09 otrzymałam wyczerpujące informacje na temat zabiegu. Pani doktor wzbudziła moje zaufanie co do dalszego leczenia.
   Natomiast jestem rozczarowana i zaniepokojona, że trzeba czekać aż miesiąc na pobranie wycinka i potem przedłużający się termin kolejnego zabiegu.
   Otrzymałam specjalnie do tego szpitala pilne skierowanie ze Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, gdzie rekomendowano szybką profesjonalną terapię, tak ważną w mojej sytuacji zdrowotnej (czerniak - 2017r)
   Pozdrawiam, Anna Ł.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Justyna Chmielińska

  Ortopeda, lek.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Klinika Magnuccy Medycyna i EstetykaUsługa: konsultacja reumatologiczna

   ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
   jestem bardzo zadowolona z wizyty, wszystko załatwione szybko i sprawnie, w miłej atmosferze.
   miejsce godne polecenia

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Klinika Magnuccy Medycyna i EstetykaUsługa: konsultacje ortopedyczne

   Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Dowiedziałem się jak powinno przebiegać dalsze leczenie. M. Kudła.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Aleksandra Termin-Pośpiech

  Pediatra, dr n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Klinika Magnuccy Medycyna i Estetyka

   Szczerze mogę powiedzieć, że Pani Doktor jest wspaniałym pediatrą. Mieliśmy ogromne szczęście, że kiedy nasza córka pojawiła się na świecie to trafiliśmy właśnie na Panią Doktor. Cudowne podejście do dzieci i rodziców. Chętnie odpowiada na nasze pytania i rozwiewa nasze wątpliwości których jako młodzi rodzice mamy sporo. Zawsze profesionalna, życzliwa, pomocna, przy tym uprzejma i uśmiechnięta.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Z pełnym przekonaniem polecam każdemu rodzicowi Panią Doktor. Najlepszy pediatra jakiego spotkałam w ciągu 7 letniej kariery mamy. Zawsze trafna diagnoza, zawsze prawidłowo dostosowane leczenie. Bardzo dobre podejście do małego pacjenta. Korzystam z porad Pani Doktor od ok. 5 lat zawsze profesjonalna, uprzejma, cierpliwie tłumaczy zalecenia i stan zdrowia pacjenta. Bardzo dziękujemy za wspaniałą opiekę lekarską.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Bartosz Binek

  Urolog, lek.

  • L
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Klinika Magnuccy Medycyna i Estetyka

   Bardzo dobry lekarz. Stresowałem się pierwszą wizytą ale pan doktor szybko mnie uspokoił i wyjaśnił na czym bd polegać badanie , usg przebiegło bez boleśnie , na pewno w razie potrzeby umówię się na kolejna wizytę i bd polecał .


 • Anna Cygal

  Ginekolog, Endokrynolog, Lekarz Medycyny Estetycznej, dr n. med.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Klinika Magnuccy Medycyna i EstetykaUsługa: prowadzenie ciąży

   Pani Doktor jest bardzo miłą i sympatyczną osoba. Wizyta przebiega w przyjemnej atmosferze, jest konkretna i rzeczowa. Pani Doktor zawsze odpowie na każde pytanie, rozwieje wątpliwości. Jesteśmy zadowoleni z prowadzenia naszej ciąży. Jest to lekarz godny polecenia.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Klinika Magnuccy Medycyna i EstetykaUsługa: kontrola w ciąży

   Pani doktor jest najlepszym ginekologiem na którego trafiłam. Prowadzi moja druga ciąże. Jest konkretna i z zaangażowaniem wykonuje swoją prace. Polecam z całego serca ????

  Zobacz wszystkie opinie (33) o tym lekarzu


 • Wioletta Rozmus-Warcholińska

  Ginekolog, dr n. med.

  • J
   Lokalizacja: Genom

   Do Pani Doktor trafiliśmy ze skierowaniem na echo serduszka z powodu podejrzenia ZD. Pierwsze i drugie badanie prenatalne było zarówno dla mnie jak i dla męża traumatyczne (odbywało się w innej klinice). Powtórzyliśmy drugie badanie w Genomie tyle że u innej Pani Doktor i było dobrze. Teraz jak trafiliśmy na Panią Doktor Rozmus-Warcholińską jesteśmy z mężem pod ogromnym wrażeniem. Bardzo empatyczna, życzliwa osoba, która wszystko tłumaczy, cierpliwie opowiada i potrafi uspokoić nawet tak przestraszonych rodziców jak my, którzy w innej klinice zostali potraktowani tak okropnie, że mają uraz do lekarzy. Okropnie żałuje, że wcześniejszych badań prenatalnych nie wykonywała Pani Doktor. Myślę, że napisać, że polecamy z całego serca to i tak za mało. Dziękujemy!

  • L
   Lokalizacja: Klinika Magnuccy Medycyna i EstetykaUsługa: USG, USG serca prenatalne

   Byliśmy u Pani Doktor na badaniach prenatalnych w pierwszym trymestrze ciąży. Bardzo cierpliwa, spokojna osoba, która potrafi dokładnie wytłumaczyć i opowiedzieć co widzi podczas badania USG. Bardzo Nas uspokoiła. Widać że to co robi wykonuje z pasją, ponieważ cały czas była uśmiechnięta podczas badania gdy pokazywala nam naszego dzidziusia. Wiemy, że badanie w drugim i w trzecim trymestrze również wykonamy u Pani Doktor. Z czystym sercem i sumieniem mogę polecić Panią Doktor Wiolette Rozmus-Warcholińską.

  Zobacz wszystkie opinie (43) o tym lekarzu


 • Bartosz Hubicki

  Psycholog, Seksuolog, Psychoterapeuta, mgr

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Klinika Magnuccy Medycyna i Estetyka

   Wizyta była bardzo profesjonalna. Seksuolog miał świetne podejście, Udzielił mi odpowiednich wskazówek co do dalszego przebiegu terapii.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Klinika Magnuccy Medycyna i EstetykaUsługa: konsultacja seksuologiczna

   Wizyta przebiegla w dobrej atmosferze. Pan doktor wykazal sie szeroką wiedzą i zaangazowaniem. Mysle ze mogę szczerze polecić.

   Ps. Pani w rejestracji bardzo sympatyczna.


 • Michał Żorniak

  Gastrolog, Internista, dr n. med.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Klinika Magnuccy Medycyna i EstetykaUsługa: konsultacja gastrologiczna

   Rzetelnie przeprowadzony wywiad i badanie USG, bez pośpiechu, życzliwe wyjaśnienie prawdopodobnych przyczyn dolegliwości.

  • Lokalizacja: Klinika Magnuccy Medycyna i EstetykaUsługa: konsultacja internistyczna

   Pan doktor jest bardzo rzeczowy, poświęcił dziadkowi dużo czasu. Powiedział co robić dalej. Ogólnie zajął się dziadkiem bardzo dobrze i potraktował go "po ludzku". Lekarz godny polecenia.


 • Sabina Dziarmaga

  Psychoterapeuta, Psycholog,

  • M

   Pani Sabina to przemiła osoba, która uważnie słucha oraz potrafi z rozmowy wychwycić najcenniejsze informacje, dzięki którym można określić przyczyny problemu, a następnie znaleźć jego rozwiązanie. Jest uczciwa, profesjonalna i doświadczona. Zna wiele metod radzenia sobie z różnymi sytuacjami - do dzisiaj kilka z nich stosuję. Podchodzi do pacjenta bardzo indywidualnie, z otwartą głową. Polecam z całego serca.

  • A
   Lokalizacja: AltermedUsługa: silne stany depresyjne

   Pani Sabinie daję 5 gwiazdek.
   Uważam się za wymagającego pacjenta. Zanim trafiłam na Panią Sabinę byłam u innych psychologów, którzy nie spełnili moich oczekiwań. Z Panią Sabiną pozostaję już ponad rok. Uważam, że to bardzo kompetentna osoba, która nieustannie zwiększa swoje umiejętności terapeutyczne. Dzięki terapii wiele się nauczyłam i potrafię stosować tę wiedzę na co dzień, co kształtuje całe moje życie. Cieszę się, że mogę rozkwitać (!) pod okiem tak dobrego specjalisty.
   Polecam sprawdzić samemu :)

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Piotr Surmiak

  Neonatolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w KatowicachUsługa: przedwczesne narodziny dziecka

   Polecam z całego serca. Pan doktor tuż po urodzeniu przedwcześnie mojej córki w 31 tygodniu ciąży zrobił wszystko co w jego mocy. Obecnie córka ma prawie dwa lata i wszystko jest w porządku. Cieszę się że trafiłam na Pana doktora. Dziękujemy za opiekę.

  • B
   Lokalizacja: Klinika Magnuccy Medycyna i Estetyka

   Najlepszy lekarz jakiego poznalismy, byl przy narodzinach naszego syna,super podejscie do malego pacjenta

  Zobacz wszystkie opinie (48) o tym lekarzu