Klinika Ginekologii i Położnictwa

(1658 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Klinika Ginekologii i Położnictwa

Chałubińskiego 3

50-368 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Iwona Wrzecionek (Domagała)

  Ginekolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Zdrowia MedfeminaUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Pani doktor wprowadza bardzo komfortową atmosferę w gabinecie. Czułam się w pełni zaopiekowana. Bardzo ludzkie i życzliwe podejście do pacjentki i oczywscie dobra diagnoza. Polecam!

  • M
   Lokalizacja: Centrum Zdrowia MedfeminaUsługa: Inny

   Zupełnie przez przypadek udało mi się trafić do Pani doktor - teraz już wiem, że nie był to przypadek i najwyraźniej tak musiało być! Trudno wyrazić słowami wdzięczność za ogromną pomoc, zaangażowanie i wsparcie przy prowadzeniu mojej ciąży. Dzięki Pani doktor dowiedzieliśmy się, że nasz synek będzie wymagał specjalistycznego leczenia i mogliśmy się już na to przygotować kilka miesięcy przed planowanym porodem. Zostaliśmy odpowiednio pokierowani - udało się zorganizować niemożliwe rzeczy w trudnym czasie z koronawirusem, sami byśmy sobie na pewno nie poradzili. Polecam z całego serca - takiego lekarza z powołania ze świecą szukać

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu


 • Mateusz Skiba

  Ginekolog, lek.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MedPoint Centrum MedyczneUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Bardzo polecam Pana Doktora, człowiek bardzo miły i sympatyczny, lekarz z powołania. Prowadził moją pierwszą ciążę, gdzie każda wizyta odbywała się z wielkim zaangażowaniem, bez presji czasu i w bardzo przyjaznej atmosferze. Pan Doktor ma bardzo profesjonalne podejście do pacjentki, jest dokładny, starannie przeprowadza badania, odpowiada na pytania, rozwiewa wątpliwości i wszystko dokładnie wyjaśnia.
   Zdecydowanie polecam !

  • N
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   To była moja druga wizyta u Pana doktora w publicznej przychodni na Psim Polu. Trafiłam tam z polecenia znajomej, która wskazała doktora jako tego, który fachowo i rzeczowo podchodzi do problemu. Profesjonalnie docieka przyczyn złego samopoczucia i zleca badania hormonalne zanim podejmie leczenie, co uważam za bardzo rozsądne i wartościowe podejście do zdrowia pacjentki.

   Można powiedzieć, że była to rutynowa wizyta kontrolna, natomiast od kilku miesięcy borykam się z przewlekłym bólem po prawej, dolnej stronie brzucha w okolicy przydatków i wyrostka. Moja internistka nie wyklucza powiązania tego bólu z kręgosłupem. Jednak zaleciła mi wykluczyć najpierw wszelkie czynniki wewn., które mogą powodować ból.
   Dzień wcześniej byłam na usg brzucha i osoba, która je wykonała stwierdziła, że widzi na moim prawym jajniku sporą torbiel i zachęciła mnie do szybkiej konsultacji ginekologicznej.

   W gabinecie zaczęłam swoją wypowiedź od obrazu usg i towarzyszącego mi na co dzień bólu. Pan doktor od początku wizyty nawet na mnie nie spojrzał, nie zapytał z czym przychodzę, a moją pierwszą wypowiedź skwitował zdaniem "Pani nie jest pacjentką bólową". Od razu poczułam się oceniona, mój problem został zbagatelizowany. Kompletny brak szacunku i zainteresowania, lekarz nie zapoznał się z wywiadem, który zebrał na pierwszej wizycie.

   Badanie wziernikiem było nieprzyjemne, pan doktor nie wykonał cytologii, którą przed chwilą zalecił, bo okazało się, że poprzednia wskazywała obecność stanu zapalnego. Horror zaczął się na kozetce, kiedy pan doktor zaczął naprawdę intensywnie uciskać prawą stronę mojego brzucha, co oczywiście wywołało u mnie ból. Odpowiedziałam twierdząco na pytanie, czy to boli i w odpowiedzi usłyszałam "ee wcale nie boli". Kompletny brak empatii, poważania. Zero zaangażowania, wyjaśnień, albo przynajmniej zapewnienia, że przeprowadzone badanie nie wskazuje na jakieś poważne dolegliwości ginekologiczne.
   Potem było bardzo nieprzyjemne i bolesne jak nigdy badanie usg transwaginalne, które z pewnością zostawi we mnie traumę na całe życie podobnie jak ta cała wizyta.
   Na koniec pan doktor próbował dociec jakiejś innej przyczyny tego bólu (bardzo lekceważąco i na "odczep się") -opukał mi nerki mocniej niż kiedykolwiek zrobił to każdy, inny lekarz.
   Rzucał jakieś pytania dotyczące historii chorób w rodzinie, gdzie odpowiedź na nie pewnie by znalazł w mojej karcie i to nie był dobry moment i sposób na komunikowanie się z pacjentką.

   Na koniec zapytałam, czy faktycznie nie ma tam tej torbieli, doktor raczył w ogóle po raz pierwszy obejrzeć usg z którym przyszłam i powiedział, że on nie widzi żadnej torbieli i że może ktoś kto zrobił usg zmierzył cały jajnik, a nie żadną torbiel. Świetnie- w takim razie może warto byłoby porównać jedne parametry z drugimi i stwierdzić, czy to faktycznie mogło mieć miejsce.
   Zaniepokoiły go moje długie i nieregularne cykle, które oczywiście wymagają jakichś badań hormonalnych, na które skierowania nie dostałam. Tylko na prolaktynę i TSH, które jak mówiłam doktorowi, a mnie nie słuchał dopiero co robiłam i wyszło w prawidłowym zakresie.
   Zalecił ponowne usg między 3, a 5 dniem cyklu (którego nie mogę wykonać w nft-owskiej placówce bez kolejki- oczywiste, doktor gdyby był bardziej zaangażowany mógłby mnie zaprosić do swojego prywatnego gabinetu np. na takie badanie), żeby porównać obraz jajnika i stwierdzić, czy są tam jakieś zmiany. Oczywiście cały czas jego ton wskazywał na to, że ja doskonale powinnam wiedzieć, w jakim momencie cyklu robi się usg, żeby potwierdzić lub wykluczyć PCOS. Oczywiście zero jakiejkolwiek wypowiedzi i informacji na temat tej choroby, wyjaśnień, komunikacji, rozmowy, nic.

   Przyszłam do pana doktora zestresowana, próbująca dociec co mi dolega, otwarta na dalszą diagnostykę. Wyszłam z poczuciem, że ktoś ma mnie za wariatkę, wyżył na mnie swoje frustracje i nie udzielił mi żadnej pomocy, wsparcia, nie wykazał troski o stan mojego zdrowia. Jest mi bardzo przykro, że pan doktor potraktował mnie w tak obcesowy sposób, wręczając mi usg i wynik poprzedniej cytologii powiedział "zdjęcie i wynik do kolekcji". Szanowny Panie Skiba- ja nie tworzę żadnej kolekcji ani albumu, nie mam w planach otwarcia galerii, a chciałabym się dowiedzieć co mi dolega i jak to leczyć. Jego zalecenia uznaję za słuszne, logiczne i racjonalne, ale co z tego jeśli nastawienie lekarza daje do zrozumienia, że nie obchodzi go to, co ja dalej zrobię ze wszystkimi informacjami które mi przekazał.
   Uciekłam z gabinetu ze łzami w oczach. Wierzę, że pan doktor ma ogromną wiedzę i wie, jak prowadzić takie pacjentki jak ja, dlatego tym bardziej mi przykro, że zostałam tak potraktowana. Nie jestem zadowolona z takiego obrotu spraw i opisywanie tej sytuacji nie sprawia mi żadnej satysfakcji. Wierzyłam, że dr Skiba będzie moim ginekologiem (nieważne czy prywatnie, czy na NFZ), ale teraz nie wiem czy jest jakiś sposób, by naprawić to, co się stało.

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Mateusz Strózik

  Ginekolog, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Pan Doktor jest bardzo sympatyczny i kulturalny, merytorycznie odpowiada na wszystkie pytania, tłumaczy po kolei co będzie wykonywać, badanie przeprowadzone bardzo delikatnie. Zdecydowanie polecam!

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Byłam pierwszy raz, Pan Doktor wszystko dokładnie wyjaśnił bez pytania. Badania wykonane w sposób delikatny i dokładny. Profesjonalne podejście do pacjenta i przyjazna atmosfera. Polecam!!

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Bogusław Pałczyński

  Ginekolog, dr n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny Bogusław PałczyńskiUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Lekarz z dużym doświadczeniem i wiedzą. Precyzyjnie wyjaśnił powód dolegliwości i sposób leczenia. Polecam!

  • H
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny Bogusław PałczyńskiUsługa: konsultacja ginekologiczna + USG

   Pan dr Pałczyński to świetny specjalista, z ogromnym doświadczeniem. Od wielu lat jestem pacjentką,polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (182) o tym lekarzu


 • Karolina Panek - Laszczyńska

  Ginekolog, lek.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno- PołożniczyUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Najlepsza Pani Doktor. Ogromne zaangażowanie, wiedza, empatyczne podejście do Pacjenta. Polecam serdecznie

  • O
   Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno- PołożniczyUsługa: Konsultacja antykoncepcyjna pierwsza

   Pani Doktor naprawdę godna polecenia, wszystko dokładnie tłumaczy, o wszystko pyta, badanie wykonane szczegółowo i delikatnie. Wizyta przebiegła bez zastrzeżeń.

  Zobacz wszystkie opinie (33) o tym lekarzu


 • Grzegorz Myszczyszyn

  Ginekolog, dr n. med.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno- PołożniczyUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Rzeczowy i konkretny lekarz. Byłam pierwszy raz i na pewno wrócę leczyć się u Pana Doktora. Dba o dobro pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

  • K
   Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno- PołożniczyUsługa: Inny

   Jestem bardzo zadowolona, bardzo dobry lekarz, wszystko spodobało się . Wszystko mi wytłumaczył i cierpliwie odpowiedział na pytania .

  Zobacz wszystkie opinie (598) o tym lekarzu


 • Piotr Kwoka

  Ginekolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Pan Piotr jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. Badanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze bez żadnego dyskomfortu. Wszytko podczas badania było bardzo dokładnie wytłumaczone.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Fajne podejście do pacjenta, pomaga odstresować się podczas wizyty. Delikatnie i szczegółowo przeprowadzone badania.

  Zobacz wszystkie opinie (173) o tym lekarzu


 • Małgorzata Kowalska

  Ginekolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: USG II trymestru

   W ciąży byłam 3 razy na usg u Pani doktor. Bardzo dobrze wspominam te wizyty, były bardzo szczegółowe, wszystko dokładnie Pani doktor tłumaczyła. Podniosła na duchu , że torbiel w główce synka się wchłonie i miała rację. Teraz maluch ma 9 miesięcy jest zdrowy, a ja każdej kobiecie polecam Panią doktor .Z całego serca dziękuję za te wizyty usg:)

  • A
   Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: USG I trymestru

   Odbyłam u Pani doktor badania prenatalne. Wszystko odbyło się w miłej atmosferze,badanie przeprowadzone w sposób profesjonalny. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (42) o tym lekarzu


 • Justyna Surdyka

  Ginekolog, lek.

  • G
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno - PołożniczyUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Cała wizyta przebiegła całkowicie prawidłowo. Pani Doktor wysłuchała moich wszystkich zmartwień. Zamiast przepisywać kolejne leki "w ciemno" Pani Doktor wykonała odpowiednie badanie, aby zdiagnozować co mi dolega. Tak dokładna rozmowa z lekarzem to już rzadkość a Pani Doktor zdecydowanie należy do osób rzetelnych i poświęcających odpowiedni czas pacjentowi. W pełni polecam Panią Doktor!

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno - PołożniczyUsługa: konsultacja położnicza

   Pani Doktor wg mnie prowadzi ciążę wzrorcowo. Po każdej wizycie znam dokładny plan działania do czasu kolejnej. Nie mam uwag do przebiegu wizyt. Polecam wymagającym

  Zobacz wszystkie opinie (375) o tym lekarzu


 • Agnieszka Czajkowska

  Położna/Położny,

  • B
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Do szkoły rodzenia p. Agnieszki Czajkowskiej zapisał nas mój mąż. Popołudniowo - wieczorny elastyczny grafik pozwala uczestniczyć w zajęciach nawet wciąż aktywnym zawodowo przyszłym mamom oraz pracującym tatusiom. Warto zauważyć, że p.Agnieszka bardzo angażuje mężczyzn podczas zajęć i bardzo podkreśla ich ważną rolę oraz uświadamia, że muszą być odpowiedzialni nie tylko jako ojcowie, ale również jako partnerzy dla przyszłej, a później dla młodej matki. Na zajęciach p.Agnieszka dała się poznać jako konkretna osoba z dużą wiedzą, z której podczas omawiania kolejnych tematów przekazywała nam to, co najważniejsze. Dała nam dużo praktycznych porad i zawsze zachęcała do zadawania pytań i dzielenia się własnymi spostrzeżeniami. Jednak najbardziej doceniłam p.Agnieszkę już po porodzie, gdy po wyjściu ze szpitala potrzebowałam fachowego wsparcia. Jej pomoc okazała się bezcenna, a ja w razie czego wiem, że mam się do kogo zwrócić o radę w pierwszych miesiącach życia mojego synka. Bardzo polecam wszystkim przyszłym rodzicom debiutantom poznanie p.Agnieszki Czajkowskiej i skorzystanie z jej wiedzy, doświadczenia, empatii i poczucia humoru.

  • N

   Korzystałam z usług Pani Agnieszki zarówno w ramach szkoły rodzenia (NFZ), jak i prywatnie w ramach poradni laktacyjnej i szczerze polecam! W ramach szkoły rodzenia poruszana tematyka była bardzo szeroka i dotyczyła wielu aspektów włączając nawet komórki macierzyste (o ile pamiętam tematów było ok 25-30). Dodatkowo Pani Agnieszka zachęcała do udziału w warsztatach z pierwszej pomocy (poza szkołą rodzenia) i zawsze odpowiadała na zadane pytania. Jeszcze po porodzie jak miałam pytanie zadzwoniłam do Pani Agnieszki i udzieliła mi wyczerpującej porady. Dodam, że po porodzie nie była moją położną! Mniej istotne, ale w ramach szkoły rodzenia dostaliśmy też praktyczne gratisy, które o dziwo wykorzystuję (a słyszałam, że nie każda szkoła rodzenia ma takie możliwości). Zakładam jednak, że to zależy od sponsorów w danym momencie. Bardzo pozytywne wrażenie jakie uzyskałam po szkole rodzenia skłoniło mnie do skorzystania z usług P. Agnieszki jako doradcy laktacyjnego (prywatnie). I znów pozytywne zaskoczenie. W czasie wizyty córka została dokładnie obejrzana (lepiej niż przez moją położną!) i przeprowadzony został dokładny wywiad. Od razu zidentyfikowano kilka drobnych problemów i otrzymałam poradę co z tym zrobić. Następnie przeszliśmy do problemów laktacyjnych. Ponieważ po porodzie nie miałam dość mleka córka była karmiona sztucznym mlekiem. Niestety w efekcie miałam problem z przejściem na pierś co było dodatkowo utrudnione niskim przyrostem wagi córki. P. Agnieszka rozpoczęła od praktycznego przystawienia córki do piersi, a następnie opracowała plan działania. Przyznam, że przez niski przyrost masy córki trochę trwało pełne przejście na pierś ale się udało i było warto się przemęczyć a teraz córka przybiera już dobrze. Co ciekawe w moim przypadku zakończyło się na tylko jednej prywatnej wizycie! Resztę udało się załatwić przez telefon choć oczywiście rozumiem, że dużo zależy od konkretnego przypadku i planu działania! Zastanawiam się jednak czy inna poradnia laktacyjna tak by do tego podeszła. Podsumowując szczerze polecam i chętnie przyznałabym p. Agnieszce 6 gwizdek.
   Mama Oliwki

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania