Klinika dla Zwierząt Bernard

(48 opinii)

Klinika czynna CODZIENNIE 7-22, w niedzielę i swięta również 7-22 Priorytetem naszej działalności jest niesienie pomocy Państwa pupilom. Wiemy ile radości przynosi widok zdrowego zadowolonego zwier... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Klinika dla Zwierząt Bernard

Generała Jarosława Dąbrowskiego 60, Górna

93-208, Łódź, łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Klinika czynna CODZIENNIE 7-22, w niedzielę i swięta również 7-22
Priorytetem naszej działalności jest niesienie pomocy Państwa pupilom. Wiemy ile radości przynosi widok zdrowego zadowolonego zwierzęcia. Machający ogonem szczęśliwy pies, mruczący z zadowolenia kot czy skaczący i śpiewający ptak, jest jak balsam na serce każdego właściciela. Niestety nie zawsze tak jest, zdrowie naszych pupili czasami podupada. Choroba, a za nią idące ból i cierpienie ,łamie serce opiekunowi.
Rozumiejąc to doskonale w tych ciężkich dla nich momentach jesteśmy gotowi służyć nie tylko radą, ale i pomocą. Dlatego stworzyliśmy nowoczesną klinikę weterynaryjną, w pełni wyposażoną w specjalistyczny sprzęt umożliwiający szybka diagnostykę. Doświadczenie i wiedza jak i profesjonalizm pracujących tu lekarzy gwarantują powodzenie w terapii.
Klinika dla Zwierząt Bernard powstała w 1992 roku, kilkakrotnie zmieniała miejsce działalności. W obecnym miejscu na ul Jarosława Dąbrowskiego 60 jesteśmy od 1994 roku.

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jaromir Młynarski

  Weterynarz, lek. wet.

  • B
   Lokalizacja: Klinika dla Zwierząt BernardUsługa: diagnostyka chorób zwierząt

   Leczę swoje zwierzęta u Pana Doktora od 20 lat ! To wystarczający czas bym miała pewność, iż to niezwykle kompetentny, życzliwy i oddany pacjentom Lekarz! Polecam go wszystkim! Ostatnio mimo epidemii dzielnie walczył o życie naszej kotki. Dziękuję raz jeszcze za okazaną pomoc.

  • R
   Lokalizacja: Klinika dla Zwierząt BernardUsługa: leczenie złamań u zwierząt

   Bardzo dziękujemy za właściwą diagnozę i uniknięcie nie potrzebnej jak się okazało amputacji łapki naszego kota. Niestety nigdzie w okolicy nikt nie chciał się podjąć ratowania łapy. Bardzo polecam dr Młynarskiego to bardzo dobry chirurg i ortopeda!

  Zobacz wszystkie opinie (49) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania