Klinika Dentystyczna BODENT

Klinika Dentystyczna BODENT

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Klinika Dentystyczna BODENT jest miejscem, w którym doświadczony zespół lekarzy i asystentek przywraca zdrowie, funkcję i estetykę zębów małych i dorosłych Pacjentów oferując pełen zakres usług stomatologicznych.

Dr Bogdan Dmochowski, właściciel kliniki z ponad 25 letnią praktyką zawodową nadzoruje rozwój i edukację całego zespołu medycznego. Dba o najwyższą jakość wykonywanych procedur medycznych. Stosowanie tych zasad pozwala na udzielanie Pacjentom gwarancji na wykonane zabiegi z zakresu implantologii, protetyki oraz stomatologii zachowawczej.
W klinice stosujemy jedynie sprawdzone i certyfikowane produkty oraz korzystamy z najnowszych rozwiązań klinicznych
i technologicznych.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

Klinika Dentystyczna BODENT
Sybiraków 5 lok. 6, 18-400 Łomża
Klinika Dentystyczna BODENT logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (45)

Ogólna ocena

  R
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Bogdan Dmochowski konsultacja implantologiczna

  Dr. Dmochowski to specjalista nr 1. Klinika i Dr zajmują się implantologią i protetyką, ja zaufałem i w Bodent kontynuuję leczenie. Polecam.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Monika Ostalska Inny

  Wizyta została odwołana, gdyż pani doktor przyjęła mnie wcześniej z życzliwością i zrozumieniem, miałam dwa zęby do wyrwania z poważnymi zmianami nieczekajacymi zwłoki, była to pilna sprawa, gdyby nikt mi nie pomógł mogłoby się skończyć tragicznie, ale doktor ostalska zapobiegła przyjęła w dniu 3pazdz.2022r. pojawienia się, natychmiast wykonała zabieg chirurgiczny bez komplikacji, profesjonalnie i z empatia, asystentka była równie pomocną i empatyczna, jestem wdzięczna za udzielenie pierwszej pomocy, skorzystam jeszcze nie raz z usług kliniki, w styczniu już mam umówiona wizytę w celu kontynuacji leczenia. Pozdrawiam Genowefa Raś z Łomży.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Monika Ostalska Inny

  Dziekujemy Pani Dr. Monice ktora pomogla mamie majac umowina jedynie wizyte konsultancyjna i byla w stanie zajac sie mama z bolem zeba i przeprowadzic leczenie kanalowe tego samego dnia. Pelen profesjonalizm oraz swietne podejscie do pacjenta!

  R
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Monika Ostalska Inny

  Dobry kontakt z pacjentem. Pani Doktor bardzo szczegółowo wyjaśnia proces przebiegu leczenia. Przyjazna atmosfera.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Igor Chmielewski

  Byłam u doktora na usunięciu zęba, szybko poszło.. Myślałam, że będzie gorzej, ale doktor mnie zagadał i wyrwał zęba. Obyło się bez bólu.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Monika Ostalska

  Miałam leczone zęby kanałowo pod mikroskopem, nie wszystko widać gołym okiem. Dobrze, że w klinice mają takie sprzęty. Pani Monika elegancko wyleczyła mi ząb i w końcu przestał mi dokuczać.

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Monika Ostalska

  Leczyłam u doktor Moniki nadwrażliwość zębów, to nie jest przyjemne jak czuje się ból kiedy się je zimne lub ciepłe potrawy. Na górnych jedynkach miałam przebarwienia i pani stomatolog je usunęła. Teraz częściej się uśmiecham :) Po leczeniu nadwrażliwości poczułam dużą ulgę, mogę bez obaw jeść i zimne i gorące dania :) Dziękuje.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Bogdan Dmochowski

  Jeśli chodzi o stomatologię to doktor Dmochowski to numer jeden w całej Łomży. Śmiało można się zapisywać jak ktoś ma problemy z estetyką zębów. Doktor wykonuje zabiegi ze stomatologii estetycznej.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Bogdan Dmochowski leczenie kanałowe

  Cieszę się,że trafiłem do dr Dmochowskiego, profesjonalna robota. Szkoda tylko, że długo trzeba czekać na termin wizyty.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Monika Ostalska wymiana plomb

  Zgłosiłam się na wymianę plomb, bo mi się kruszyły poza tym niektóre miałam jeszcze w ciemnym kolorze, więc jak się szerzej uśmiechałam było je widać. Teraz mam wszystkie w jasnym kolorze.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania