Jol-Med

(3 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Jol-Med

Centralna 23b/1

44-240 , Żory , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
3 opinie

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Bartosz Czuba Inny

  Pan Doktor prowadził moją ciążę. Zdecydowałam się na prowadzenie ciąży u Pana Doktora po pozytywnych odczuciach mojej siostry. Ja również jestem bardzo zadowolona z usług Doktora. Zawsze szczegółowo odpowiadał na moje pytania. Doktor jest bardzo miły i czuły, a przy tym profesjonalny. USG wykonywane bardzo dokładnie i na nowoczesnym sprzęcie. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Bartosz Czuba Inny

  Doktora wykonywał u mnie badanie prenatalne trwało 5 minut a cała wizyta max 10min. Stwierdził NT- 2.2 i wadę serca, co jest wskazaniem Zespołu Downa. Był mało rozmowny, nieprzyjemny, nic nie wytłumaczył. Zadzwonił tydzień później z wynikami testu Papa,że konieczna jest dalsza diagnostyka bo jest duże ryzyko Trostomy 21. W międzyczasie powtórzyłam badanie USG w innym ośrodku, gdzie wszystko wyszło dobrze NT prawidłowe, serce w porządku, w dwa dni wada nie znikła, bez ryzyka zespołu. Dzidziuś urodził się zdrowy i piękny. Mam żal za sposób w jaki zostałam potraktowana zero empatii, wyczucia trudnej sytuacjii.
  Pomimo tytułu naukowego i wieloletniej praktyki bardzo pochopna diagnoza bez sprawdzenia wszystkiego zanim coś takiego powie się ciężarnej matce. Zamiast cieszyć się ciążą do samego końca rozmyślałam i martwiłam się, na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Rafał Woźnikowski Inny

  Trafiłam do pana doktora na badania prenatalne. Wizyta była krótka ale bardzo rzeczowa. Przyszłam do doktora z ogromnym stresem, gdyż mój lekarz prowadzący skierował mnie z powodu "wady" serduszka. Na szczęście wszystko okazało się dobrze. Pan doktor dokładnie opisywał każdą czynność, którą wykonywał, był zaangażowany, sumienny. Jak najbardziej polecam.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania