im. Św. Łukasza

(17 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

im. Św. Łukasza

Zbożowa 1

82-500 , Kwidzyn , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Rafał Skrajda Inny

  Lekarz z prawdziwego zdarzenia.Doktor umie słuchać pacjentów , prawidłowo postawi diagnozę.Pacjent chętnie wchodzi do gabinetu.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jerzy Stępniewicz Inny

  Diagnoza, skierowanie do szpitala, zabieg i wizyta kontrolna. Wszystko do początku do końca prowadził lek. Jerzy Stępniewicz, który w sposób konkretny udzielał niezbędnych informacji. Nie było zbędnego zastanawiania się co dalej, cały proces leczenia był bardzo klarowny. Zapamiętam tego Pana jako dobrego specjalistę oraz konkretnego człowieka.


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jerzy Stępniewicz

  Wspaniały człowiek, wybitny lekarz w specjalności urologicznej. Pan Doktor przez kilka lat monitorował przebieg schorzenia (zaniedbanego z mojej winy). We właściwym momencie przekonał mnie o konieczności wykonania zabiegu chirurgicznego nowoczesną metodą. Minęło już 2 lata i żadnych problemów. Zdecydowanie polecam.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jerzy Stępniewicz kontrola urologiczna

  Opinia zdecydowanie negatywna. Rok temu miałem płatną kontrolę USG urologiczną w Malborskiej przychodni.Po Badaniu doktor Stępniewicz napisał że pęcherz jest gładkościenny bez zmian.Po roku zacząłem sikać krwią . Po badaniu inny lekarz stwierdził guz pęcherza średnicy 7 cm. Guz wycięto lecz zbyt późno wrósł już w mięśniówkę i stał się bardzo złośliwy. Czeka mnie chemia i usunięcie pęcherza. W/g innych urologów taki guz nie mógł wyrosnąć przez rok. Wnioski wyciągnijcie sami.
  Jahoo

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Rafał Skrajda problemy zdrowotne

  Jakby wszyscy lekarze poodchodzili do pacjenta tak jak Pan doktor to nie byłby problemów z postawieniem diagnozy. Chcesz być dobrze leczony, to stań na głowie a dostań się do tego lekarza, Gwarantuję,ze nie pożałujesz.Ocena bardzo dobra to za mało . Inni lekarze powinni uczyć się od tego lekarza


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jerzy Stępniewicz choroba

  Powiem tak: gość przez duże G,pełen empatii,traktujący pacjenta podmiotowo,fachowiec wysokiej klasy.Polecam wszystkim mającym problemy ze zdrowiem w zakresie jego specjalności.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jerzy Stępniewicz

  Bardzo dobry lekarz. Mój mąż wykoncu wziął sobie do serca, to co usłyszał od Pana doktora. Wizyta była jednorazowa, ale jak bardzo pomogła to tylko my z mężem wiemy. Jeżeli kiedykolwiek zajdzie taka potrzeba, to napewno mąż wybierze doktora Stępniewicza.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jerzy Stępniewicz

  Serdecznie polecam Pana Doktora. Z profesjonalizmem oraz pełnym oddaniem podchodzi do pacjenta. Skrupulatnie rozpoznaje problem. Czuwa nad tokiem badań oraz prowadzi pacjenta przez cały proces leczenia. Specjalista w swojej dziedzinie, doskonale zna się na swoim fachu. Lekarz godny polecenia.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jerzy Stępniewicz

  Dużo musiałabym pisać aby wyrazić jak nieoceniona okazała się praca Pana Doktora. Jest specjalistą z prawdziwego zdarzenia. Nikomu nie życzę choroby, ale jeśli już coś jest nie tak, to polecam Doktora Stępniewicza z całego serca.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jerzy Stępniewicz

  Szczerze polecam, chciałbym potwierdzić powyższe opinie i również podziękować.Godny zaufania.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania