Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kętach

Sobieskiego 45

32-650 , Kęty , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grzegorz Zaliński Inny

  Lekarz z powołania:) kompetentny, rzeczowy, a jednocześnie empatyczny i wyrozumiały.
  Profesjonalista, który daje poczucie bezpieczeństwa i zrozumienia. Znakomite podejście do pacjenta, poświęca czas i cierpliwie odpowiada na zadawane pytania.
  Specjalista godny polecenia, bardzo konkretny, a do tego niezwykle uprzejmy.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Przemysław Łysek Inny

  Po odwiedzeniu wielu gabinetów ortopedycznych w tym prywatnych i usłyszeniu kilku diagnoz i sposobów leczenia (od nic Pani nie jest do natychmiastowej operacji bo grozi paraliż palców dłoni) wizyta na NFZ (po odczekaniu ładnych kilku miesięcy) u p. doktora dała mi wreszcie pełny obraz problemu, sposoby leczenia, możliwe komplikacje i sposoby życia z problemem. P. doktor zlecił konieczne badania, nie upierając się aby powtarzać badania zrobione wcześniej (RTG) gdzie indziej.
  Jestem bardzo zadowolona bo przede wszystkim dostałam jasną diagnozę i możliwe sposoby lecenia i co się z nimi wiąże. Wizyta była krótka, ale dostałam odpowiedź na wszystkie pytania które zadałam (część przygotowałam wcześniej), nie czułam że coś zostało zlekceważone albo pominięte. Wydaje mi się, że jest to bardzo doświadczony lekarz, dokształcający się nieustannie i widzący całość problemu i człowieka, a nie tylko wycinek kości. Dziękuję.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Janusz Kołodziejczyk Inny

  Przyjął mnie w 3 minuty, stwierdził że wszystko jedt ok, a jak boli to nie ruszać i nie przeciążać przez miesiąc, a on jest zmęczony bo przyjął już 40 pacjentów.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Janusz Kołodziejczyk

  Na doktora Kołodziejczyka trafilam w Szpitalu w Murckach, był głównym operatorem podczas mojego zabiegu w stawie kolanowym, zrobił porządek, a było tego trochę. Nie mogę się do niczego przyczepić, cały pobyt w szpitalu i przed i po operacji, późniejsze leczenie w poradni, skierowania, rehab, wszystko bez żadnego problemu. Doktor zawsze dla mnie bardzo w porządku, poczucie humoru też ma :)
  Ja szczerze polecam, minęło 5 lat od operacji, z kolanem wszystko cacy!


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Natalia Dusik wizyta patronażowa

  Oddana z całego serca. Bardzo pomocna dla matki i dziecka. Anioł nie kobieta. Bez wątpienia polecam p. Natalię.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Janusz Kołodziejczyk uszkodzenie ACL kolana

  Poszłam do Doktora Kołodziejczyka z wynikami z rezonansu magnetycznego, z których jasno wynikało i było napisane czarno na białym, że mam uszkodzenie ACL. Lekarz wynikami się w ogóle nie sugerował, zobaczył moje kolano i stwierdził, że moje kolano jest stabilne, nic się z nim nie dzieje i ja mam to w psychice, że coś z kolanem mam nie tak. Dla niego wyniki z rezonansu nie były wiarygodne - stwierdził, że ktoś się musiał pomylić, bo moje kolano jego zdaniem jest zdrowe. Mówię mu, że mam poczucie niestabilności, kolano ucieka mi do wewnątrz, słychać trzaski i jest to uciążliwe dla mnie, a nie widzę tego tylko ja, bo każdy zauważy gołym okiem, że jednak kolano mi ucieka On powiedział, że mam zmienić nastawienie, bo na pewno kolano jest stabilne, jedynie co, to może dać mi blokadę (ja się pytam: PO CO? Skoro kolano mnie nie boli…). No nic- nie wzięłam blokady, podziękowałam i poszłam prywatnie do innego lekarza. A tam.. lekarz odtworzył płytkę z MR, zobaczył kolano, od razu stwierdził, że kolano jest wiotkie, niestabilne, przeskakuje, trzeszczy. I wnioski? Kolano do operacji. A Kołodziejczyk dalej twierdzi, że sobie to wymyśliłam i uroiłam… Nie polecam tego lekarza !!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Janusz Kołodziejczyk

  Nie polecam nikomu tego Pana.. Po wypadku w pracy na podstawie tylko i wyłącznie rtg stwierdził że mam tylko skręcone kolano i mimo tego że nie mogłem zginać nogi postanowił na siłę mi ją uruchomić, szarpnął z całej siły mimo wielkiego bólu, dał skierowanie na rehabilitację która miała się odbyć za pół roku i kazał wracać do pracy a pracuje na kopalni! Dopiero gdy poszedłem prywatnie do innego lekarza okazało się że prócz skręcenia mam uszkodzoną łąkotkę i musiałem się leczyć prywatnie...

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Natalia Dusik Opieka poporodowa

  Bardzo miła i sympatyczna osoba, pełen profesjonalizm, zawsze wysłucha i wytłumaczy, wspólnie można znaleźć optymalne indywidualne rozwiązanie. Dostępna pod telefonem i w ośrodku w Kętach.
  Naprawdę, życzę każdej przyszłej mamie takiej opieki.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Janusz Kołodziejczyk

  Jeśli to jest Pan Janusz Kołodziejczyk z Murcek to polecam (: Zajął się moim wypadkiem, amputacja 2 palców .
  Na każde pytania odpowiada bez problemu. Super lekarz (;


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maria Brzęk-Czyż

  Pani Marysia to najlepszy fachowiec w swoim rodzaju
  Zdiagnozowala u mnie przerosniete
  Malzowiny nosa w porownaniu z innymi lekarzami ktorzy lekami czlowieka by faszerowali i nic po za tym.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz