Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kętach

Sobieskiego 45

32-650 , Kęty , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Natalia Dusik Inny

  Gdybym miała wybierać położną, nie wybrałabym nikogo innego, zaangażowanie i pomoc oceniam na jak najwyższe!
  Dr Natalia stara się ze swoimi pacjentkami wspólnie przeżywać okres ciąży jak i połogu, co sprawia że z przyjemnością idzie się na kolejną wizytę, a każde pytanie zostaje szczegółowo omówione, przy czym zadawanie pytań nie sprawia problemu. Polecam!

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Przemysław Łysek Inny

  Po odwiedzeniu wielu gabinetów ortopedycznych w tym prywatnych i usłyszeniu kilku diagnoz i sposobów leczenia (od nic Pani nie jest do natychmiastowej operacji bo grozi paraliż palców dłoni) wizyta na NFZ (po odczekaniu ładnych kilku miesięcy) u p. doktora dała mi wreszcie pełny obraz problemu, sposoby leczenia, możliwe komplikacje i sposoby życia z problemem. P. doktor zlecił konieczne badania, nie upierając się aby powtarzać badania zrobione wcześniej (RTG) gdzie indziej.
  Jestem bardzo zadowolona bo przede wszystkim dostałam jasną diagnozę i możliwe sposoby lecenia i co się z nimi wiąże. Wizyta była krótka, ale dostałam odpowiedź na wszystkie pytania które zadałam (część przygotowałam wcześniej), nie czułam że coś zostało zlekceważone albo pominięte. Wydaje mi się, że jest to bardzo doświadczony lekarz, dokształcający się nieustannie i widzący całość problemu i człowieka, a nie tylko wycinek kości. Dziękuję.

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Janusz Kołodziejczyk Inny

  Przyjął mnie w 3 minuty, stwierdził że wszystko jedt ok, a jak boli to nie ruszać i nie przeciążać przez miesiąc, a on jest zmęczony bo przyjął już 40 pacjentów.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz