Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (4)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kętach Inny

  Natalia -Położna z powołania! Ciepła, empatyczna z olbrzymią wiedzą. Wkłada ogrom pracy, czasu i zaangażowania by przekazać realia porodu i połogu. Świetnie przygotowuje pod względem praktycznym i emocjonalnym. Wiedziałam, że jestem w dobrych rękach gdyż czułam się przygotowana do przyjścia na świat mojego maleństwa. O każdej porze mogłam napisać lub zadzwonić i zawsze otrzymałam pomoc. Z całego serca Polecam Cudowną Położną!

  K
  Profil zweryfikowany
  Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kętach Inny

  Gdybym miała wybierać położną, nie wybrałabym nikogo innego, zaangażowanie i pomoc oceniam na jak najwyższe!
  Dr Natalia stara się ze swoimi pacjentkami wspólnie przeżywać okres ciąży jak i połogu, co sprawia że z przyjemnością idzie się na kolejną wizytę, a każde pytanie zostaje szczegółowo omówione, przy czym zadawanie pytań nie sprawia problemu. Polecam!

  M
  Profil zweryfikowany
  Przemysław Łysek Inny

  Po odwiedzeniu wielu gabinetów ortopedycznych w tym prywatnych i usłyszeniu kilku diagnoz i sposobów leczenia (od nic Pani nie jest do natychmiastowej operacji bo grozi paraliż palców dłoni) wizyta na NFZ (po odczekaniu ładnych kilku miesięcy) u p. doktora dała mi wreszcie pełny obraz problemu, sposoby leczenia, możliwe komplikacje i sposoby życia z problemem. P. doktor zlecił konieczne badania, nie upierając się aby powtarzać badania zrobione wcześniej (RTG) gdzie indziej.
  Jestem bardzo zadowolona bo przede wszystkim dostałam jasną diagnozę i możliwe sposoby lecenia i co się z nimi wiąże. Wizyta była krótka, ale dostałam odpowiedź na wszystkie pytania które zadałam (część przygotowałam wcześniej), nie czułam że coś zostało zlekceważone albo pominięte. Wydaje mi się, że jest to bardzo doświadczony lekarz, dokształcający się nieustannie i widzący całość problemu i człowieka, a nie tylko wycinek kości. Dziękuję.


  J
  Profil zweryfikowany
  Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kętach Inny

  Przyjął mnie w 3 minuty, stwierdził że wszystko jedt ok, a jak boli to nie ruszać i nie przeciążać przez miesiąc, a on jest zmęczony bo przyjął już 40 pacjentów.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Sobieskiego 45, 32-650 Kęty Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania