Ginmedico

(127 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Ginmedico

Prosta 15

07-200 , Wyszków , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Bożena Ambroziak

  Ginekolog, Położna,

  • K

   Jestem pacjentką dr Ambroziak już od prawie 6 lat. Jest lekarzem dokładnym, sumiennym i poważnie traktującym pacjentki. Dzięki niej doczekałam się dwójki dzieci mimo licznych problemów.
   Pani doktor odpowiada szczegółowo na wszystkie pytania, wyjaśnia wątpliwości. Ma bardzo spokojne usposobienie, które pomagało z mniejszym stresem przechodzić moje niełatwe ciąże i pobyty w szpitalu.
   Ma bardzo dużo pacjentek - już to świadczy o tym, że jest bardzo dobra. Mogę ją polecić z czystym sumieniem,


 • Izabela Drężek-Komar

  Pediatra,

  • J
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: choroba

   Bardzo rzeczowy lekarz z sercem podchodzi da zawodu a podejście do dzieci rewelacja.Slucha przede wszystkim rodzica nie wmawiają że zna lepiej dziecko od matki polecam z całego serca jako mama 3 dzieci


  • L
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Choroba

   Wizyta przebiegła bardzo słabo. Pani doktor już po raz kolejny nie zdiagnozowała mojego syna tylko przepisała mnóstwo syropkow itp. Wszystko bez recepty ale w aptece po ad 120zl. Po 3 dniach zero poprawy więc poszłam do innego pediatry. Antybiotyk! Pani doktor z wyższościa rozmawia z rodzicami. Na moją sugestie że syn ma problem z zatokami-sarkastycznie i oczywiście z wyższościa stwierdziła że dzieci w tym wieku nie mają zatok ????. Dzisiejsza diagnoza innego pediatry - zapalenie zatok i antybiotyk. Nie polecam zdecydowanie.

  • N

   Pani Pediatra, nie potrafiła/ nie miała chęci diagnozować infekcji u mojego synka. Zostały zasugerowane badania jakie możnaby było wykonać natomiat Pani uparcie przepisywała flavamed ( generalnie jest to lek, który zawsze przepisuje nie badawszy tematu). Po 3 miesiącach okazało się, ze nie zostało zdiagnozowane powikłania po zapaleniu oskrzeli. Zdecydowanie NIE POLECAM.


 • Zbigniew Pietruski

  Alergolog, Ginekolog,

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: odebranie porodu

   Pan doktor uratował życie mojemu synkowi! Pan doktor ze stoickim spokojem podjął decyzje o użyciu kleszczy ze względu na brak postępu porodu. Pełen profesjonalizm i ogromne doświadczenie Pana doktora pomogły mojemu synkowi przyjść na świat. Dodatkowo po takim zabiegu bardzo szybko zostałam uruchomiona i już na drugi dzień bez problemu mogłam siadać czy chodzić. Dodatkowo pan doktor jest bardzo sympatycznym człowiekiem.
   Panie doktorze dziękujemy 18.05.2019 uczynił nas najszczęśliwszymi ludźmi na świecie!!!
   Pozdrawiam,
   Karolina Trębicka

  • N
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: poród kleszczowy

   Bardzo dobry specjalista, pomógł mojemu dziecku przyjść na świat. Nawet nie chcę myślę co mogłoby się stać gdyby nie było tak kompetentnego lekarza obok mnie. Pan doktor użył kleszczy by wydostać dzieciątko.
   Dziękujemy serdecznie Panie doktorze :)
   Anna Ofanowska

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Arkadiusz Kijewski

  Ginekolog, dr

  • S
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-MedUsługa: Inny

   Uwielbiam pana Doktora. Zawsze dobrze przebada, wystawi potrzebne badania. Uspokoi. Jego leczenie zawsze przynosiło skutek. W czasie wizyty jest zawsze wesoło (i dużo ironii, ale ja to akurat lubię).

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-MedUsługa: Inny

   Zgłosiłam się po antykoncepcję awaryjną. Lekarz zareagował śmiechem! I zwrócił się do mnie „kobieto”. Receptę wypisał bardzo niechętnie wymieniając przy tym, że będzie to miało dla mnie katastrofalne skutki.
   Jestem zażenowana poziomem komunikacji.

  Zobacz wszystkie opinie (111) o tym lekarzu