Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Ginmedico

Prosta 15

07-200 , Wyszków , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Zbigniew Pietruski

  Wspaniały lekarz, niezwykle opiekuńczy i miły. Zaznaczam, że chodziłam do niego na wizyty na NFZ. Wykonywał mi cc, do samego wyjścia ze szpitala mogłam na niego liczyć w każdej sprawie. Doradzał mi i tłumaczył, naprawdę niesamowity człowiek. Przy następnej ciąży również mam zamiar chodzić do niego na wizyty i rodzić w szpitalu na jego oddziale.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Izabela Drężek-Komar choroba

  Bardzo rzeczowy lekarz z sercem podchodzi da zawodu a podejście do dzieci rewelacja.Slucha przede wszystkim rodzica nie wmawiają że zna lepiej dziecko od matki polecam z całego serca jako mama 3 dzieci


  M
  Użytkownik zweryfikowany

  Rodziłam tam w lipcu i byliśmy z Mężem zachwyceni miejscem i ludzmi. Lekarze kompetentni i dbający o pacjentki. Przez całą ciążę bałam się że trafię na jakąś zołzę -położną a tu takie miłe zaskoczenie. Panie położne zachyciły swoim spokojem, uśmiechem i pozytywną energią którymi skutecznie zarażają pacjentki.To był mój pierwszy poród a mimo to nie czułam skrępowania. Cały personel jest bardzo życzliwy i zwyczajnie ludzki.Nawet panie sprzątające przychodziły zawsze uśmiechnięte i życzliwym słowem.Panie pielęgniarki,które zajmowały się Maluszkiem to prawdziwe anioły: cierpliwie pokazywały jak się zajmować Dzidziusiem i odpowiadały na każde pytanie.
  Mam nadzieję że kolejny poród też tam się odbędzie.Mimo że mam pod nosem kilka warszawskich szpitali to świadomie wybieram ginmedico w Wyszkowie.Dziewczyny jeśli nie chcecie mieć poporodowej traumy to nie pchajcie się do dużych szpitali i oddziałów. Taka opieka i życzliwość jak w ginmediko będą Wam w tych pierwszych, często trudnych dniach, bardzo potrzebne.


  E
  Użytkownik zweryfikowany

  rodziłam tam i czułam się jak w prywatnej grubo opłaconej klinice , to się nazywa rodzić po ludzku - polecam jeśli ktoś ma dosyć opryskliwości państwowych lekarzy i pielęgniarek teraz tez jestem w ciąży i mimo iż mieszkam w Warszawie rodzić pojadę do Wyszkowa .


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz